Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 167 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
Ναι
90
97,83%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,17%

Moby

Νεοφερμένος

Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Moby why does my heart feel so bad... έγραψε: στις 03:54, 01-04-10:

την μουσική... ως μελωδία, αναζήτηση, αγχολυτικό, συντροφιά...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JellyFish (Κακόβουλο Λογισμικό)

Νεοφερμένος

H Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H JellyFish έγραψε: στις 09:26, 01-04-10:

Καφές και ιντερνετ.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 09:58, 01-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change

Οι μικρές εξαρτήσεις μας!

Άθληση.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Achilles : 01-04-10 στις 11:43.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 20:56, 10-06-10:

πώς μου ξέφυγε αυτό το τόπικ :

α)δεν μπορώ χωρίς χρήστοκυριαζή

(όπως και όλοι εδώ μέσα , όπως βλέπω)

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
την μπουκαλιτσα με το νερακι μου περνω παντα μαζι μου μια οπου και αν παω ακομα και τα τσαντακια τα δοκιμαζω να χωρανε μεσα μια

αμάν αυτή η γυνή - και προστυχόλογα να της ζητήσουν να πει , θα απαντήσει μετά από σκέψη :
τι μου κάνεις μάαανα μου ;
καλά είσαι ; καιρό έχω να σε πάρω τηλέφωνο , είχα δουλειές , φίλησε μου τον μπαμπά

και εμένα με εκφράζει αυτό
και το μεγαλύτερο ελάττωμα μου είναι ότι είμαι ειλικρινής

λεπόν
οι βασικές εξαρτήσεις μου είναι :

1.chocolate cream από στάρμπακς - έχω βάλει και βόμβα μια φορά ως αντίποινα επειδή τους είχε τελειώσει
2.η οδήγηση με κάμπριο σε μία πολύβουη λεωφόρο (λεωφορείο με ηλιοροφή στην Πατησίων)
3.να ενοχλώ την Καλυψώ στο προφίλ της
4.η μετατροπή του ελεύθερου μου χρόνου σε αγγαρεία και των αγγαρειών σε διασκέδαση
5.να βάζω πλυντήριο με ρούχα που βάφουν
6.να τρώω ζεστή κιμαδόπιτα στην Καλογρέζα και να ζητάω ψιλά από τους περαστικούς για να την συνοδέψω με μπύρα
7.να βλέπω σύγχρονο σκανδιναβικό σινεμά (έχει πολύ πλάκα και σπάω πλάκα)
8.να ενοχλώ την Καλυψώ με πι.μι.
9.το κινητό μου (φιδάκι)
10.κινέζικο μιαμ (ηχοσύστημα)
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 13:08, 11-06-10:

Εδώ και χρόνια,πινω κάθε μέρα ανελλιπώς πορτοκαλάδα!(σε οποιαδήποτε μορφή,ειτε χυμό,ειτε fanta,ειτε στύβω μόνος μου)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 17:12, 11-06-10:

Η μεγαλυτερη εξαρτηση μου ειναι η σοκολατα.Μια φορα προσπαθησα να την κοψω και τρελαθηκα!Ασε που ετρωγα ολη μερα για να αναπληρωσω το κενο...Ευτυχως που σταματησα την απεξαρτηση γιατι θα ειχα γινει σαν γουρουνα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:13, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Εδώ και χρόνια,πινω κάθε μέρα ανελλιπώς πορτοκαλάδα!(σε οποιαδήποτε μορφή,ειτε χυμό,ειτε fanta,ειτε στύβω μόνος μου)

εδώ και χρόνια , διαβάζω ανελλιπώς άκυρα ποστ ! (σε οποιαδήποτε μορφή , είτε ρεμπ , είτε μπόρατ , είτε fanta , είτε κάνω μόνος μου)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 02:33, 24-06-10:

Εξάρτησή εε?
Εμμ, έχω πολλές!
Πρώτη είναι το laptop! Δεν μπορώ χωρίς αυτό!
Δεύτερη τα τραγούδια! ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΎΩ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΉ
Τρίτη είναι το μσν! Καλά έχω κόλλημα με το pc το ξέρω!
Λοιπόν,τέταρτη είναι η σοκολάτα![ιδιαίτερα kinder bueno]
Πέμπτη είναι το κρεβατάκι μου! Λατρεύω τον ύπνο!
Εμμ,, αα και έχω υπερβολική αγάπη στα κρασία
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 09:43, 24-06-10:

Μα να μην εχω εξαρτηση με τιποτα; Τι'ναι αυτο το πραγμα, ζηλευω. Ολοι εχουν κατι που δε μπορουν χωρις αυτο, εγω δεν εχω πορωθει αρκετα με τιποτα. Δηλαδη οκ, λατρευω το παγωτο αλλα κι αν δε φαω για ενα μηνα δε θα με πολυνοιαξει. Και το τσιγαρο το κοψα χωρις να παθω τιποτα. Και σινεμα θελω μια φορα την εβδομαδα τουλαχιστον αλλα εχω κανει και τρεις μηνες να παω χωρις να λυσσαξω. Και το γυμναστηριο με πορωνει αλλα το χω κοψει κι αυτο κατα καιρους.
Πρεπει να βρω κατι να με κολλησει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 11:59, 05-07-10:

εμμ.. γυμναστική, φρούτα, μουσική, διαδίκτυο κυρίως!
Παράθεση

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O skoumas eστεκι rox έγραψε: στις 16:42, 05-07-10:

ίντερνετ, φαγητό, καφές

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 16:47, 05-07-10:

Καφές.
Αν δεν πιω το πρωί που θα ξυπνήσω, και μάλιστα φραπέ, την υπόλοιπη μέρα έχω φριχτό πονοκέφαλο, κατά καιρούς τον έχω κόψει, αλλά μετά τον ξανάρχιζα..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:51, 05-07-10:

Κινητό και ίντερνετ.
Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε: στις 16:56, 05-07-10:

Σεξ
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

klaire1994

Νεοφερμένος

H klaire1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H klaire1994 :D έγραψε: στις 17:25, 05-07-10:

Μμμμμ... έχω φοβερή εξάρτηση από τη σοκολάτα!!! Δεν μπορώ να μην φάω ούτε ένα κομματάκι μετά το φαγητό! Γρρρρ!!!! Ούτε νικοτίνη να ήταν!!!
Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε: στις 20:25, 07-07-10:

Χμμ, ας πούμε έχει να κάνει με κρυπτογραφήσεις
(ο σκοπός αγιάζει τα μέσα)
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:38, 07-07-10:

Καφές, ιντερνετ, κοκα κόλα, μουσική και σοκολάτα.
Παράθεση

angie a (Αγγελική)

Νεοφερμένος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H angie a έγραψε: στις 15:06, 09-07-10:

Καφές,κινητό και το να φυλάω πάσης φύσεως αντικείμενο ....μήπως και κάποτε χρειαστεί (στο τέλος τα πετάω όλα μαζί). Το τσιγάρο το είχα κόψει αλλά το ξανάρχισα, δυστυχώς!!!!
Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

H Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Freee έγραψε: στις 00:23, 14-07-10:

Έχω εξάρτηση απόοο....το καλό φαγητό και τα μπάνια!!! Και την καλοπέραση με την παρέα!!! http://www.smh.com.au/ffximage/2008/...y__350x400.jpg
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 14-07-10 στις 00:41. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 19:49, 04-09-10:

υπολογιστης με ιντερνετ... εναλλακτικα βεβαια υπαρχει και η τηλεοραση (δεν πολυβλεπω κανα δυοωρο την μερα πχ μαζι με το φαγητο κτλ) αλλα σε πιρεπτωση που κοπει το ρευμα σπαω τα νευρα μου (αν και υπαρχει και το κινητο κ mp3 αλλα τι να κανεις πια με αυτα)...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια