Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,232 μέλη και 2,423,789 μηνύματα σε 75,676 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 213 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μάρκα κινητό έχετε;

Τι μάρκα κινητό έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
Sony
50
36,76%
Nokia
39
28,68%
Samsung
19
13,97%
LG
12
8,82%
Βenq-Siemens
1
0,74%
Motorola
9
6,62%
HTC
5
3,68%
Sagem
0
0%
Sharp
5
3,68%
Aλλο.Ποιο;
10
7,35%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:22, 12-06-05:

Τι μάρκα κινητό έχετε?

ας κάνω την αρχή
έγω έχω Qtek 2020
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

garfield

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O garfield έγραψε: στις 10:05, 12-06-05:

Το βασικό είναι το Siemens Μ65 και σαν δεύτερο εναλλάσεται το Μ55 με το πολυαγαπημένο ΜΕ45
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:35, 12-06-05:

Εγώ Nokia 7610 εδώ και αρκετούς μήνες!
Θα το αλλάξω μόνο αν βγει καποιο PPC Phone edition που να με εντυπωσιασει!
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 14:27, 12-06-05:

SonyEricsson T230 και εδώ και αρκετό καιρό περιμένω το καινούριο μου K300i!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 18:00, 12-06-05:

Βασικά εδώ και 3 χρόνια προτιμώ Sonyericsson (T610 & K700i) Τώρα και για λίγο καιρό έχω το Nokia 3230, μέχρι να πάρω το K750i
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:30, 12-06-05:

Εχω το Nokia 3660 εδω και εναν χρονο και κατι μερες. Θα το κρατησω τουλαχιστων αλλον εναν χρονο
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 23:50, 12-06-05:

SE rulez.... SE P800 έχω.. ελπίζω να βρω λίγα λεφτά να χτυπήσω κανά P900 μεταχειρισμένο το καλοκαίρι..
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:42, 13-06-05:

Έχω ενα Sagem my-X 3-2 που χρησιμοποιώ κατά κόρον, δεν έχει ούτε καν υπέρυθρες απάνω απλά είναι μικρούλι και στέλνω μόνο μηνύματα και κάνω κλήσεις. Σε χειμερία νάρκη έχω ενα Νόκια 3650 και ενα Έρικσον Τ39Μ

Έλεος με τα κινητά, μετά απο 5 χρόνια πόρωσης και πλύσης εγκεφάλου απ τα μέσα μαζικής επικοινωνίας "Βγήκε το νεο τάδε, πάρτο, αγόρασε το, έχει καφετιέρα, οχι έχει κάμερα, οχι πάρτο με ΤΙΜ η με Κοσμοτε" τους έγραψα όλους στο λιθρίνι μου και έχω το πολύ απλό sagemακι μου και κάνω δουλίτσα μου...
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 14:48, 13-06-05:

Εε κι εγώ βασικά επειδή είχα επιχορήγηση πήρα άλλο, αλλιώς σιγά μην έσκαγα λεφτά να πάρω καινούριο
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:49, 14-06-05:

Nokia 6600...
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:53, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Nokia 6600...
Τι θα γίνει αν συμπιέσουμε μια πάτατα και της βάλουμε κάμερα ??
....
....
....
...
..
.
6600
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 19:56, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Τι θα γίνει αν συμπιέσουμε μια πάτατα και της βάλουμε κάμερα ??
....
....
....
...
..
.
6600
Και εγώ πατάτα το λέω το κινητό μου. Είναι το nick του... Μαμάαααααααα που πήγε η πατάτα μουυυυυ;

Just Kiddin of course. Σπέρνει το κινητάκι μου.

Είναι και λίγο σαν πατάτα όμως...:/
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:02, 14-06-05:

Siemens CX-70
πριν 2 εβδομάδες το αγόρασα
πριν είχα πάντα ΝΟΚΙΑ και το Siemens καλό μου φένεται μέχρι στιγμής.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 00:13, 17-06-05:

Sony Ericsson κι εδώ, K700i
Εξαιρετικό κινητό.
Παράθεση

Κain

Νεοφερμένος

Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Κain έγραψε: στις 01:30, 19-06-05:

ΕΤΕΝ Μ500
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:33, 19-06-05:

Samsung s500. Καλό είναι, μονο που δεν παίρνει ΜΜS...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:38, 19-06-05:

SE Κ700i φυσικά
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:53, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Κain
ΕΤΕΝ Μ500
υποκλίνομαι στην μαγεία των windows mobile
Παράθεση

Κain

Νεοφερμένος

Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Κain έγραψε: στις 13:52, 19-06-05:

Ετσι φιλε exposed!!!
Κι εγω μια απο τα ιδια!!!!!!
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 17:43, 19-06-05:

Hello, γαMoto..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια