Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 175 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς κανω απεγκατασταση το bloodshed Dev-Pascal;

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 21:49, 29-12-08:

εβαλα το bloodshed Dev-Pascal και δεν μπορω να το κανω απεγκατασταση, δεν υπαρχει το αρχειο απεγκαταστασης στο προσθαφαιρεση προγραμματων. Καμια ιδεα πως θα το βγάλω?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 23:01, 29-12-08:

Κανένα πρόγραμμα δεν το εντοπίζει? Πχ CCleaner δοκίμασες? Ή κανέναν εξειδικευμένο uninstaller?
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 23:28, 29-12-08:

οχι το CCleaner δεν το αναγνωριζει και δεν υπαρχει ουτε στην προσθαφαιρεση προγ/των, τωρα αλλο uninstaller δεν εχω οποτε....καμια λυση να το βγαλω?
Παράθεση

kvgreco (Κώστας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O kvgreco έγραψε: στις 03:01, 30-12-08:

Κατ' αρχήν χρόνια πολλά σε όλους.

Το revo uninstaller είναι δωρεάν και πολυ καλό.Διαθέτει διάφορες επιλογές απεγκατάστασης από τη στιγμή όμως που θα εντοπίσει το πρόγραμμα.Το ccleaner είναι πολύ φτωχό μπροστά στο revo αφού βασικά το ccleaner είναι καθαριστής τού μητρώου.Σε μένα έχει φανεί πολλάκις χρήσιμο.
Μη βάζετε στο σύστημά σας προγράμματα που δεν συνοδεύονται από ενσωματωμένο uninstaller.
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 03:15, 30-12-08:

Εντάξει, το έλυσε. Απλά σβήνεις το directory. Αν μείνει το .exe, κάνεις restart και λογικά διαγράφεται.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια