Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,565 μέλη και 2,432,483 μηνύματα σε 76,236 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:46, 11-09-06:

Μμμμ....λες να το κάνουμε;
Θέλω ποσοστά από την φώτο! 50% καθαρά

Κουε μου...είμαστε λίγο ατίθασες γυναίκες και διαλύουμε τα θέματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 19:48, 11-09-06:

40% και οι φωτο και τα βιντεο θα κυκλοφορησουν μονο στο εξωτερικο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 20:01, 11-09-06:

Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.

Αυτά για μένα...
Παράθεση

nina221

Νεοφερμένος

H nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H nina221 έγραψε: στις 00:15, 12-09-06:

Υδροχόος εγώ!

Αρχική Δημοσίευση από paikths
οι υδροχοοι ειναι περιεργα πλασματα στον ερωτα εχουν πολυ παθος αλλα μπορει να γινονται ταυτοχρονα και πολυ ξενερωτα..τουλαχιστον για τις γυναικες
Δεν έχεις κι άδικο, ειμαστε λίγο μυστήριοι(έως πολύ)!!!
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 00:31, 12-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από nina221
Υδροχόος εγώ!

Δεν έχεις κι άδικο, ειμαστε λίγο μυστήριοι(έως πολύ)!!!
με αντρες εχω φιλους και ειμαστε μια χαρα.αλλα μαλλον οι γυναικες ειναι γιαυτους με πολυ γερα νευρα!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:46, 12-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsus

Παρθένος

Το φιλί της Παρθένου είναι αποφασιστικό και προσανατολισμένο σε στόχο. Αν μια Παρθένος βάλει σκοπό να σας κερδίσει με το φιλί της, δεν έχετε ελπίδες να ξεφύγετε κι είναι σίγουρο πως θα τα καταφέρει. Κυριολεκτικά, λατρεύει τα φιλιά και είναι μάστορας στην τέχνη του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Αιγόκερως, Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος.

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:32, 12-09-06:

Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος,ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός.Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ:Ταύρος,Κριός,Λέων.

ω ναι..ωωω ναιι..εγώ είμαι ατό!!
Παράθεση

susceptible

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O susceptible έγραψε: στις 18:21, 20-09-06:

Ταύρος
Οι Ταύροι είναι προκλητικοί στα φιλιά τους και βρίσκουν μεγάλη ευχαρίστηση σε αυτά, ιδιαίτερα αν υπάρχουν δυνατά αισθήματα που τους δένουν με το σύντροφο.
Ιδανικός παρτενέρ: Ζυγός, Καρκίνος, Παρθένος.

Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.

μονο στο πρωιν αμωρε εχω περαση :p

καλο το ταυρακι ε?:p
Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε: στις 13:50, 24-09-06:

Y Δ Ρ Ο Χ Ο Ο Α Ρ Α!

δροσερο φιλι...χεχε!!
that's me!!

Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
Ιδανικοί παρτενέρ: Δίδυμοι, Τοξότης, Κριός, Ζυγός.

Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε: στις 13:52, 24-09-06:

με ωροσκόπο Ταυρο...!!Παλι καλά...!!
Παράθεση

Dalia

Νεοφερμένος

H Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Dalia έγραψε: στις 22:43, 23-11-06:

Αυτά που λέει για το Λέοντα είναι εντελώς άσχετα
Παράθεση

Madvil

Νεοφερμένος

Ο Madvil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Madvil έγραψε: στις 01:37, 24-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από kostakiss

Σκορπιός
Επειδή Κριός ήταν και μια μεγάλη μου σχέση...Δεν πιστεύω στα ζώδια
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 02:14, 24-11-06:

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.

Τώρα αυτό είναι για καλό έτσι που προδίδει τα μυστικά των ζυγών? Έτσι και δε ξαναφιλήσω μετά από αυτό το ποστ θα κάνω βουντού στο συγγραφέα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:01, 24-11-06:

Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία
Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.

τς τς τς!!!
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 20:00, 26-11-06:

Τοξότης
Το φιλί του είναι εξεζητημένο κι έχει μια κάποια επιδεικτική εκκεντρικότητα. Ο ανήσυχος Τοξότης βρίσκεται μονίμως προς αναζήτηση της περιπέτειας. Δεν του αρέσει να τον κατακτούν θέλει εκείνος να κατακτά, για να μη χάνει το ενδιαφέρον του. Ενώ συνήθως τα φιλιά του είναι λίγο ψυχρά, όταν θέλει να εντυπωσιάσει, το καταφέρνει. Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Ζυγός, Δίδυμοι, Λέων.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 07:51, 24-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από tsus

Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.

Χμμ... Αν και δεν πιστευω σε αυτα, καλα ειμαστε....
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 07:53, 24-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mili
Y Δ Ρ Ο Χ Ο Ο Α Ρ Α!

δροσερο φιλι...χεχε!!
that's me!!

Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
Ιδανικοί παρτενέρ: Δίδυμοι, Τοξότης, Κριός, Ζυγός.

στον παρτενερ λιγο μας τα χαλασε αλλα οκ μην τα θελουμε ολα δικα μας
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:18, 24-07-07:

Καρκίνος
Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.

όχι παίζουμε

Πάντος για τον Παρθένο που λέει είναι λές και απευθύνετε μόνο σε γυναίκα, ο άντρας μου δεν μετράει;
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:21, 24-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Καρκίνος
Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.

όχι παίζουμε

Πάντος για τον Παρθένο που λέει είναι λές και απευθύνετε μόνο σε γυναίκα, ο άντρας μου δεν μετράει;
ο αντρας σου παρθενος ? για απαντηστε κ εγω θελω να μαθω
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:22, 24-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
ο αντρας σου παρθενος ? για απαντηστε κ εγω θελω να μαθω
Παρθένος φυσικά, άν και να το πεί δεν ξέρω άν ισχείει, πάντα σε μένα αφήνετε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ζώδια - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 2348 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-07-17 στις 17:34.
    • Ζώδια και ονειροκρίτης - Από DiavolakoS
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-04-11 στις 13:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα