Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,215 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

The Mall

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 19:31, 31-08-06:

Εχετε παει στο the mall?Εχω ακουσει πολλα γι'αυτο κ δεν το εχω επισκεφθει ακομα!Πειτε μας την αποψη σας, τιμες προιοντων, τι δε σας αρεσε, τι σας αρεσε κλπ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:02, 31-08-06:

Το άντρο του καταναλωτισμού, έχει την πλάκα του, είναι ψιλοεντυπωσιακό αλλά μέχρι εκεί. Έχει και καλή προσβασιμότητα που μετράει!

Έχει και το Hooters στο οποίο δεν έχω πάει ακόμα όμως..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 21:15, 31-08-06:

Χμμμ The Mall ....

Βρήκατε ένα απο τα απογευματινά μου στέκια!
Hooters λένε ότι έχει ψιλομάπα φαγητό αλλα έστω και μια φορά αξίζει να πας για τις γκαρσόνες με τα καυτά σορτσάκια και τα ντεκολτέ
Πάρκιν τεράααααααααστιο
Σουβλάκια..... δεν ξέρω αν θα υπερβάλω αλλα εκεί έφαγα το καλύτερο σουβλάκι που έχω φάει μέχρι τώρα, το κάνουν με πίττα απο καλαμπόκι και ειδικά λάδια και είναι φοβερό. Μόνο εκεί έχει και στην Θεσσαλονίκη
Μαγαζία... γενικά ότι θα βρείς και έξω
Σκάλες.... καλά δεν τους έχει πει κανένας ότι χρειάζονται περισσότερες?
Καφετέριες.... πολύ καλές ειδικά αν κάτσει πρωί έξω φοβερή θέα ειδικά τώρα που χειμωνιάζει
Απο τα καλύτερα είναι ο τεράστιος Παπασωτηρίου το τεράστιο Πλαίσιο και φυσικά ο νέος της παρέας FNAC.
Τι άλλο για το mall... α το σινεμά το οποίο και θα επισκεφτώ σύντομα.
Αξίζει πάντως μια βόλτα σημαντικό μείων ότι για τόσες χιλιάδες κόσμου που χωράει τα καταστήματα φαγητού είναι πολύ λίγα με αποτέλεσμα να πήζουν γρήγορα,
Υστ Το φθινόπορο του 2008 έχει έναρξη ένα αντίστηχο mall στο παλαιό κέντρο τύπου Ολυμπιακών εγκαταστάσεων εκεί δίπλα δηλαδη!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 21:18, 31-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Το άντρο του καταναλωτισμού, έχει την πλάκα του, είναι ψιλοεντυπωσιακό αλλά μέχρι εκεί. Έχει και καλή προσβασιμότητα που μετράει!

Έχει και το Hooters στο οποίο δεν έχω πάει ακόμα όμως..
Να προτείνω hooters για το επόμενο steki meeting?

www.hooters.com
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 21:33, 31-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Να προτείνω hooters για το επόμενο steki meeting?
Εγώ Γιάννη συμφωνώ.Να περιμένουμε τον επίσημο διοργανωτή των meetings του στεκιου, το θείο βρέφος, ή θα το κανονίσεις?Ξέρεις, θα πρέπει να πας εκεί να δεις αν είναι καλό το service κι άλλες τέτοιες αγγαρείες.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 21:36, 31-08-06:

ΧΑχαχαχα, θα χώσω το βρέφος να γουστάρει!

ΥΓ. Γιάννη έχεις φάει σουβλάκι στην Κρήτη; (Ηράκλειο ή Χανιά?)
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 22:31, 31-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Εγώ Γιάννη συμφωνώ.Να περιμένουμε τον επίσημο διοργανωτή των meetings του στεκιου, το θείο βρέφος, ή θα το κανονίσεις?Ξέρεις, θα πρέπει να πας εκεί να δεις αν είναι καλό το service κι άλλες τέτοιες αγγαρείες.
Την τύχη μου... αμάν ρε faith τέτοιο χώσιμο απο εσένα δεν το περίμενα Τι να κάνω θα γίνω θυσία για το στέκι και θα πάω στο hooters να τσεκάρω το σέρβις και γενικά .
Κάτι μου λέει ότι θα χρειαστώ και 2η γνώμη.
Χμμμμ κάτι με τρώει να διοργανώσουμε...

@emufear έχω φάει και κρήτη απλά το συγκεκριμένο είναι απίστευτα ελαφρύ, φαντάσου ότι η γυναίκα μου που είναι Κρητικιά έπαθε πλάκα

Χμμμμ κάτι με τρώει να διοργανώσουμε...

E-STEKI THE MEETING
MEN ONLY!!!!!
Hooters Mall - Οκτώβριος 2006

Ψήνετε κανένας?
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 23:44, 31-08-06:

Εγώ να μην έρθω ε? Καλά
Πλάκα κάνω
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 00:08, 01-09-06:

μηπως ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα?
απο τιμες τι λενε τα μαγαζια?κ απο το αιγαλεο πως θα παω εκει?ποια ειναι η καλυτερη ωρα να παω?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:20, 01-09-06:

Μου θέλετε και men only meeting πουλάκια μου... Θα πέσει σε όλους η δαμόκλειος σπάθη του BAN ρε να μάθετε, muhahahahahahaha
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 00:41, 01-09-06:

μηπως ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα?
Λίγο....?

απο τιμες τι λενε τα μαγαζια απο το αιγαλεο πως θα παω εκει?ποια ειναι η καλυτερη ωρα να παω?
Από τιμές δεν ξέρω, αλλά ξέρω πώς έχει σταθμό ηλεκτρικό ακριβώς δίπλα που λέγεται Νεραντζιώτισσα. Πρέπει να έχεις ψιλά μαζί σου ή να πάρεις εισητήριο απο πρίν γιατί το μηχάνημα δεν παίρνει χαρτονομίσματα.

Καλύτερη ώρα θα σου πρότεινα το απογευματάκι για να έχει και δροσιά και μετά μπορείς να πας πάνω και να απολαύσεις και την θέα πίνωντας τον καφέ σου.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 05:03, 01-09-06:

Από Αιγάλεω, παίρνεις λεωφορείο για Άγιο Αντώνιο. Από εκεί, παίρνεις την κόκκινη γραμμή του μετρό μέχρι την Αττική και από εκεί συνεχίζεις με τον ηλεκτρικό με κατεύθυνση προς Κηφισιά και κατεβαίνεις Νεραντζιώτισσα. Εισητήριο δεν έχει (δεν κατάλαβα δηλαδή τι εννοεί ο Νικόλας).
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

O tsus έγραψε: στις 13:50, 01-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Από Αιγάλεω, παίρνεις λεωφορείο για Άγιο Αντώνιο. Από εκεί, παίρνεις την κόκκινη γραμμή του μετρό μέχρι την Αττική και από εκεί συνεχίζεις με τον ηλεκτρικό με κατεύθυνση προς Κηφισιά και κατεβαίνεις Νεραντζιώτισσα. Εισητήριο δεν έχει (δεν κατάλαβα δηλαδή τι εννοεί ο Νικόλας).
ολα αυτα?αφου εχει σταθμο νερατζιωτησας μετρο νομιζω,,,
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 18:35, 01-09-06:

Μη τολμήσετε και κάνετε στέκι μίτιν στα χούτερς (ή στο κατά πολύ καλύτερο ruby tuesday ) την εβδομάδα που θα είμαι Θεσσαλονίκη, ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!!...και θα ακούτε από το στόμα, για να μη πω για καμιά άλλη τρύπα
περιμέντε να γυρίσω και πάμε.

εμίλησα.-
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 18:54, 01-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsus
ολα αυτα?αφου εχει σταθμο νερατζιωτησας μετρο νομιζω,,,
Nop.. Ηλεκτρικό και προαστιακό έχει μόνο..
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

O tsus έγραψε: στις 01:49, 02-09-06:

μα καλα, δε γινεται να κατεβω με λεωφοριο μεχρι καποιο σημειο κ μετα να παρω τον ηλεκτρικο?πρεπει μετρο σονι κ καλα?α κ κατι αλλο, οταν ενοεις αττικη τι εννοεισ?
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 02:00, 02-09-06:

Ε ναι ρε! Κι αυτό γίνεται, προφανώς! Απλά το Αιγάλεω δεν θυμόμουν κοντά σε πιο ηλεκτρικό βρίσκεται (Ταύρο ίσως?). Η διαδρομή είναι πάνω κάτω ίδια. Η Αττική είναι στάση στον ηλεκτρικό (αμέσως μετά τη Βικτώρια) και στάση στην κόκκινη γραμμή του Μετρό.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 02-09-06 στις 02:03.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 02:07, 02-09-06:

Λοιπόν, έχουμε και λέμε, παίρνεις ένα λεωφορείο το οποίο σε βολεύει και πάει σε κάποια στάση του μετρό (θα σου πρότεινα το 891, αν σε βολεύει βέβαια, εδω είναι και το δρομολόγειο που ακολουθεί http://www.oasa.gr/index.asp?asp=rou..._id=1&medium=0 ). Έπειτα, αν είσαι στην κόκκινη γραμμή του μετρό (Αγ. Αντώνιος-Αγ.Δημήτριος) θα κατέβεις στη στάση Ομόνοια ή Αττική, όποια θέλεις. Άν πάλι είσαι στην μπλέ γραμμή του μετρό (Μοναστηράκι-Δουκίσσης Πλακεντίας) θα κατεύεις στο Μοναστηράκι. Θα επιβιβαστείς στο ΤΡΕΝΟ και θα κατέβεις στην στάση Νερατζιώτισσα. Μόλις κατέβεις, θα το δεις. Αυτά. Μπορείς επίσης αν αυτά που σου λέω σου φαίνονται λίγο ακαταλαβίστικα να μπεις στην ιστοσελίδα του ΟΑΣΑ www.oasa.gr και να κάνεις αναζήτηση βέλτιστης διαδρομής.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 02:10, 02-09-06:

Αυτό λέω κι εγώ..
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:59, 02-09-06:

Tsus στο αιγαλεω που περιπου μενεις; Αν εισαι κοντα σε Ιερα Οδο, παιρνεις 856, Α-Β17, 839 που πηγαινουν ομονοια, κι απο κει παιρνεις τρενο προς Κηφισσια και κατεβαινεις Νεραντζιωτισσα. Αν οχι, βρες τροπο να φτασεις Ιερα οδο :p (τσεκ www.oasa.gr, βοηθαει πολυ για τις διαδρομες)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια