Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,545 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 105 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ήταν η τελευταία συναυλία που πήγατε;

t.m.

Νεοφερμένος

H t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H t.m. έγραψε: στις 12:04, 25-09-06:

Στις 16/08/2006 πηγα στο Χατζηγιαννη.Ηταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!!!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε: στις 12:18, 25-09-06:

καποια στιγμη στη μεσα στον Ιουλιο στο Β.Λεκκα και στο Σπαθα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 12:47, 25-09-06:

KATATONIA Στην Υδρογειο την Παρασκευη που μας περασε. Πολυ καλυτεροι απο οτι περιμενα μιας και δνε ειναι και απο τις αγαπημενες μου μπαντες. Και κλεισανε με το murder Και αυτο το χαρηκα.
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 12:48, 25-09-06:

double post. Mods delete
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 12:57, 25-09-06:

την παρασκευη, βασιλης παπακωνσταντινου, πλατεια αριστοτελους!!!
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 16:43, 05-10-06:

Στις 28/08/06 στη Βανδή...Αν και δεν είμαι fan.
Πάντως εντάξει ωραία ήταν!

Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 16:45, 05-10-06:

Μήπως πήγε κανείς Pearl Jam να μας πει πως ήταν; Εγώ δεν μπόρεσα να πάω (σνιφ!)
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 17:06, 05-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
KATATONIA Στην Υδρογειο την Παρασκευη που μας περασε. Πολυ καλυτεροι απο οτι περιμενα μιας και δνε ειναι και απο τις αγαπημενες μου μπαντες. Και κλεισανε με το murder Και αυτο το χαρηκα.
ααααα... κι εγώ ήθελα να πάω Katatonia,αλλά δεν τα κατάφερα....
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 20:04, 10-10-06:

Την Κυριακή βρέθηκα στο "Barrio" στον Κεραμικό! Πήγα να δώ τους Jazznovation. Ενα πάρα πολυ καλό γκρουπάκι που παίζει κοματακια chill-out, funky και jazz... Πραγματικά δεν τους περίμενα τόσο καλούς!

Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα... εδώ
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 02:02, 11-10-06:

Θα πάω Gotan Project, γέο βαγκέο!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 21:38, 16-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Θα πάω Gotan Project, γέο βαγκέο!!!!!!!!!!!
Πότε και που ???
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 00:04, 23-10-06:

Πήγα σήμερα σε μια πολύ ωραία συναυλία world μουσικής. Omar Sosa/Dhafer Youssef Trio. Τρεις τύποι από διαφορετικές μεριές του πλανήτη έκαναν απίστευτα πράγματα! Το διασκέδασα και σε μερικές φάσεις με ταξίδεψε.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 23:53, 10-12-06:

Πήγα σε μια πολύ ωραία χριστουγεννιάτικη συναυλία με τραγούδια από μιούζικαλ. Δεν ξέρω αν σαν φαίνεται ξενερουά, αλλά πέρασα τέλεια και το διασκέδασα. Είχε τεράστια ορχήστρα, 4 βασικούς τραγουδιστές που ήταν πολύ καλοί και χορωδία.
Παράθεση

Juan

Νεοφερμένος

Ο Juan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Juan έγραψε: στις 01:26, 11-12-06:

Η τελευταία συναυλία που πήγα ήταν η... Shakira στην Αθήνα τον Ιούλιο...

Ήμουν στην πρώτη σειρά... την είχα στο 1,5 μέτρο..
Παράθεση

nube

Νεοφερμένος

H nube αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H nube έγραψε: στις 06:29, 14-12-06:

Ίδια συναυλία, ίδια σειρά, μη σας πω κάπου εκεί δίπλα

Αξέχαστο..

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 17:39, 23-12-06:

Tool 16/12.
Τι ήταν αυτό που ζήσαμε...
(Οσοι ήμασταν εκεί )
Χαζέψαμε
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:42, 23-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Tool 16/12.
Τι ήταν αυτό που ζήσαμε...
(Οσοι ήμασταν εκεί )
Χαζέψαμε
μακρια, μικρο σκοτεινο μερος, δεν επετρεπαν και φωτογραφικες ακουσα, ουτε τσιγαρα,ε?
ησουν κι εσυ εκει
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:46, 23-12-06:

Oi! Askimoi! και Cheap Amusement (μετα παιξανε και οι The Special Quest αλλα εγω ειχα φυγει) εχτες στο Val Halla
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:43, 23-12-06:

Σήμερα ήθελα να πάω σε ΑΕ,αλλά δε γινόταν...Κρίμα.Θα επαναλάμβαναν και τις παλιές επιτυχίες...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 22:47, 23-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
μακρια, μικρο σκοτεινο μερος, δεν επετρεπαν και φωτογραφικες ακουσα, ουτε τσιγαρα,ε?
ησουν κι εσυ εκει
Οϊ και μικρό το μέρος gio
Απλά ακατάλληλο για συναυλία. Ενα hangar ήταν, με άθλια ακουστική σαν χώρος.
Φωτογραφίες και τσιγάρα, στα μουλωχτά
Μετά από παράκληση του συγκροτήματος έγιναν οι απαγορεύσεις. Και το τσιγάρο απαγορεύτηκε λόγω laser show.
Παρ' όλα τα αρνητικά, μας χάζεψαν κανονικά λέμε!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια