Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,001 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:32, 10-09-06:

ε δε γουστάρει ρε κοπελιά, τι να γίνει δλδ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:56, 10-09-06:

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.

Σιγά.... τόσο γκαντέμης που είμαι....ναι καλά... Όσο φιλήσαμε φιλήσαμε... Από δω και πέρα .......τέσπα.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:03, 10-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsus

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.
Για αυτο εγω φιλαω συνεχια με τον ιδιο τροπο; (βασικα 3 μοτιβα εχω και τα χρησιμοποιω με διαφορετικες σειρες)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:13, 10-09-06:

Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία

ΜΕΣΑ ΠΕΦΤΕΙ.

Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.

ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ..!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:05, 10-09-06:

Είμαι, είμαι και πολύ Λέων!!!

Και ο καλός μου είναι όντως Τοξότης, τέλεια!!

Giovanna, είμαι Λέων, θέλεις να μάθεις;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 10-09-06 στις 19:06. Αιτία: Αποπλάνηση
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 19:09, 10-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Είμαι, είμαι και πολύ Λέων!!!

Και ο καλός μου είναι όντως Τοξότης, τέλεια!!

Giovanna, είμαι Λέων, θέλεις να μάθεις;;
να σου μιλησω λιγο προστυχα τωρα?
ειμαστε φωτια παιδι μου εμεις, και οι τοξοτες αν δεν απαττωμαι...
παντως αμα σου βρισκεται κανα αλλο λιονταρι φερτο κι αυτο μαζι γιατι εδω.... χανομαστε!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 20:50, 10-09-06:

Ζώδια και Φιλί.
Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.
Και μετά σου λέει ότι τα ζώδια λένε μ*****ες....
Μεγάλη επιστήμη η αστρολογία τελικά....

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
να σου μιλησω λιγο προστυχα τωρα?
ειμαστε φωτια παιδι μου εμεις, και οι τοξοτες αν δεν απαττωμαι...
παντως αμα σου βρισκεται κανα αλλο λιονταρι φερτο κι αυτο μαζι γιατι εδω.... χανομαστε!
Παρόν!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:47, 11-09-06:

πε του παππού ότι η γιαγιά αντέχει
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:01, 11-09-06:

Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.
Οχι, παιζουμε!
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 12:01, 11-09-06:

πιξαμε στους λεωντες ρε π***στη!
ΥΔΡΟΧΟΟΣ RULEZZZZZZZZ
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 12:54, 11-09-06:

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 18:12, 11-09-06:

Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.

Νομίζω μέσα είναι αν λάβουμε υπ###8217; όψιν μας ότι οι Σκορπιοί είναι το ζώδιο του σεξ

Σχετικά με τους ιδανικούς παρτενέρ ....δεν μου έχει τύχει και δεν ξέρω###8230;προτιμώ τους καρκίνους και τους παρθένους

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:18, 11-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime
Νομίζω μέσα είναι αν λάβουμε υπ###8217; όψιν μας ότι οι Σκορπιοί είναι το ζώδιο του σεξ

Σχετικά με τους ιδανικούς παρτενέρ ....δεν μου έχει τύχει και δεν ξέρω###8230;προτιμώ τους καρκίνους και τους παρθένους

Εμμμ....αφού οι Σκορπιοί όντως είναι

Σου έχω πει ότι έχεις γούστο;
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:29, 11-09-06:

εγώ που έχω αφροδίτη στο σκορπιό.... μπας και με πιάνει η μπάλα??
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:32, 11-09-06:

Κουε μου...από εδώ το γυρνάς...από εκεί το γυρνάς...έλα μην ντρέπεσαι...
Κάνε μου την ανήθικη πρόταση
Περιμένω
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:35, 11-09-06:

Στην έκανα και μου έριξες χυλόπιτα εσύ....
Με σενα τελος... παμε γι άλλα
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 19:37, 11-09-06:

εγω εχω αρη στο σκορπιο τσ τσ
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:38, 11-09-06:

Να δω που θα βρεις καλύτερη
Εγώωωωω απλάαααααα το έπαιζα δύσκολη
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:42, 11-09-06:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
παλι το μαμήσαμε το θέμα
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 19:43, 11-09-06:

ελατε κοριτσια μη ντρεπεστε...ελευθερα (μητσοοοο φερε την καμερα)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ζώδια - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 2348 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-07-17 στις 17:34.
    • Ζώδια και ονειροκρίτης - Από DiavolakoS
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-04-11 στις 13:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα