Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,070 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπαίνετε στο internet από το κινητό σας;

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 08:42, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Όσο καιρό υπήρχε το WIND PLUS,ναι,έμπαινα.
Αφού καταργήθηκε όμως,δεν ξανατόλμισα μιας και έχω σύνδεση :p
Στις 20/10 καταργείται το απεριόριστο....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 09:44, 12-10-08:

οχι, ειναι ακριβο, αργο και εχει μικρη οθονη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 11:22, 12-10-08:

ειναι ακριβο...
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 11:39, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
οχι, ειναι ακριβο, αργο και εχει μικρη οθονη.
Μπορεί να έχει μικρή οθόνη αλλά είναι ότι πρέπει για πρόσβαση στο internet ενώ βρίσκεσε διακοπές .
Παράθεση

Melkon (Κωνινος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O Melkon έγραψε: στις 12:14, 12-10-08:

με το iphone 3g Mου απο οπου βρω wifi αλλα μεσα απο το δικτυο δεν μπαινω!Αν ομως ειχα προγραμμα μπορει και να εμπαινα!
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 12:50, 12-10-08:

Πάντα είχα την απορία αυτή. Τι εννοείς όταν λες 'όπου βρεις wi-fi';
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,839 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 12:55, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Όλα τα κινητά τηλέφωνα πλέον έχουν δικό τους browser για πρόσβαση στο internet. Χρησιμοποιείτε το κινητό σας για να μπαίνετε στο internet;
Όχι, προτιμώ τον ηλεκτρονικό υπολογιστή μου!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 14:42, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Μπορεί να έχει μικρή οθόνη αλλά είναι ότι πρέπει για πρόσβαση στο internet ενώ βρίσκεσε διακοπές .

όχι, σιγά μην ξοδέψω χρόνο από τις διακοπές μου για να μπω στο ιντερνετ από το κινητό. Μπορώ να περιμένω να το κάνω μετά, θα είναι και πιο απολαυστικό.
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 14:44, 12-10-08:

Στις διακοπες μου παντως αντεξα περιπου 1 μηνα χωρις ιντερνετ και μαλιστα δεν μου ελειψε καθολου (παρολο που μπαινω καθημερινα και για πολλες ωρες ).
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 14:49, 12-10-08:

Δεν έχω κινητό.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 14:51, 12-10-08:

Μερικές φορές ναι, αλλά συνηθως όχι. Δεν μπορώ το πληκτρολόγιο του κινητού...
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 15:31, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
όχι, σιγά μην ξοδέψω χρόνο από τις διακοπές μου για να μπω στο ιντερνετ από το κινητό. Μπορώ να περιμένω να το κάνω μετά, θα είναι και πιο απολαυστικό.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
Παράθεση

konfou (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O konfou έγραψε: στις 23:03, 13-10-08:

Έμπαινα παλιά, τώρα όμως όχι
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 23:10, 13-10-08:

Συνέχεια όπου βρίσκω ελεύθερο wi-fi....
Παράθεση

nfk (Nίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δουλεύω τον κόσμο... . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O nfk έγραψε: στις 23:45, 13-10-08:

Έχει ένα λογιστικό γραφείο WiFi απέναντι από το φροντιστήριο που πάω! Άμα βαριέμαι καμιά φορά στο μάθημα παίρνω το κινητάκι μου και σερφάρω λίγο! Κρατάω το κινητό πίσω απο το βιβλίο και μια χαρά βολεύομαι.. Κάθομαι και πίσω πίσω και είμαι άνετος!
Παράθεση

lak100 (Δημητρης (Μητσος))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε: στις 16:55, 14-10-08:

εγω μπαινω μπαινω και οταν ειμαι στο σχολειο γιατι εχουν ρουτερ και δεν εχουν κωδικο για το wifi ετσι σκοτωνω την ωρα μου στα διαλειματα και οχι μονο
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 17:26, 14-10-08:

όταν βρω wifi ναι
Παράθεση

Septagram (Παναγιωτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Septagram έγραψε: στις 18:45, 13-01-10:

Ναι , μεσω WiFi
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 19:14, 13-01-10:

Ααα, εγω μπαινω με mb που αγοραζω πακετο απο την vodafone. Ολο το 2009 τα 30mb ηταν χωρις λεφτα, τωρα με το 2010 αναγκαστικα τα αγοραζω 30mb με 3,5Ε. Βλακεια
Παράθεση

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 19:32, 13-01-10:

Αν εχεις cu βαζεις το 1200 λεπτα+1200 σμσ+30 mb με 7 ευρω. Εγω αυτο εχω και βαζω καρτα μια φορα το μηνα μονο.:p
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια