Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,787 μέλη και 2,440,481 μηνύματα σε 76,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 137 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχασα το cd των windows

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 23:23, 07-11-08:

Έχασα το cd των windows και χρειαζομαι επειγοντως φορματ. Τί μπορω να κάνω? Καπου διαβασα για την εγκατασταση των windows με δισκετα. Δειτε αυτο http://support.microsoft.com/kb/310994/en-us Θα μπορω να κανω φορματ με εγκατασταση των windows με δισκετες?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alex$$$ (Αλέξανδρος)

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 10 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Alex$$$ έγραψε: στις 00:01, 08-11-08:

δν γινετε νομιζω μπορεις να βρεις cd αλλα πλαστα και θα χαθουν καποιες μικρες δυνατοτητες στο ιντερνετ...αλλα ειναι απλο!μπορει αν ειναι πλαστα και κανεισ κατι να σου τα ελενγχει η microsoft και να σ λει οτι εχετε πεσει θυμα και βλακιες οταν ανοιγεις ιντερνετ!
Παράθεση

Wolfie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 456 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε: στις 00:31, 08-11-08:

Όπως θα λεγε και μια "αποκλεισμένη" ψυχή, βάλε linux.
Παράθεση

Giannis17 (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Giannis17 έγραψε: στις 01:07, 08-11-08:

Δανείσου το CD από έναν φίλο σου από την στιγμή που έχεις αγοράσει τα αυθεντικά windows και έχεις το αυτοκόλητο με τον κωδικό σου στο πλάι της μοναδας νομιζω πως δεν παιζει ρολο με πιο CD θα τα εγκαταστησεις αρκει να βαλεις τον δικο σου κωδικο
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 04:19, 08-11-08:

Αυτό που λέει ο Γιάννης, αν βάλεις το serial number σου δεν έχει σημασία απο τι cd θα γίνει η εγκατάσταση.
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 15:52, 08-11-08:

θα το δοκιμασω! ευχαριστω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έχασα τον κολλητό μου... - Από Thodos
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-02-15 στις 04:00.
    • Έχασα την ταυτότητα μου - Από Eileen
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-13 στις 13:16.
    • Windows 7 vs. Windows Vista - Από Άγγελος
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-12 στις 22:47.
    • Πώς έχασα 40+ κιλά - Από epote
      Το θέμα έχει λάβει 128 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-05-11 στις 18:28.
    • Windows XP ή Windows Vista; - Από Carl
      Το θέμα έχει λάβει 270 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-09 στις 20:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα