Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,138 μηνύματα σε 76,706 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξέταση DNA θα κάνει ο 13χρονος πατέρας

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:10, 16-02-09:

Την απόφαση να κάνει εξέταση DNA πήρε ο 13χρονος Άλφι Πάτεν από τη Μ. Βρετανία, που την προηγούμενη εβδομάδα σόκαρε την κοινή γνώμη, όταν έγινε γνωστό πως η 15χρονη κοπέλα του γέννησε.
Μέσα στο Σαββατοκύριακο, εμφανίστηκαν και άλλοι έφηβοι, ισχυριζόμενοι στα Μέσα ότι αυτοί είναι οι πατεράδες της μικρής Μέισι.

πηγη:
zougla.gr
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 17:14, 16-02-09:

Εγω παντως διαβασα σε φορουμ οτι η 15χρονη εχει σεξουαλικες σχεσεις με αλλους 7, εκ των οποιων οι 3 ζητουν κι αυτοι DNA test.

Επισης ο πατερας του 13χρονου τους παρατησε(γυναικα+9 παιδια) για μια φιλη της 20χρονης κορης του.

Δηλαδη πραγματικα Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:18, 16-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ράνια.
Εγω παντως διαβασα σε φορουμ οτι η 15χρονη εχει σεξουαλικες σχεσεις με αλλους 7, εκ των οποιων οι 3 ζητουν κι αυτοι DNA test.

Επισης ο πατερας του 13χρονου τους παρατησε(γυναικα+9 παιδια) για μια φιλη της 20χρονης κορης του.

Δηλαδη πραγματικα Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.
και εγω το ειδα αυτο

ειρηλενα (ΕΙΡΗΛΕΝΑ)

Νεοφερμένος

H ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H ειρηλενα έγραψε: στις 17:19, 16-02-09:

ελεος!τι αλλο θα ακουσουμε?μα καλα,ποσο θρασος μπορει να εχει αυτη η 15χρονη?και ο 13χρονος ειναι πολυ μικρος για να γινει πατερας!μπορει μονο 13 χρονων παιδι να αναλαβει τις ευθυνες και τα καθηκοντα που αναλαμβανει ενας γονιος?μην τρελαθουμε κιολας......:nono:

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ έγραψε: στις 19:00, 16-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ειρηλενα
ελεος!τι αλλο θα ακουσουμε?μα καλα,ποσο θρασος μπορει να εχει αυτη η 15χρονη?και ο 13χρονος ειναι πολυ μικρος για να γινει πατερας!μπορει μονο 13 χρονων παιδι να αναλαβει τις ευθυνες και τα καθηκοντα που αναλαμβανει ενας γονιος?μην τρελαθουμε κιολας......:nono:
συμφωνω αλλα και ο 13χρονος δν ειναι αμοιρος ευθυνων..........

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 19:33, 16-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Την απόφαση να κάνει εξέταση DNA πήρε ο 13χρονος Άλφι Πάτεν από τη Μ. Βρετανία, που την προηγούμενη εβδομάδα σόκαρε την κοινή γνώμη, όταν έγινε γνωστό πως η 15χρονη κοπέλα του γέννησε.
Μέσα στο Σαββατοκύριακο, εμφανίστηκαν και άλλοι έφηβοι, ισχυριζόμενοι στα Μέσα ότι αυτοί είναι οι πατεράδες της μικρής Μέισι.

πηγη:
zougla.gr
:papas::papas::papas::papas::papas::papas::papas:

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 19:41, 16-02-09:

Εγώ είμαι ο πατέρας... Εγώ είμαι ο μπλε power ranger. Hell wtf?

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 20:19, 16-02-09:

Κατά 90% αυτή πήγε και τη γκάστρωσε κανας μεγάλος και βάζει το παιδάκι για να τον καλύψει, δεν τίθεται θέμα.

panp27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής ιατρικής στα τελειώματα... . Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O panp27 έγραψε: στις 21:58, 16-02-09:

Εγώ δεν μπορώ να ξέρω αν είναι ή όχι αλήθεια αυτό το γεγονός (αν και δεν το θεωρώ και απίθανο) αλλά ή αλήθεια είναι πως κάποια στιγμή σίγουρα εδώ θα φτάσουμε... Ξέρω όμως ότι στην Αγγλία όπως και σε πολλές άλλες νεοφιλελεύθερες χώρες που δέν έχουν τα δικά μας "ταμπού" (όπως θα έλεγαν πολλοί...) η έναρξη της σεξουαλικής ζωής από τέτοιες ηλικίες ίσως και μικρότερες είναι συνηθισμένο φαινόμενο.
Άντε και στα δικά μας βρε... (και στην χώρα μας...) για να χαρούν επιτέλουν οι "μη συντηρητικοί..." ότι και η Ελλάδα, ώς χώρα του 21ου αιώνα, έχει πλέον προοδεύσει και δεν έχει ακόμα τα "ταμπού" άλλων εποχών...
Υ.Γ. Να μην αρχίσουν πάλι οι "γνωστοί-άγνωστοι" (ονόματα δεν λέμε...) να επιτίθενται εναντίον μου, απλά ας εκφράσουν την άποψη τους...

candygirl96

Δραστήριο Μέλος

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 22:16, 16-02-09:

ημαρτον!!!!!!!!!τι αλλο ακομα μπορει να συμβει??

guess

Πολύ δραστήριο μέλος

H guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H guess έγραψε: στις 23:09, 16-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Κατά 90% αυτή πήγε και τη γκάστρωσε κανας μεγάλος και βάζει το παιδάκι για να τον καλύψει, δεν τίθεται θέμα.
Τελεία και παύλα.

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:38, 16-02-09:

Ναι, στη Βρετανία η σεξουαλική ζωή ξεκινάει στα 14 με 15. Δε μπορώ να πω ότι είναι παράλογη ηλικία, ούτε βέβαια πως η αντίστοιχη ελληνική (16-18) είναι παράλογη. Από την άλλη, το γεγονός ότι ένας δωδεκάχρονος με φάτσα επτάχρονου πάει με μια δεκαπεντάρα, είναι κάπως περίεργο. Αλλά είπα και παραπάνω τι πιστεύω ότι μπορεί να έχει συμβεί.

panp27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής ιατρικής στα τελειώματα... . Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O panp27 έγραψε: στις 00:15, 17-02-09:

Miv μην ανησυχείς σε λίγα χρόνια αν συνεχίσουμε με το ίδιο ρυθμό και με την λογική σου (που δυστυχώς είναι λογική πολλών...) θα ξεκινάει από τα 10 χρόνια και ακόμα λιγότερο... αλλά βέβαια θα χρησιμοποιούν προφυλάξεις... αφού θα είναι ενημερωμένοι... αν αυτό σε ικανοποιεί... Δεν ξέρω τι άλλο να πω...

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 00:19, 17-02-09:

Για μένα η ερωτική επαφή στα 15 είναι απολύτως νορμάλ. Από κει και πέρα η διαφοροποίηση έγκειται σε πολιτισμικές παραμέτρους που κι αυτές είναι νορμάλ, πχ. εδώ για τους χ λόγους το κάνουν πιο αργά, αλλού για τους y λόγους το κάνουν πιο νωρίς. Από τη στιγμή που παιδιά ας πούμε 13 ετών είναι ικανά να συστήσουν συμμορία και να δολοφονήσουν ένα παιδί δουλεύοντας ψιλό γαζί μια ολόκληρη χώρα επί 3 χρόνια, θεωρώ ότι είναι ικανά να κάνουν και σεξ. Ικανά με την έννοια ότι δεν είναι τόσο τραγικό. Ορισμένα πράγματα έχουν αλλάξει στις κοινωνικές δομές, προς το καλύτερο, προς το χειρότερο δεν ξέρω, αλλά έχουν αλλάξει. Τι να πω...Προσωπικά στα 13 δεν θεωρώ ότι ήμουν ώριμος να κάνω σεξ. Κι ούτε θεωρώ ότι οι περισσότεροι και οι περισσότερες είναι, αλλά στο κρεβάτι του καθενός δε μου πέφτει λόγος.

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,939 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 00:53, 17-02-09:

Στα 13 του, έκανε παιδί με 15χρονη; Τόση ανωριμότητα πια; Έλεος, τι άλλο θα δούμε... Και είδα σήμερα στις ειδήσεις του ANT1, ότι υπάρχουν πάρα πολλά τέτοια φαινόμενα στην Αγγλία...:papas:

panp27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panp27 έγραψε: στις 01:06, 17-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
αλλά στο κρεβάτι του καθενός δε μου πέφτει λόγος.
Μiv δεν ξέρω πως σκέφτεσαι εσύ και με πια λογική αλλά μιλάμε για παιδιά!!! τα οποία ίσως δεν έχουν μπει ακόμα καν στην εφηβεία...
Λογικό το ότι δεν σου πέφτει λόγος (σ.σ. δεν μιλάμε για ενήλικες...), αλλά στους γονείς σίγουρα θα έπρεπε και υποχρεούνται να τους πέφτει λόγος για το τι κάνει το παιδί σε αυτή την ηλικία και όχι μόνο στο θέμα αυτό... γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα να ονομάζονται γονείς... (αν δε προσέχουν το παιδί τους σε τέτοια ηλικία τι άλλο τους χρειάζεται ο τίτλος του γονέα?)
Και για να προλάβω κάποιους... ΟΧΙ!!! Δεν είναι ο ρόλος του γονέα να πει στο παιδί κάνε ότι θες απλά πάρε και τις προφυλάξεις σου...

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 01:43, 17-02-09:

Και σου ξαναλέω ότι την περίπτωση που έθεσα εγώ δεν τη υπολόγισε κάποιος. Δε μπορείς να είσαι σίγουρος αν όλο αυτό είναι μούφα ή όχι, ακόμη και μετά το DNA. Έχω δει το μικρό σε φωτογραφίες, έχει εμφανέστατα καθυστηρημένη ανάπτυξη και αμφιβάλλω αν μπορεί ν'αφήσει έγκυο μια κοπέλα...

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 02:10, 17-02-09:

Aυτό σκέφτηκα κι εγώ μόλις τον είδα. Εγώ με την πρώτη ματιά δεν τον έκανα όχι 10, αλλά ούτε 8.
Δείτε στο [ame="http://www.youtube.com/watch?v=tzOakmhu8pM"]video[/ame] 2 πράματα: Toν τρόπο που γελάει όταν ο μπόμπιρας (ο μεγάλος - ΧΑΧΑ) λέει ότι δεν ξέρει τι είναι "τα οικονομικά" και τον τρόπο που "χαϊδεύει" το μωρό (το μικρό ).

beautiful loser (----)

Περιβόητο Μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 15:02, 17-02-09:

Αυτα παθαινεις οταν βιαζεσαι να μεγαλωσεις

http://www.livenews.com.au/Articles/...fies_daughter_

"16-year-old Richard Goodsell has come forward claiming he regularly slept with Chantelle for three months around the time she became pregnant - and wants a DNA test to prove he's the child's father."

"Another boy, 14-year-old Tyler Barker, is worried that he may also have fathered Maisie."

"NOTW also claimed Ms Steadman was sleeping with as many as eight teenagers at the time the child was conceived."

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 15:07, 17-02-09:

Θεά η κοπέλα, δεν το συζητω!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια