Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,797 μέλη και 2,440,894 μηνύματα σε 76,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 226 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο μας αρέσουν τα αυτοκίνητα;

PROFESSORE

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μπουζουκτσής σε ταβερνα . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O PROFESSORE έγραψε: στις 01:00, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από SierraCosworth
Ετσι ρε φιλε τορα νιωθω υπερηφανος που βρικα καποιον που να ξερει το αυτοκινητο που εχει γραψει τη δικη του ιστορια στους ΔΡΟΜΟΥΣ και στις πιστες παρε ενα λινκ για να δεις το απολοιτο λιωσιμο http://turbinas-sierra.blogspot.com/2007/05/ford-sierra-cosworth.html
Δικο σου το blog?? Γ.Α.Μ.Α.Ε.Ι !!! Την ιδια τρελα που εχεις με το Sierra την εχω με το ΜΑΝΤΑ!!! Εχω γεμισει το Pc μου με φωτο του...οταν το βλεπω στον δρομο ανατριχιάζω...Αλλα δν καταλαβα το πρωτο...πολυς κόσμος το ξέρει...Λιγος ομως ξερει και το εκτιμαει...:iagree::no1:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 19:48, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από PROFESSORE
Σου εγγυώμαι ότι δεν προκειται να ξεκολλήσεις!!

Μου θύμισες την 599gtb που βαφτηκε ολοκληρη σε νικελ...

Η ζαντα είναι 15αρα αλλαγμένη. Σκέφτομαι επισης για μπαρες θολων...
α μην το λες εχω ξεκολησει λιγο.το πηγα 3 ωρες την ημερα
Παράθεση

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O GATE 7 έγραψε: στις 20:33, 12-01-09:

δειτε αυτα
Παράθεση

PROFESSORE

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μπουζουκτσής σε ταβερνα . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O PROFESSORE έγραψε: στις 17:30, 17-01-09:

Μου φαίνεται καποιος είχε ορεξη για παιχνίδι με τα 3d και αρχισε τα βιολια...

Αυτο είναι υπαρκτό project που ονομαζεται Ferrucio απο τον Ferrucio Lamborghini τον ιδρυτή...
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 18:15, 17-01-09:

Δεν θέλει και καμία τρελή κουβέντα.
Λατρεύω Maybach.

Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 18:59, 17-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από SierraCosworth
Οοοοο γεια σας παιδια κι εγω ειμαι αλλος ενας λιωμενος με τα αυτοκινητα!!! Το αυτοκινητο για εμενα που φαινεται και απο το ονομα μου ειναι το Sierra RS Cosworth 4x4!!!αλλα και το πισωκιντο!!!

Αυτό?
-----------------------------------------
Ουαου!!!!
Παράθεση

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O GATE 7 έγραψε: στις 19:53, 21-01-09:

ενταξει υπαρχουν μαρκες buggatti ferrari maybach tvr hummer
Παράθεση

SierraCosworth

Νεοφερμένος

Ο SierraCosworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O SierraCosworth έγραψε: στις 22:27, 26-01-09:

Παιδια ειναι αρρωστια και την εχω κολλησει και δεν γινομαι καλα με τιποτα.ΟΞΕΙΑ SIERRITIΔΑ.Αυτο το αμαξει εχει γραψει την δικη του ιστορια στους ΔΡΟΜΟΥΣ και πιστες.Γιατι παρολο που κοντεβει να παει στρατο (σε 2 χρονακια κλινει τα 18)ακομα κανει κιδιες στις κοντρες.Για οποιον ξερει απο το sierra του Κολιζα (προην Καταραμενου) 998 ηππους.Οσο για τα παιδια που εχουν κολλημα με τις ferari και τις bugati, ωραια ειναι (καπος) ακριβουτσικα.
Παράθεση

GATE 7

Νεοφερμένος

O GATE 7 έγραψε: στις 22:52, 26-01-09:

η buggatti κοστιζει 1.250.000λιγο ακριβουτσικη
Παράθεση

TH3 D3@TH! (Άγης)

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O TH3 D3@TH! έγραψε: στις 17:38, 02-02-09:

γουσταρω πολυ pagkani:yeah::yeah:
Παράθεση

GATE 7

Νεοφερμένος

O GATE 7 έγραψε: στις 23:02, 03-02-09:

zonda????????????????
Παράθεση

MpampisG (Μπάμπης)

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O MpampisG έγραψε: στις 15:52, 04-02-09:

Καλά είναι όλα αυτά τα ακριβά.Εμένα όμως μέσα στην καρδιά μου είναι το leon,το 106 το rallye,το saxo VTS.
Παράθεση

GATE 7

Νεοφερμένος

O GATE 7 έγραψε: στις 20:38, 04-02-09:

σου πεφτουν πλακωμα τα υπολοιπα
Παράθεση

SierraCosworth

Νεοφερμένος

Ο SierraCosworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O SierraCosworth έγραψε: στις 22:26, 10-02-09:

Οχχχχχχχχχχχχ.:nono:Φιλε μου δεν λεω το LEON ειναι πολυ καλο αμαξι στην κατηγορια του και γρηγορο και δυνατο και ολα..Αλλα τωρα τα rally και τα saxo καλιτερα να τα αφυσεις γιατι για κανενα φαναρι και πολυ ειναι...Στεις στροφες και γενικα σε δισκολες καταστασεις με αυτα εισαι τελιωμενος...Γι' αυτο σου λεω αστα καλυτερα γιατι ειναι ΣΚΟΤΩΣΤΡΕΣ...:nono::nono:
Παράθεση

Super_Marios

Νεοφερμένος

Ο Super_Marios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Super_Marios έγραψε: στις 17:39, 15-02-09:

Έρωτας μεγάλος, πορτοφόλι μικρό αλλά αυτά εχει η ζωή...
Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O _____KRS_____ έγραψε: στις 23:59, 27-02-09:

Παράθεση

PROFESSORE

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O PROFESSORE έγραψε: στις 14:02, 03-03-09:

Ηλιακό? Ενδιαφέρον...Αυτη η παπαδιά πισω ομως χαλαει την φωτογραφία...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Παρτε ακόμη εναν θρύλο...Την απολυτη...

http://www.italiaspeed.com/2004/cars...al_edition.jpg
http://culturegarage.com/wp-content/...lub_italia.jpg
http://www.teammoomoo.com/images/Ben...0Integrale.jpg
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 14:54, 03-03-09:

1) Η lancia τα σπάει... Respect. 210 hp ΤΟΤΕ μαμά και πολλά έβγαζε άνετα πολλλάααα παραπάνω... 400-500-ακόμα και 700 άλογα ΤΟΤΕ

2) Τα saxoralla (106 rally, saxo vts) στην ουσία είναι για φανάρια-400αρια/πίστα ΜΟΝΟ. Είναι αρκετά στριφτερά, (λίγο υπερστροφικά, αλλά αυτό είναι καλό), παρ όλα αυτά για κάποιον που δεν είναι έμπειρος είναι σκοτώστρες 1000%. Το καλό είναι ότι η πολύ ελαφριά γαλλική καρότσα μόνο με ΦΠΕ (φίλτρο-πρόγραμμα-εξάτμιση) θα δώσει το κάτι παραπάνω και θα κοντράρει στα ίσια αμάξια από μεγαλύτερες κατηγορίες. Και μιλάμε για αμάξι 15ετίας ε? Σε πιο hardocore φάσεις πάμε για εκκεντροφόρους/ τουρμπισμα, bucketies μπρος, αφαίρεση πίσω καθισμάτων κτλ.

3) Γενικά κατά την γνώμη μου δεν έχει σημασία να προσπαθείς να πλησιάσεις το 4ψήφιο στην ιπποδύναμη. Αυτό είναι μόνο για φανάρια/στημένες κόντρες/ dragster. Και σαφώς δεν βγαίνουν από όλα τα μοτόρια τρελά αλόγατα. Μοτερ από evo, sierra, και vtec απο honda είναι αυτά που βγάζουν τα μεγαλύτερα νούμερα (ας μην πάμε σε skyline/supra) που δεν έχουμε στην Ελλάδα, ούτε σε rx7 που είναι μεγάλη και πονεμένη ιστορία. Σημασία πιστεύω ότι έχει η βελτίωση σου να μην "μειώνει" (τουλάχιστον αισθητά) την αξιοπιστία.

4) Δεν είναι ΜΟΝΟ το θέμα "προσθέτω άλογα", αν ανέβεις ελάχιστα πάνω από τα εργοστασιακά τότε όλα οκ, αν ανέβεις παραπάνω τοτε υπάρχουν πολλά θέματα. a
α) Στην καλύτερη περίπτωση θες απλά άλλο δίσκο συμπλέκτη, στην χειρότερη ενισχυμένο σασμαν.
β) Νέες βάσεις μηχανής οπωσδήποτε.
γ) Αντλία βενζίνης μεγαλύτερης παροχής για να μην στεγνώσει ποτέ το μοτερ
δ) φυσικά φρένα/αναρτήσεις
και πολλές άλλες μικροπ@π@ρι3ς.... ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Η "βελτίωση" χάνει το νόημα της γιατι αλλάζεις τελείως το αυτοκίνητο..

Αυτά από μένα
Παράθεση

PROFESSORE

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O PROFESSORE έγραψε: στις 22:20, 05-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
1) Η lancia τα σπάει... Respect. 210 hp ΤΟΤΕ μαμά και πολλά έβγαζε άνετα πολλλάααα παραπάνω... 400-500-ακόμα και 700 άλογα ΤΟΤΕ
Aν δεν κανω λαθος 180-200 η απλή, 210 η Evoluzione II, 480 η αγωνιστική απο 1800αρι μοτερ μ τουρμποκομπρεσορα και πολλα ακόμη τερατα...
Μακαρι τωρα που ξαναβγαλαν την απλή να ξανασκεφτούνε και αυτο το προτζεκτ...Υπαρχει ομως θεμα με την τετρακίνηση...Τεσπα θα επρεπε να κερναει ανετα το S3 κατα την γνώμη μου και να κοντράρει Evo-Sti-335i ktl...
Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O _____KRS_____ έγραψε: στις 23:37, 05-03-09:

Τα lancia δεν είναι αξιόπιστα....
Είναι από τα αυτοκίνητα που παρουσιάζουν τις περισσότερες βλάβες σύμφωνα με το autotriti.gr

http://www.autotriti.gr/blabes/apote...markadata.asp?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένα αυτοκίνητα - Από Fraoula
      Το θέμα έχει λάβει 150 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αυτοκίνητα και Μηχανές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-08-17 στις 09:58.
    • Sport αυτοκίνητα - Από agent_provocateur
      Το θέμα έχει λάβει 295 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αυτοκίνητα και Μηχανές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-10-16 στις 21:33.
    • Υβριδικά, ηλιακά και ηλεκτρικά αυτοκίνητα - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 75 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αυτοκίνητα και Μηχανές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-13 στις 03:46.
    • Μεταχειρισμένα αυτοκίνητα - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αυτοκίνητα και Μηχανές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-02-09 στις 12:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα