Βάζετε "νερό στο κρασί σας";

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βάζετε νερό στο κρασί σας;
Αναλόγως το κρασί... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μόνο αν το ένστικτο και η διαίσθησή μου, μου λένε ότι οι άλλοι με αγαπάνε και δεν με χρησιμοποιούν. Τότε μπορεί να βάλω πάρα πολύ, μέχρι και να αρχίσω να πίνω σκέτο νερό και όχι κρασί. Αλλιώς δεν συμβιβάζομαι με τίποτα σχεδόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δυστυχως παρα πολυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
τοσο που πρεπει να βαλω και λιγο κρασι γιατι δεν τραβαει αλλο. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
τσου!.. μόνο στυμμένο λεμόνι στη βότκα μου...
:P




(εξαρτάται.. όταν πρόκειται για κάτι σημαντικό που αφορά άμεσα εμένα
ή κάποιον αγαπημένο μου ή κάποιον που χρειάζεται τη βοήθειά μου, όχι...
και γενικότερα όταν ξέρω ότι έχω δίκιο επιμένω σε αυτό...) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όχι, βάζω όμως κρασί στο νερό μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν πινω κρασι

μονο νερο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όχι, βάζω όμως κρασί στο νερό μου ;)
To οποίο μεταφράζεται ως... δημιουργώ αντιπαραθέσεις εκ του μηδενός; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
αν είναι για κάποιο μέλος της οικογενειας μου σίγουρα θα βάλω και λίγο νερό αλλα είναι κάποιος απλά γνωστός τίποτα δεν βάζω αλλα αντίθετα είμαι πιο σκληρή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Πάντα πρέπει να βάζουμε νερό στο κρασί απέναντι σε όλους ακόμα και τους αγνώστους, εκτός άν θολώσει το μυαλό απο οργή και δέν μπορείς να το ελέγξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Veronica17

Νεοφερμένος

Η Veronica17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Mπορεί να είναι χαρακτηριστικό του χαρακτήρα μου αλλά σπάνια βάζω νερό στο κρασί μου..Προτιμώ να δεχτώ τις όποιες συνέπειες παρά να υποχωρήσω σε κάποια διαφωνία..:D Έχουμε και έναν εγωισμό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πάντα πρέπει να βάζουμε νερό στο κρασί απέναντι σε όλους ακόμα και τους αγνώστους, εκτός άν θολώσει το μυαλό απο οργή και δέν μπορείς να το ελέγξεις.
Συμφωνω...θεωρω τη διαλλακτικοτητα και την ευελιξια προσον σε εναν ανθρωπο...συνηθως αυτο ερχεται συν τω χρονω...Τα νεα παιδια ειναι γενικα πιο ασυμβιβαστα λογω του νεαρου της ηλικιας ενω οι μεγαλυτεροι ανθρωποι συνηθως ειναι πιο διαλλακτικοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

himemar

Νεοφερμένος

Η himemar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι, βαζω. Θεωρω πως ειναι πρωταρχικο μελημα αν θελει καποιος να κρατησει μια σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
χμμμμμ.....δυσκολα...ειδικα οταν βλεπω πως και ο αλλος κανει το ιδιο...βλακεια...αλλα τσιτωνω και το παιρνω εντελως προσωπικα...θελω να νικησω!!!:P οταν ηρεμησω ομως και δω οτι εχω αδικο ζητω συγγνωμη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Συνήθως βάζω πολύ νερό στο κρασί μου, αλλά μέχρι ένα όριο.
Αν δω ότι ξεπερνιέται συνέχεια, τότε αλλάζω στάση και γίνομαι απόλυτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εξαρτάται από τον άνθρωπο και την κατάσταση. Για κάποιους ναι, για κάποιους όχι. Γιατί κάποιοι το αξίζουν και κάποιοι όχι..
Τουλάχιστον έτσι νομίζω! :/:
Ωστόσο δεν είναι κάτι που το κάνω εύκολα, πρέπει να ομολογήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συνηθως βαζω αρκετα ευκολα νερο στο κρασι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Mπορεί να είναι χαρακτηριστικό του χαρακτήρα μου αλλά σπάνια βάζω νερό στο κρασί μου..Προτιμώ να δεχτώ τις όποιες συνέπειες παρά να υποχωρήσω σε κάποια διαφωνία..:D Έχουμε και έναν εγωισμό! :P
O εγωισμος Βερονικα ειναι κακος συμβουλος στη διαλεκτικη των σχεσεων μεταξυ των ανθρωπων και στη διαμορφωση δικαιας και ορθης κρισεως.Δεν στο λεω αυτο ως παρατηρηση ,αλλα ως εμπειρια ζωης και ,ειμαι σιγουρη οτι καποτε με την παροδο των ετων και την εμπειρια ζωης που θα συσσωρευεις θα το καταλαβεις και συ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ναι..και πολλες φορες ζηταω συγγνωμη ακομα και αν δεν εχω κανει τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top