Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
1. Παγωτο
2. Υπνος
3. Ηλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
στα χρωματιστά στυλό


ουράνιο τόξο τα έχω κάνει όλα τα βιβλία μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Πρωινός καφές, απογευματινός καφές (εντάξει μπορώ να παραλείψω τους υπόλοιπους, ...ίσως:whistle:),
Το τηλέφωνο μου
Τα στυλό μου
Το να υπάρχει πάντα κάτι προσθετο στα σακίδια που κρατάω καθημερινά, μπαντάνα ή ζωάκι μπρελόκ, ή και τα δύο κατά προτίμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πρωινός καφές, απογευματινός καφές (εντάξει μπορώ να παραλείψω τους υπόλοιπους, ...ίσως:whistle:),
Το τηλέφωνο μου
Τα στυλό μου
Το να υπάρχει πάντα κάτι προσθετο στα σακίδια που κρατάω καθημερινά, μπαντάνα ή ζωάκι μπρελόκ, ή και τα δύο κατά προτίμηση

Μαζί σου με μόνες εξαιρέσεις ο καφές να είναι ντικαφ κ το μπρελόκ ένα ασημί ωραίο που παίζω συνέχεια όταν χαλαρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
στα χρωματιστά στυλό


ουράνιο τόξο τα έχω κάνει όλα τα βιβλία μου :P
χαχαχα μπράβο και γω μια από τα ίδια:P
ειδικά το βιβλίο της χημείας xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δηλώνω εξαρτημένη με τις κρέμες προσώπου και σώματος και τα καλλυντικά
Το συνειδητοποίησα σ'ημερα καθώς έψαχνα μανιωδώς κάτι συγκεκριμένο κι όταν έπεσε το μάτι μου σε άλλα, εξαρτήθηκα και κόλλησα επι μιάμισυ ώρα. Επίσης το συνειδητοποιώ κάθε φορά που πάω στα χοντος που περνάνε ώρες δοκιμάζοντας. Τελ. φορά έμεινα στα Χόντος για ένα δίωρο. Χάθηκα με μια φίλη στο κατάστημα - εκείνη σε άλλο σταντ, εγώ σε άλλο και βρεθήκαμε στα ταμεία:redface:

2. Δηλώνω επίσης εξαρτημένη του διαβάσματος (αυτά που μ'αρέσουν όμως να διαβάζω). Παλαιότερα όταν ήμουν ενα βήμα πριν το πτυχίο, θυμάμαι είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξανανοίξω βιβλίο για τα επόμενα 5 χρόνια -τόσο πολύ εξαντλήθηκα- αλλά δεν πέρασε μήνας απο τ'αποτελέσματα του τελευταίου μαθήματος και κατέβηκα κέντρο και χάθηκα κι εκεί
Επίσης τρελαίνομαι για τη μυρωδιά του μελανιού :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Δεν γίνεται να ζήσω χωρίς σόδα! Την αγαπώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν μπορώ να με φανταστώ να κυκλοφορώ α) χωρίς να φοράω άρωμα και β) χωρίς το i-pod. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μουσικη,ιντερνετ,ποδοσφαιρακι στον η/υ,γυμναστικη και ενιοτε καμια σοκολατα!!!!!
η μεγαλυτερη εξαρτηση ομως ειναι η ΑΕΚ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo317

Νεοφερμένος

Η gogo317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μακαρόνια με κεφαλοτύρι. Κάθε μέρα είναι καλή για μακαρόνια με κεφαλοτύρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emma92

Νεοφερμένος

Η emma92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το τρεξιμο βεβαια ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Γυμναστικη,μουσικη,ιντερνετ,καφες,οφθαλμολουτρα-χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
τσιγαρακι μου στριφτο ....:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τα βιβλία,το άρωμά μου,τα cd μου( είναι το γούρι μου :vroum: ) και τα αρωματικά κεριά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
To internet,τη μουσική,και τα σοκολατάκια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ειμαι εξαρτημένη από το καφέ...αμα δεν πιω καφε το πρωί δεν μπορω να λειτουργήσω με τίποτα!:P
και φυσικά με τη σοκολάτα και ιδιαίτερα τα μπισκότα!και το ίντερνετ!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
dfg.jpg
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δεν περνάει μέρα χωρίς ν'ακούσω μουσική και βδομάδα χωρίς σοκολάτα! Και τη λογοτεχνία αγαπώ πολύ, αλλά με τις πανελλήνιες τώρα δε μπορώ να διαβάζω όσο θα θελα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
μουσική, νουτέλα,τσιγάρο, ζωγραφική :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top