Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,671 μηνύματα σε 75,670 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 411 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μάρκα κινητό έχετε;

Τι μάρκα κινητό έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
Sony
50
36,76%
Nokia
39
28,68%
Samsung
19
13,97%
LG
12
8,82%
Βenq-Siemens
1
0,74%
Motorola
9
6,62%
HTC
5
3,68%
Sagem
0
0%
Sharp
5
3,68%
Aλλο.Ποιο;
10
7,35%

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:41, 06-07-06:

νοκια 7360
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:49, 06-07-06:

Για λιγο ακομα nokia 7270.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 09:50, 06-07-06:

Sony Ericsson k750i και είμαι ποοολυυυυυυ ευχαριστημένη.
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 13:32, 06-07-06:

Ένα ΝΟΚΙΑ 6230 εδώ και 2 χρόνια. Το είχα ψάξει πολύ πριν το πάρω και έχει σχεδόν τα πάντα, σκεφτείτε πως είναι και 2ετίας. Τόσες φορές που έχει πέσει και αντέχει ακόμη, λέω να το κρατήσω τιμής ένεκεν μέχρι να τα φτύσει τελείως .
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 01:43, 07-07-06:

Ένα sony ericsson k700i και ένα nokia παλιό, αλλά μη με ρωτήσετε μοντέλο. αρκετά παλιό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 07:17, 11-07-06:

Θα απαντήσω ως κλασσική ό,τι να ναι με την τεχνολογία..
΄Εχω ένα samsung... αλλά ποιο ακριβώς είναι δε θυμάμαι..και το πήρα πριν κανά εξάμηνο να φανταστείτε..

....ΑΥΤΑΑΑΑΑ
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 12:39, 11-07-06:

Ένα SE k700i, το οποιο δεν μπορώ να συνδέσω μέσω υπερύθρων στο pc και τα παίρνω, κ η μνήμη του δε μου φτάνει κ δεν επεκτείνεται!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:20, 11-07-06:

Ενα Νοκια 3660 και ενα Νοκια 5140i
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:18, 11-07-06:

έγινε ενα σπλιτ, το οποιο θα το βρειτε εδώ
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 23:21, 11-07-06:

νοκια 5140 καλο ειναι αλλα εχω βαλει ενα αλλο νοκια στο ματι τωρα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:41, 11-07-06:

3 nokia εχω. μη ρωτατε μοντελα, το μονο που ξερω ειναι οτι το ενα απο αυτα εχει και καμερα
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 02:16, 18-07-06:

εγώ έχω το Sony Ericsson K700i..
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:54, 18-07-06:

ενα αρχαιο ασπρομαυρο νοκια που ουτε θυμαμαι ποιο μοντελο ειναι..τριγυρω του στοιβιαζονται τα χαλασμενα εγχρωμα αλλα αυτο ακαθεκτο!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:24, 19-07-06:

Εριξον αλλά δεν ξαναπαίρνω ήταν η πρώτη και τελευταία φορά

?ΝΟΚΙΑ και πάλι ΝΟΚΙΑ
Παράθεση

xmavidis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O xmavidis έγραψε: στις 17:32, 19-07-06:

Sharp
Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O drteddy έγραψε: στις 12:56, 17-08-06:

Sony Ericsson K750i, είμαι πολύ ευχαριστημένος.....

...μια φωτογραφία από το κινητό....
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 19:47, 18-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Εριξον αλλά δεν ξαναπαίρνω ήταν η πρώτη και τελευταία φορά

?ΝΟΚΙΑ και πάλι ΝΟΚΙΑ
ακριβως ετσι αισθανομαι και εγω.απλα επειδη γουσταρω super duper φωτογραφικη λεω και για sharpv903 ή τον διαδοχο οταν βγει
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:29, 18-08-06:

Qtek 8100
Παράθεση

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Erebos έγραψε: στις 02:38, 19-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από paikths
ακριβως ετσι αισθανομαι και εγω.απλα επειδη γουσταρω super duper φωτογραφικη λεω και για sharpv903 ή τον διαδοχο οταν βγει
Τί έχετε πάθει και είστε εναντίον της SE (Sony-Ericsson)??? Τα τελευταία δύο χρόνια, από το Τ630 και μετά, βγάζει best-sellers κινητά. Αντίθετα, η NOKIA, από το 3650 και μετά, βγάζει κινητά, το design των οποίων μπορούν να εκτιμήσουν μόνο λάτρεις της μοντέρνας τέχνης...
Εγώ έχω το Κ750i και δεν το αλλάζω για κανένα NOKIA.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Erebos : 19-08-06 στις 02:41.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 09:49, 19-08-06:

ποτε μα ποτε ξανα ΝΟΚΙΑ, το τελλευταιο μου ηταν το 6310i, οσο για την SE δεν εχω κανενα προβλημα με αυτα, αλλ μην μου δωσεις Nokia τηλεφωνο, ειμαι ικανος να το σπασω με την μια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια