Γραμματοσειρες και browsers

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Παιδια θελω και παλι λιγη βοηθεια!Κατι πατισα(στο πληκτρολογιο)και τη σελιδα του ischool μου τη δειχνει με διαφορετικη γραμματοσειρα απο οτι πριν.Τα γραμματα ειναι πιο μεγαλα και διαφορετικα:P με αποτελεσμα να με κουραζουν.Δεν μπορω να τα συνηθισω και ρωταει μηπως ξερετε πως ξαναβαζω τα παλια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Και εγώ το είχα πάθει. Δεν θυμάμαι όμως πως το άλλαξα. Το μόνο που θυμάμαι είναι το ότι από τα νεύρα μου βάρεσα το πληκτρολόγιο και έφτιαξε ως δια μαγείας(απώλεια το πλήκτρο R το οποίο βρήκε λίγο-oupsss)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μάλλον πάτησες το ctrl και το +. Έτσι μεγενθύνονται τα γράμματα. Πάτα το ctrl και το -, για να τα μικρύνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μάλλον πάτησες το ctrl και το +. Έτσι μεγενθύνονται τα γράμματα. Πάτα το ctrl και το -, για να τα μικρύνεις.
Αχ επιτελους!!Σε ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top