Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,806 μέλη και 2,441,372 μηνύματα σε 76,718 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 196 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επεξεργασια εικονας

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:05, 16-09-06:

Θελω να επεξεργαστω μια εικονα μου και να "εξαφανισω" το μαλλι μου, να φενομαι δλδ σαν να εχω ξυρισμενο κεφαλι. Υπαρχει καπιος τροπος να το κανω αυτο μεσω photoshop η καπιου αλλου προγραματος; Αν δεν γινετε αυτο υπαρχει τουλαχιστων κατι ωστε να τα κανω να φενονται κοντα;
Θελω να κανω μια πλακα στην αδερφη μου οποτε θελω να μην καραφωναζει με την πρωτη ματια οτι ειανι ψευτικη η φοτογραφια.

ΥΓ δεν ηξερα αν επρεπε να μπει εδω η στο software
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:10, 16-09-06:

Δοκιμασε το corel paint pro x επειδη περιεχει οδηγιες και επιπλεον οι λειτουργιες ειναι πιο αυτοματοποιημενος!

Παντως μην ξεχνας οτι εκτος απο θεμα προγραμματος ειναι και θεμα εμπιριας και γνωσης.

Και με το photoshop γινεται απλως πρεπει να το ψαξεις πολυ το θεμα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:17, 16-09-06:

Αυτό το Photoshop ρε παιδί μου, να έχω 800 πράγματα στο μυαλό μου και να μη μπορώ να τα εφαρμόσω γιατί δε ξέρω που να πρωτοπάω. Θα πρέπει να τρέχω στο μισό Google ψάχνοντας "πως να φτιάξω το τάδε" για να βρώ οδηγίες άλλων και αν...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:23, 16-09-06:

Ακριβος επειδη θελει εμπειρια και γνωση και εχει τοσα πολλα πραγματα ζηταω την βοηθεια σας καθως εγω δεν εχω ιδεα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:34, 16-09-06:

Μήπως να ένωνες το πρόσωπο σου με ένα καύκαλο από άλλη φωτογραφία?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:19, 16-09-06:

Παιδια το επιτυχημενο μονταζ ειναι ολοκληρη επιστημη ... δεν μπορεις ετσι ευκολα να δημιουργησεις κατι
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:30, 16-09-06:

Δοκιμασε να βαλεις το προσωπο σου σε φωτογραφια ενος ξυρισμενου, και παιξε με τα χρωματα και τα κοντραστ για να φαινεται ενιαια, η βγαλε τα ματια σου στο σταμπ τουλ εχοντας για οδηγο μια αλλη φωτο ξουυυυυρισμενου.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:33, 16-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Παιδια το επιτυχημενο μονταζ ειναι ολοκληρη επιστημη ... δεν μπορεις ετσι ευκολα να δημιουργησεις κατι
Ναι καμάρι μου, γι' αυτό και μαζευόμαστε όλοι εδώ να πετάμε ιδέες, μπας και "επιστημιαστούμε" όλοι μαζί!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 07:31, 17-09-06:

Κρόνε, αν θες στείλτη μου να προσπαθήσω να στη φτιάξω εγώ, αλλά σύντομα γιατί τη δευτέρα μετακομίζω. ΠΡόσεξε μόνο να είναι σε πολύ μεγάλη ανάλυση.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:16, 17-09-06:

Ευχαριστω πολυ Michelle, θα σου την στειλω το απογευμα αμα ειναι γιατι τωρα κολιομαι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια