Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,575 μηνύματα σε 75,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 418 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπαίνετε στο internet από το κινητό σας;

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 22:39, 11-10-08:

Όλα τα κινητά τηλέφωνα πλέον έχουν δικό τους browser για πρόσβαση στο internet. Χρησιμοποιείτε το κινητό σας για να μπαίνετε στο internet;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akantou!

Νεοφερμένος

H akantou! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H akantou! έγραψε: στις 22:41, 11-10-08:

αληθεια?δν το ηξερα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 22:44, 11-10-08:

οχι γιατι πρωτων με καταχρεωνει, δευτερων αργει πολυ, και τριτων, αμα θελω να μπω στo intenet, μπαινω απο το pc μου!...
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 22:45, 11-10-08:

εχουν δεν εχουν για μενα το ιδιο ειναι
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 22:45, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από akantou!
αληθεια?δν το ηξερα!
Αυτό είναι ειρωνία ή σοβαρή απάντηση;
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 22:47, 11-10-08:

ναι για να τρεχω τον μπαμπα στο νοσοκομειο οταν ερθει ο λογαριασμος?
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 22:52, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
ναι για να τρεχω τον μπαμπα στο νοσοκομειο οταν ερθει ο λογαριασμος?
Ανάλογα με την εταιρία που χρησιμοποιείς. Εγώ 3 χρόνια σχεδόν την έβγαλα με 3,49ευρώ/μήνα.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 22:53, 11-10-08:

wind ειμαι αν αυτο εννοεις...
Παράθεση

*Deatheater* (Αλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O *Deatheater* έγραψε: στις 22:54, 11-10-08:

εγώ παλιότερα έμπαινα τώρα πια όχι...
Παράθεση

akantou!

Νεοφερμένος

H akantou! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H akantou! έγραψε: στις 22:55, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Αυτό είναι ειρωνία ή σοβαρή απάντηση;
σοβαρη απαντηση...πως μπορεις να μπεις;ειλικρινα δν ξερω..χρεωνεσαι;
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O *Deatheater* έγραψε: στις 22:59, 11-10-08:

φυσικά και χρεώνεσαι...δεν υπάρχουν πολλά πράγματα σε αυτήν την ζωή που είναι τζάμπα...
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 23:02, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από akantou!
σοβαρη απαντηση...πως μπορεις να μπεις;ειλικρινα δν ξερω..χρεωνεσαι;
Μπορείς να μπεις αφού πρώτα το ενεργοποιήσεις και εγκαταστήσεις τις σχετικές ρυθμίσεις. Σχετικά με τις χρεώσεις παίζει ρόλο η εταιρία που χρησιμοποιείς. Η καθεμία έχει την δική της χρέωση.
Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
wind ειμαι αν αυτο εννοεις...
Αυτό εννοώ:p
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O *Deatheater* έγραψε: στις 23:07, 11-10-08:

Μπορείς να μπεις αφού πρώτα το ενεργοποιήσεις και εγκαταστήσεις τις σχετικές ρυθμίσεις. Σχετικά με τις χρεώσεις παίζει ρόλο η εταιρία που χρησιμοποιείς. Η καθεμία έχει την δική της χρέωση.

ναι και θυμάμαι με την mo mad χρεώνεσε πάρα πολύ λίγο..
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 23:13, 11-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από *Deatheater*
ναι και θυμάμαι με την mo mad χρεώνεσε πάρα πολύ λίγο..
0,42?/είσοδο συγκεκριμένα.
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O *Deatheater* έγραψε: στις 23:23, 11-10-08:

0,42###63426;/είσοδο συγκεκριμένα
καλά ενημερωμένο σε βρίσκω...
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 23:27, 11-10-08:

Μια φορα μονο εχω μπει στο internet απο το κινητο μου. Μου εφαγε ολη την καρτα ομως και απο τοτε δεν ξαναμπηκα! Χωρια που ειμαι καλομαθημενος στο ADSL και μου φαινεται απελπιστικα αργο (ασχετα που ειχα 3 χρονια PSTN συνδεση )
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O *Deatheater* έγραψε: στις 23:36, 11-10-08:

lol....

έχουμε και ιδια εικόνα
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 00:03, 12-10-08:

Όσο καιρό υπήρχε το WIND PLUS,ναι,έμπαινα.
Αφού καταργήθηκε όμως,δεν ξανατόλμισα μιας και έχω σύνδεση :p
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 01:50, 12-10-08:

και εγω εμπαινα. αλλα ο υπολογιστης οπως και να το κανει εχει τη χαρη του... εχει πιο πολλες δυνατοτητες. παντως περισυ ολο το χρονο απο κινητο εμπαινα.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 07:48, 12-10-08:

όχι, μου τρώει την κάρτα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια