Συζητήσεις για pdf αρχεία και readers

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
δεν μπορω να εκτυπωσω pdf. δοκιμασα να εκτυπωσω ενα αλλα μου εβγαλε λευκη κολλα εκτος απο την υποσημειωση που υπηρχε, αυτην την εκτυπωσε. τι να κανω για να μου το εκτυπωσει?
Υ.Γ. το αρχειο που θελω να τυπωσω βρισκεται εδω https://files.fosswire.com/2008/04/ubunturef.pdf αν μπορειτε δειτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasakas

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
δοκίμασε να το αποθηκευσεις πρωτα στο σκληρό σου και μετα να το ανοιξεις απο εκει και να το εκτυπωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εχω καποια αρχεια που ειναι σε μορφη pdf
ξερει κανεις αν γινετε να τα ανοιξω με αλλο προγραμμα ( αφου τα μετατρεψω πρωτα ) ?
βασικα θελω να μαθω αν γινετε να τα μετατρεψω σε εικονες με καποιο τροπο για να το βαλω στ κηνητό μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υπάρχει ο μπακάλικος τρόπος του print screen και μετά paste στο paint.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
και εγώ τον μπακάλικο τρόπο επιλέγω πάντα:D
Απλό και γρήγορο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
+1!!! :no1: μπακαληδες 4 ever!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
μπορεις να τα μετατρεψεις online www.zamzar.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faih3

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σε ποια γλώσσα πρέπει να κατεβάσω το abode reader?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Μιλας γιαπωνέζικα;

Ελληνικά ή Αγγλικά ντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
σε ποια γλώσσα πρέπει να κατεβάσω το abode reader?
Ελληνικά, όχι ότι πρέπει, αλλά πιο πολύ για λόγους ευκολίας, λόγω της Ελληνικής γλώσσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faih3

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχω στο flashaki μου το acrobat reader & αρχείο zip. Ξέρει κανείς πως μπορώ να το εγκαταστήσω γιατί είμαι λίγο άσχετη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Έχω στο flashaki μου το acrobat reader & αρχείο zip. Ξέρει κανείς πως μπορώ να το εγκαταστήσω γιατί είμαι λίγο άσχετη;:hmm:

Επ. Με φώναξε κανείς;:D

Λοιπόν, επειδή πάνε κάτι χρόνια από τότε που εγκατέστησα τελευταία φορά zip και acrobat reader δε θυμάμαι πώς ΑΚΡΙΒΩΣ το κάνεις. Αλλά, 2πλό κλικ σε κάθε ένα από αυτά και ακολουθείς τα βήματα. Όπως και σε κάθε άλλο πρόγραμμα. Αποδέχεσαι τους όρους χρήσεις αν συμφωνείς με αυτούς, διαλέγεις σε πού θέλεις να τα εγκαταστήσεις, και μετά, το κάθε πρόγραμμα μπορεί να έχει κάποιες περαιτέρο επιλογές. Αφού επιλέξεις αυτά που σου χρειάζονται, πατάς "Install".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Καλύτερα μην κατεβάσεις το Adobe το οποίο είναι για τα μπάζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_ann_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _ann_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
με το adobe acrobat professional μπορω να σκαναρω κατι και μετα να κοψω οτι θελω να το μεγενθυνω ...
ψαχνω για να το κατεβασω τσαμπε αλλα δεν το βρισκω..
ξερετε απο που μπορω να το κατεβασω?(δωρεαν εννοειται)
αλλιως ξερετε αλλο προγραμμα που να μπορω να κανω τα προηγουμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είναι freeware το acrobat pro οπότε δεν μπορείς να το βρεις νόμιμα δωρέαν κάπου.
Να σκανάρεις, να κόψεις και να μεγεθύνεις μπορείς ακόμα και με τα ενσωματωμένα προγράμματα των windows πάντως, δεν είναι καμιά εξειδικευμένη δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μην παιδεύεις το μυαλό σου με .Zip αρχεία και άλλα.Μπές στο adobe.com/reader και "κατέβασε" το ώς εκτελέσιμο αρχείο.Αν έχεις κανένενα πρόβλημα πες το.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά δοκιμάστε τον PDF-XChange Viewer είναι πολύ πιο γρήγορος από τον adobe reader.Δεν αργέι όταν scrollareis ένα μεγάλο αρχείο.....ΔΟκιμάστε και θα δείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nα πω εγώ κάτι για το adobe reader?

Μπορούμε να αλλάξουμε το χρώμα της γραμματοσειράς ενός εγγράφου?
Αν ναι,πώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θαρρώ πως όχι. Είναι viewer, όχι editor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top