Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
Ναι
90
97,83%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,17%

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:51, 18-05-07:

www.e-steki.com
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:02, 18-05-07:

Αμ αυτό που το πας.. αν και μου έχω αποδείξει πως μπορώ ανά πάσα στιγμή να ξεκολλήσω από ένα φόρουμ. (το έχω κάνει ήδη δύο φορές!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 10:12, 18-05-07:

μουσικη........δυσκολο να ξεφυγεις απο την μουσικη
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:16, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
μουσικη........δυσκολο να ξεφυγεις απο την μουσικη
Όντως. Τώρα που το σκέφτομαι ΠΑΝΤΑ παίζει στο background. Ακόμα και στο λεωφορείο έχω mp3 player μαζί..
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 10:21, 18-05-07:

χμ...
1)Μουσική ΣΙΓΟΥΡΑ
2)Καφές
3)Τσιγάρα
4)Ποτά, Coctails k.o.k
5)Εκδρομές
6)Κινητό
7)Ημερολόγιο

τι άλλα.. τι άλλα....??χμμ
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:23, 18-05-07:

Χου, ναι, και το κινητό είναι εξάρτηση.. Πω πω τελικά έχω πολλές ε;
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 863 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:26, 18-05-07:

α ναι κι εγω χωρις κινητο δεν μπορω... και χωρις φαι νομιζω δεν μπορω
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:34, 27-02-09:

Τελικά δε θα μπορέσω να κόψω ποτέ τον καφέ...
Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε: στις 13:40, 27-02-09:

Δεν μπορώ να κόψω το γεγονός να εκφράζομε με ειλικρίνεια και ευθύτητα χωρίς να με ενδιαφέρουν οι τύποι και οι ευπρεπείες###8230;.Αν και κάποτε το κόβω αλλά μετά το ξανά αρχίζω σαν το τσιγάρο ένα πράγμα παρόλο που δεν καπνίζω ούτε κάπνιζα
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 21:20, 27-02-09:

...need...more....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:28, 27-02-09:

you...need...gym!!!
Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε: στις 21:28, 27-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Από τι θεωρείτε οτι είστε εξαρτημένοι και δεν μπορείτε να ζήσετε χωρίς αυτό για πολυ?
'

Από τίποτα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:30, 27-02-09:

καφές.-

το μάτι αρνείται να ανοίξει otherwise...

δεν με απασχολεί καθόλου το αν θα είναι φίλτρου, νες, φραπές, χοτ σοτ ή καπουτσίνο- τα έχω δοκιμάσει όλα, και όλα πιάνουν!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sabi

Νεοφερμένος

H sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H sabi έγραψε: στις 09:48, 25-03-09:

καφες,τσιγαρα
Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε: στις 12:41, 25-03-09:

το ποδηλατάκι μου!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 22:11, 26-03-09:

την μπουκαλιτσα με το νερακι μου περνω παντα μαζι μου μια οπου και αν παω ακομα και τα τσαντακια τα δοκιμαζω να χωρανε μεσα μια
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:05, 28-03-09:

Ο καφές (φραπέ χειμώνα-καλοκαίρι) ειδικά ο πρωινός.
Αν δεν πιω το πρωί έχω έντονο πονοκέφαλο μέχρι το βράδυ.
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 19:53, 28-03-09:

Εντάξει, πισιά pocket και ...ντουλάπες με ότι αυτά "παρέχουν" σαν επακόλουθο, ακόμη ο ήχος και λιγότερο η εικόνα αλλά μπορώ να ζήσω και δίχως αυτά!

Χωρίς αυτοκίνητο όμως που να μου ανεβάζει την αδρεναλίνη, όχι!!!! (και δεν μου έλειπε ποτέ)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:28, 29-03-09:

Δεν μπορώ να ζήσω ανθρώπους που να νιώθω κοντά μου.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 01:28, 29-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δεν μπορώ να ζήσω ανθρώπους που να νιώθω κοντά μου.
Mπαρδόν;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια