Ποια ήταν η τελευταία συναυλία που πήγατε;

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σε αυτή εδώ χθες και ήταν καταπληκτικά!!! Και οι 15 ήταν υπέροχοι, αλλά πιστεύω οτι ο Μητροπάνος έκανε την διαφορά! Όλο το στάδιο, το οποίο ήταν γεμάτο, σηκώθηκε να τον χειροκροτήσει!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εχω περασει πολυ ωραια σχεδον σε ολες τις συναυλιες που εχω παει, αλλα 2 ηταν αυτες που με συγκλονισαν. Η μια ηταν αυτη της Diamanda Galas το καλοκαιρι στο Παλας και η αλλη αυτη της Bjork πριν λιγο καιρο στο Ολυμπιακο σταδιο. Κορυφαίες τραγουδίστριες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ήμουν και εγώ. Καιρό είχα να δω τόσο κόσμο μαζεμένο.


Ο Μητροπάνος όντως τους σήκωσε όλους να τον χειροκροτήσουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όπως είπα και σε άλλο θέμα πήγα στην συναυλία των REM στο Καλλιμάρμαρο! :D

Οι C Real ήταν καλοί, αν και δεν τους πολυσυμπαθώ, η Gabriella είπε το ωραίο τραγουδάκι της και κανα δυο άλλα! Οι Kaiser Chiefs ήταν αρκετά καλοί και μου άρεσε παρόλο που το μοναδικό τραγούδι τους που ήξερα ήταν το Ruby! Οι REM ήταν πολύ καλοί, είχαν πολύ ενέργεια στην σκηνή και είπαν και καινούργια κομμάτια! Στο Losing my Religion έγινε ο περισσότερος χαμός, είπαν και άλλα τραγούδια (Everybody hurts, Bad day, Imitation of life, The end of the world), αλλά δεν είπαν το Shiny Happy People (:()! Κόσμο είχε αρκετό αλλά, μπορώ να πω, όχι τον χαμό που περίμενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τους creal ευτυχως δεν τους προλαβα (μου φαινονται καπως βαρετοι), η Gabriella μου φανηκε πολυπολυ καλη, και στεναχωρεθηκα λιγο (πολυ λιγο :p) που ο αλλος ο γαιδαρος ειπε οτι δεν ειναι φαν της, οι kaiser chiefs μου φανηκαν πολυ ορεξατοι, και οι rem, ουφ..ενα εφηβικο ονειρο εκπληρωθηκε με μικρη καθυστερηση. Θα προτιμουσα να μην ελεγαν τοσα καινουρια -δεν με ενθουσιασαν τα τελευταια τους-, ωστοσο εσπαγαν ωραια την μελαγχολια απ'τα παλια. Επισης, Stipe foreva.. λατρευω τις κινησεις και τους χορους του.
Απο κοσμο οντως περιμενα χειροτερο χαμο.. ευτυχως ηταν ανεκτη η κατασταση, κι ευτυχως πηγαν αλλοι πριν απο μας για να ειδοποιησουν γιατι νομιζω με το χυμαδιο που ακουγοταν πως θα ναι δε θα το επιχειρουσα.
Και του χρονου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαι εγώ στους R.E.M.!

Εξαιρετικοί.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ήμουν κι εγώ εκεί και χαίρομαι πάρα πολύ :D:D:D

Είχα δουλειά να κάνω και νόμιζα ότι δε θα προλάβαινα αλλά τελικά και πήγαμε και θέσεις βρήκαμε (περίμενα να μη χωράμε καν αφού πήγαμε στις 7:30) και φτάσαμε πριν ξεκινήσει η συναυλία.

Οι C-Real δε μου αρέσουν έτσι κι αλλίώς γι αυτό δε νομίζω ότι θα είμαι αντικειμενική. Μου φάνηκαν απίστευτα βαρετοί και ξεκάρφωτοι σε σχέση με τους υπόλοιπους. Η Gabriella ήταν αρκετά καλή. Οι Kaiser Chiefs μου άρεσαν παααααρα πολύ ενώ δεν το περίμενα να πω την αλήθεια. Πραγματικά, ήταν φοβεροί, με απίστευτη ενέργεια!!! Για τους REM τι να πω...Δεν υπάρχουν λόγια. Ήταν πραγματικά τέλειοι!!!!! Βέβαια, δεν ήξερα τα καινούρια τους τραγούδια και δε με τρέλαναν να πω την αλήθεια αλλά είναι λατρεία :D Βρε Φοίβη πότε είπαν το everybody hurts και δεν το κατάλαβα;; :hmm: Γιατί ήθελα πολύ να το πουν και δεν το είπαν :( Χάρηκα που είπαν το drive όμως το οποίο λατρεύω :D

Ναι, ναι!!!! Ήταν τέλεια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ήμουν κι εγώ εκεί και χαίρομαι πάρα πολύ :D:D:D

Είχα δουλειά να κάνω και νόμιζα ότι δε θα προλάβαινα αλλά τελικά και πήγαμε και θέσεις βρήκαμε (περίμενα να μη χωράμε καν αφού πήγαμε στις 7:30) και φτάσαμε πριν ξεκινήσει η συναυλία.

Οι C-Real δε μου αρέσουν έτσι κι αλλίώς γι αυτό δε νομίζω ότι θα είμαι αντικειμενική. Μου φάνηκαν απίστευτα βαρετοί και ξεκάρφωτοι σε σχέση με τους υπόλοιπους. Η Gabriella ήταν αρκετά καλή. Οι Kaiser Chiefs μου άρεσαν παααααρα πολύ ενώ δεν το περίμενα να πω την αλήθεια. Πραγματικά, ήταν φοβεροί, με απίστευτη ενέργεια!!! Για τους REM τι να πω...Δεν υπάρχουν λόγια. Ήταν πραγματικά τέλειοι!!!!! Βέβαια, δεν ήξερα τα καινούρια τους τραγούδια και δε με τρέλαναν να πω την αλήθεια αλλά είναι λατρεία :D Βρε Φοίβη πότε είπαν το everybody hurts και δεν το κατάλαβα;; :hmm: Γιατί ήθελα πολύ να το πουν και δεν το είπαν :( Χάρηκα που είπαν το drive όμως το οποίο λατρεύω :D

Ναι, ναι!!!! Ήταν τέλεια!!!!!

Fielda αν σου πω οτι σκάλωσα και δεν θυμάμαι καθολου τώρα, θα με πιστέψεις; :confused::P
Πάντως για να μην το θυμάσαι, που ήθελες να το ακούσεις κιόλας, μάλλον δεν θα το είπαν, απλά ίσως εγώ να ήμουν συνεπαρμένη από την συναυλία όταν έγραφα το ποστ χθες! :P Αν κρίνεις και πόσο είχα σκοτώσει το hurts (το είχα γράψει hearts :P) μάλλον είχα το μυαλό μου αλλού! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Σε πιστεύω Φοίβη μου (ορκίζεσαι; :P) Εντάξει, συμφωνούμε ότι δεν το είπαν :(:P Ορίστε και video από τη χθεσινή συναυλία στο MTV.

REM-It's the end of the world as we know it


Kaiser Chiefs-Ruby
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eχθές το βράδυ στον Roger Hodgson των supertramp.
Ο τύπος ήταν καλός, αν και κάπως εκτός της εποχής μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Θα πάω στους queen (ζουν ακόμη αυτοι?) την επόμενη εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.


στους Testament στις 8 Ιουνίου μαζί με Dying Fetus!
Αν και μασ δυσκόλεψε η καταιγίδα που προκάλεσε κάποια προβλήματα στο σύστημα του χώρου, το συναίθσθημα ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!

Souls Of Black!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Θα πάω στους queen (ζουν ακόμη αυτοι?) την επόμενη εβδομάδα

Tζίζους Κράιστ...:worry::worry::worry:...καλέ ο Μέρκιουρι έχει πεθάνει!!!
Που θα πας καλή μου να σας τραγουδίσει...;;:P
Εκτός και αν βρικολάκιασε ο άνθρωπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στη Natasha Atlas στο Fuzz club. Καλή ήταν, ξεχωριστή. Σε κάποια φάση με κούρασαν τα αραβικά, αλλά τότε άρχισε τις διασκευές δυτικών τραγουδιών στα οποία έβαλε στοιχεία αραβικά και μου άρεσε πολύ. Το τρελό ήταν όταν ανέβηκε μια γνωστή μου, η οποία είναι belly dancer, και χόρεψε! Η Unaniyiα. Καλό ήταν και το support, οι Paliria, με σύγχρονη οπτική σε παραδοσιακούς ήχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini17n

Νεοφερμένος

Η fotini17n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τους Nazareth στις 15 Ιουλιου 2008 στην Θασο...Και (αν μετραει σαν συναυλια η κατι παρομοιο) το σεμιναριο κιθαρας με τον Doug Aldrich στις 14 Φεβρουαριου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ghostface στο Gagarin πριν κανα δυο εβδομαδες. Δεν ενθουσιαστηκα κιολλας. Μ' αρεσαν περισσοτερο οι oppening που ηταν ο mc Yinka (εχει παρει μερος σε γνωστα κομματια του Πλιατσικα) και οι full effect dj's.

Aλλα και παλι σαν ονοματα δεν μπορεις να τους συγκρινεις με τον Ghostface Killah.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
AC/DC και θα παω και slipknot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Στην Monika και ήταν πολύ καλύτερη από ότι νόμιζα! Είχε πολύ κόσμο κάτι που, όπως είπε και η ίδια, δεν το περίμενα! Ήταν πολύ καλή!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top