Νεκρός ο 16χρονος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
1. Διαφωνείς;
2. Ναι, οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riemann80

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
πρεπει να καταλαβουν ολοι οι οι "υγιεις πολιτες" οτι ο μονος φορεας που εχει τη δυνατοτητα να καταστρεφει χωρις να συλαμβανεται ειναι το ιδιο το κρατος.και βεβαια το κρατος εχει καθε συμφερον να αμαυρωνει πορειες διαδηλωσεις και ξεσηκωματα του λαου διοτι ετι ετσι αμαυρωνει τα αιτηματα για μια καλυτερη ζωη.

ειναι προφανες οτι αυτοι που σπανε ειναι ή μπατσοι ή οργανα πληρωμενα απο το κρατος.εχω δει πολλα σκηνικα να συμβαινουν μπροστα στα ματια μου και εχω πειστει πλεον οτι το κρατος κανει ξεκαθαρη προβοκατσια.το κρατος και κανενας αλλος...

ας βρουμε λοιπον τους πραγματικους ενοχους και τους ηθικους αυτουργους αυτης της καταντιας.ειναι ολοι αυτοι που διεκδικουν την ψηφο μας καθε 4 χρονια.ειναι οι υπουργοι που δινουν εντολες για τυφλη βια στο κεντρο της αθηνας.

και για μενα πλεον ειναι ενοχοι και ολοι αυτοι που δε μπορουν να δουν αυτη την αληθεια.ως ποτε θα κοιμουνται νομιζοντας πως το κρατος θελει το καλο τους?το μονο που θελει ειναι τα λεφτα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
πρεπει να καταλαβουν ολοι οι οι "υγιεις πολιτες" οτι ο μονος φορεας που εχει τη δυνατοτητα να καταστρεφει χωρις να συλαμβανεται ειναι το ιδιο το κρατος.και βεβαια το κρατος εχει καθε συμφερον να αμαυρωνει πορειες διαδηλωσεις και ξεσηκωματα του λαου διοτι ετι ετσι αμαυρωνει τα αιτηματα για μια καλυτερη ζωη.

το κράτος το συμφέρει να υπάρχει ηρεμία.
να μην διαμαρτύρεται κανένας για τίποτα
δεν καταλαβαίνω γιατί το κράτος να θέλει να δημιουργεί αναταραχές.

ειναι προφανες οτι αυτοι που σπανε ειναι ή μπατσοι ή οργανα πληρωμενα απο το κρατος.εχω δει πολλα σκηνικα να συμβαινουν μπροστα στα ματια μου και εχω πειστει πλεον οτι το κρατος κανει ξεκαθαρη προβοκατσια.το κρατος και κανενας αλλος...

μπορείς να μας πείς τί σκηνικά είδες?

ασφαλιστές υπάρχουν παντού.

πραγματικό γεγονός: υπάρχουν ασφαλίτες ντυμένοι τραβεστί.
αυθέρετο συμπέρασμα: οι μπάτσοι μεταδίδουν aids

πραγματικό γεγονός: υπάρχουν ασφαλίτες ντυμένοι τσιγγάνοι
αυθαίρετο συμπέρασμα: οι μπάτσοι πουλάνε τα καρπούζια.

και για μενα πλεον ειναι ενοχοι και ολοι αυτοι που δε μπορουν να δουν αυτη την αληθεια.ως ποτε θα κοιμουνται νομιζοντας πως το κρατος θελει το καλο τους?το μονο που θελει ειναι τα λεφτα τους...

το κράτος δέν είναι κάτι προσωποποιημένο ούτε έχει δικιά του βούληση για να θέλει τα λεφτά μας.
εμείς είμαστε το κράτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
πρεπει να καταλαβουν ολοι οι οι "υγιεις πολιτες" οτι ο μονος φορεας που εχει τη δυνατοτητα να καταστρεφει χωρις να συλαμβανεται ειναι το ιδιο το κρατος.και βεβαια το κρατος εχει καθε συμφερον να αμαυρωνει πορειες διαδηλωσεις και ξεσηκωματα του λαου διοτι ετι ετσι αμαυρωνει τα αιτηματα για μια καλυτερη ζωη.

ειναι προφανες οτι αυτοι που σπανε ειναι ή μπατσοι ή οργανα πληρωμενα απο το κρατος.εχω δει πολλα σκηνικα να συμβαινουν μπροστα στα ματια μου και εχω πειστει πλεον οτι το κρατος κανει ξεκαθαρη προβοκατσια.το κρατος και κανενας αλλος...

ας βρουμε λοιπον τους πραγματικους ενοχους και τους ηθικους αυτουργους αυτης της καταντιας.ειναι ολοι αυτοι που διεκδικουν την ψηφο μας καθε 4 χρονια.ειναι οι υπουργοι που δινουν εντολες για τυφλη βια στο κεντρο της αθηνας....

...είμαστε εμείς που ψηφίζουμε τους υπουργούς, είμαστε εμείς που κατηγορούμε ΠΑΝΤΑ τους άλλους και νομίζουμε πως οι άλλοι καθορίζουν την μοίρα μας και για αυτό δεν νιώθουμε ΕΝΟΧΟΙ για το κράτος ΜΑΣ.
-----------------------------------------
το κράτος δέν είναι κάτι προσωποποιημένο ούτε έχει δικιά του βούληση για να θέλει τα λεφτά μας.
εμείς είμαστε το κράτος.

+++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riemann80

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
φιλε μου το κρατος το συμφερει να εχει ηρεμια αλλα οταν βλεπει οτι οι πολιτες αντιδρουν σε διαφορες πολιτικες και ξεσηκωνονται τοτε η ηρεμια εχει παει βολτα και το κρατος ενδιαφερεται να αποπροσανατολισει την κοινη γνωμη.αυτο το ανει με την προβοκατσια και ειναι πολυ γνωστη μεθοδς απο πολυ παλια.δε λεω κατι καινουριο επομενως.το λες και μονος σου "το κράτος το συμφέρει να υπάρχει ηρεμία.
να μην διαμαρτύρεται κανένας για τίποτα".αρα οταν βλεπει αντιδρασεις τι θα κανει?η μηπως εχεις την ψευδαισθηση οτι το κρατος θελει το καλο μας?

η προβοκατσια επιτυγχανεται με πολλους τροπους αλλα δεν ειναι ωρα τωρα να επεκταθουμε.εχω δει μπατσους να κατεβαινουν απο την κλουβα και να φοραν κουκουλα.εχω ακολουθησει εναν τετοιο στην πατησιων οπου τον ειδα να σπαει μαγαζι με κινητα και να κανει πλιατσικο μετα.εχω δει τους μπατσους να χιμανε στο πληθος χωρις αφορμη,με δακρυγονα και με γκλομπ και να χτυπανε τυφλα.εχω δει μπατσους σε φοιτητικα παρτυ μεσα στο πανεπιστημιο ντυμενους με πολιτικα να το παιζουν φοιτητες.θα μου πεις τωρα πως τους καταλαβες? μερικες φατσες ομως δε ξεχνιουνται φιλε...εν ολιγοις εχω δει τα οργανα της "ταξης" να γινονται οι δημιουργοι της αταξιας,για να παει η καμερα να δειξει το ξυλο και οχι το συνθημα στο πανο.

σαφως και το κρατος ειναι κατι προσωποποιημενο και εχει δικια του βουληση.ποιοι ειναι το κρατος δηλαδη?ποιοι ελεγχουν τα τεραστια εσοδα των δημοσιων επιχειρησεων δινοντας ψιχουλα πισω στο λαο που παραγει τον πλουτο?ποιοι εκμεταλευονται τα εσοδα απο τη φορολογια που εχει επιβληθει.μηπως τα εκμεταλευεσαι εσυ και γω? δε νομιζω...κοιτα ποιοι παιρνουν τα μεγαλα εργα,ειναι 5 ονοματα.κοιτα ποιοι ενημερωνουν τον λαο,τα ιδια 5 ονοματα.κοιτα ποιοι κανουν ολυμπιαδες,τα ιδια 5 ονοματα.κοιτα ποιοι προμηθευουν τον στρατο,τα ιδια 5 ονοματα.

κοκαλης,λαμπρακης,μπομπολας,αγγελοπουλος,κυριακου. αυτοι ειναι το κρατος αδερφε! εσυ και γω ειμαστε η μεγαλη δεξαμενη απ οπου αυτοι οι 5 επιλεγουν ποιον θα ψηφισουμε για να τους ξεπλενει καλυτερα αυτα που μας κλεβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το κράτος δεν είμαστε εμείς, είναι αυτοί που εκλέγουμε κάθε 4 χρόνια. Ο μόνος άλλος τρόπος επιρροής της πολιτικής που ακολουθείται είναι οι διαμαρτυρίες, με οποιονδήποτε τρόπο. Κι αυτό που λέει ο riemann80 είναι ότι αν οι διαμαρτυρίες αυτές παρουσιάζονται ως απλές καταστροφές, χάνεται πολύ εύκολα το δίκιο των διαμαρτυρόμενων για κάποιον που παρακολουθεί. Γι'αυτό και έχει νόημα για αυτούς που κυβερνάνε να μην υπάρχει τάξη σε τέτοιες περιπτώσεις.

έδιτ: με πρόλαβες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
κοκαλης,λαμπρακης,μπομπολας,αγγελοπουλος,κυριακου. αυτοι ειναι το κρατος αδερφε! .
Ο Χρήστος Λαμπράκης πέθανε πριν λίγες μέρες και .....δεν άφησε απογόνους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riemann80

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
χαχαχαχαχα καλο σαν αστειο.

στα σοβαρα ομως αφησε εναν ολοκληρο οργανισμο και πολλους μαθητες του για να συνεχισουν το θεαρεστο εργο του με βιτρινα το μεγαρο μουσικης αθηνων.
-----------------------------------------
έδιτ: με πρόλαβες :P

δε πειραζει,σημασια εχει να τα λεμε.


υ.γ. ο ψαραντωνης τα σπαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι το γεγονός ότι πολλοί δεν τον κατηγορούν για τα όσα έχει κάνει και του δίνουν συγχωροχάρτι επειδή έφτιαξε το μέγαρο μουσικής και γενικά βοήθησε στις τέχνες. Σαν να λέμε ότι "ΟΚ, ήταν λαμόγιο και εξουσία, αλλά αφού πήγαινε εκκλησία ρε παιδιά, ήταν καλός άνθρωπος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ο Χρήστος Λαμπράκης πέθανε πριν λίγες μέρες και .....δεν άφησε απογόνους.


Ναι, γιατί ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Aν σε πω ζωο θα σου δωσω και αξια που δεν εχεις...Δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει με τι φασιστικα προτυπα σε εχουν μεγαλωσει αλλα το να λεει κατι τετοιο και μαλιστα στα σοβαρα ενα 17 χρονο ειναι καταντια ρε ανθρωπε, αν δεν ειναι πολιτικη η ευαισθησια σου ας ηταν εστω φιλεσπλαχνη ή πιο ανθρωπιστικη,τι παει να πει παρασδειγματισμος που βρισκεσαι στη γκεστάπο;Τωρα το ποιοος βαραει ποιον θα ταν και περιττο να πω οι τουλαχιστον πιο μυαλωμενοι ανθρωποι καταλαβαινουν.Χριστουγεννιατικα και να ακουω τετοιες μαλακιες...και μετα μου λενε χρονια πολλα μπλα μπλα..που ντα;Με τετοιους σκατοκεφαλους οχι μονο πολλα δεν θα ναι αλλα και κακιστα που να στραφω ρε πουστη μου και να υπαρχει λιγη ελπιδα ενα ψιγμα ελπιδας ΠΟΥ?Που να υπαρχουν αραγε ΑΝΘΡΩΠΟΙ?Παντως εδω ελαχιστοι...
Καθομαστε και μιλαμε τι να πετανε για να καταστελουν τις αντιδρασεις καποιον ανθρωπων που ψαχνουν να βρουν το δικιο τους ΕΛΕΟΣ
Ωραια παιδεια εχουμε να την χαιρομαστε/...


Να κόψουνε το λαιμό τους. Εμένα με απασχολεί η δημόσια τάξη. Αν θέλουν διαμαρτυρία, ας κάνουν απεργία πείνας, όχι να σπάσουν το μαγαζί του άλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ετσι ρε mmpf αγορι μου, μαζι σου.
Τι εγινε, σας μπουκαραν στον καφενε και το εχεις παρει πατριωτικα;

Aν σε πω ζωο θα σου δωσω και αξια που δεν εχεις...Δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει με τι φασιστικα προτυπα σε εχουν μεγαλωσει αλλα το να λεει κατι τετοιο και μαλιστα στα σοβαρα ενα 17 χρονο ειναι καταντια ρε ανθρωπε, αν δεν ειναι πολιτικη η ευαισθησια σου ας ηταν εστω φιλεσπλαχνη ή πιο ανθρωπιστικη,τι παει να πει παρασδειγματισμος που βρισκεσαι στη γκεστάπο;Τωρα το ποιοος βαραει ποιον θα ταν και περιττο να πω οι τουλαχιστον πιο μυαλωμενοι ανθρωποι καταλαβαινουν.Χριστουγεννιατικα και να ακουω τετοιες μαλακιες...και μετα μου λενε χρονια πολλα μπλα μπλα..που ντα;Με τετοιους σκατοκεφαλους οχι μονο πολλα δεν θα ναι αλλα και κακιστα που να στραφω ρε πουστη μου και να υπαρχει λιγη ελπιδα ενα ψιγμα ελπιδας ΠΟΥ?Που να υπαρχουν αραγε ΑΝΘΡΩΠΟΙ?Παντως εδω ελαχιστοι...
Καθομαστε και μιλαμε τι να πετανε για να καταστελουν τις αντιδρασεις καποιον ανθρωπων που ψαχνουν να βρουν το δικιο τους ΕΛΕΟΣ
Ωραια παιδεια εχουμε να την χαιρομαστε/...

Δεν εχεις δει κατι αλλα ποστς του στυλ ''η ευτυχια και η επιτυχια κρινονται με βαση το εισοδημα.
Μην εξαπτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Να κόψουνε το λαιμό τους. Εμένα με απασχολεί η δημόσια τάξη. Αν θέλουν διαμαρτυρία, ας κάνουν απεργία πείνας, όχι να σπάσουν το μαγαζί του άλλου

δε νομίζω ότι αυτοί που σπάνε βιτρίνες μικρομάγαζων (για τα άλλα δε με νοιάζει τόσο) είναι πάντα διαδηλωτές ή έστω αριστεροί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία τι είναι. Τους διαδηλωτές να μην τους πειράξει κανένας. Αλλά τους hooligans γιατί τους αφήνουνε
-----------------------------------------
Ετσι ρε mmpf αγορι μου, μαζι σου.
Τι εγινε, σας μπουκαραν στον καφενε και το εχεις παρει πατριωτικα;

Όχι, αλλά έβλεπα να σπάνε μαγαζιά στην Αθήνα και αναρωτιώμουνα ποιός τους αφήνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία τι είναι. Τους διαδηλωτές να μην τους πειράξει κανένας. Αλλά τους hooligans γιατί τους αφήνουνε
γιατι μερικες φορες ειναι "συντροφοι" και στην τελικη δεν τους ενδιαφερουν οι χουλιγκανς αλλα οι διαδηλωτες

σε ενδιαφερει η δημοσια ταξη; κανονικα θα επρεπε να σε ενδιαφερει η κοινωνικη ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ωραία, άρα σύμφωνα με αυτά που λες, αν κάποιος μπει σπίτι σου και στο σπάσει λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εκανα ενα λαθος στα posts, αλλα θα απαντησω.

Αν δεν ειχες πλουσιο μπαμπακα, δεν θα ελεγες μαλακιες, ομως εχεις και με αυτο το δεδομενο θα σε αντιμετωπισω. ελπιζω να καταλαβες την αναλογια


και οπως ειπα, κοιτας το δεντρο "τη δημοσια ταξη"
χανεις ολο το δασος "την κοινωνικη και πολιτικη ζωη του τοπου"

η διαδηλωση ειναι διαταραξη της κοινης ειρηνης. συμφωνα με τα λεγομενα σου πρεπει να απαγορευεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Α καλα εντάξει φίλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
εκανα ενα λαθος στα posts, αλλα θα απαντησω.

Αν δεν ειχες πλουσιο μπαμπακα, δεν θα ελεγες μαλακιες, ομως εχεις και με αυτο το δεδομενο θα σε αντιμετωπισω. ελπιζω να καταλαβες την αναλογια


και οπως ειπα, κοιτας το δεντρο "τη δημοσια ταξη"
χανεις ολο το δασος "την κοινωνικη και πολιτικη ζωη του τοπου"

η διαδηλωση ειναι διαταραξη της κοινης ειρηνης. συμφωνα με τα λεγομενα σου πρεπει να απαγορευεται

αμα ο ανθρωπος ειναι κοπανος θα ειναι κοπανος ειτε εχει πλουσιο μπαμπα ειτε οχι ξερω πολλους ανθρωπους των οποιων οι οικογενειες δεν εχουν και τον μεγαλο πλουτο και ειναι φωτοι αλλα κουβαλανε τα ιδια μυαλα οπως ξερω και αλλους που εχουν πλουσιους γονεις και δεν εχουν τετοια σκατα στο κεφαλι.Δεν ειναι οικονομικο το θεμα αλλα θεμα ανθρωπου,προσωπικοτητας και προφανως παιδειας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top