Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
Ναι
90
97,83%
Όχι
0
0%
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας
2
2,17%

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 20:55, 04-09-10:

Ο υπολογιστής/ίντερνετ είναι η μεγαλύτερη εξάρτηση είμαί ικανή να κάτσω και 15 ώρες χωρίς διάλειμμα και γενικότερα δεν μπορώ να ζήσω χωρίς το mp3 μου!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 21:49, 04-09-10:

δεν υπάρχουν εξαρτήσεις..., αλλά μόνο καλές και κακές συνήθειες....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eugenia92

Νεοφερμένος

H eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eugenia92 έγραψε: στις 23:07, 04-09-10:

ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κοκα-κολα...δεν μπορω χωρις (βεβαια εχω και ζαχαρο 30 κατω απ το φυσιολογικο οποτε εξηγειται...)...και σιγουρα το κινητουλι μου...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eugenia92

Νεοφερμένος

H eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eugenia92 έγραψε: στις 23:08, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
Η μεγαλυτερη εξαρτηση μου ειναι η σοκολατα.Μια φορα προσπαθησα να την κοψω και τρελαθηκα!Ασε που ετρωγα ολη μερα για να αναπληρωσω το κενο...Ευτυχως που σταματησα την απεξαρτηση γιατι θα ειχα γινει σαν γουρουνα!
αχ ποσο σε καταλαβαινω...ειναι ωραια η ατιμη...
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 23:21, 04-09-10:

δεν υπάρχουν μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις..., αλλά συνήθειες....
και το να αναπνέεις, εξάρτηση είναι....
δεν είμαι σίγουρος για αυτό που έγραψα..., αλλά δε γαμ.......
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 23:52, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από eugenia92
ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κοκα-κολα...δεν μπορω χωρις (βεβαια εχω και ζαχαρο 30 κατω απ το φυσιολογικο οποτε εξηγειται...)...και σιγουρα το κινητουλι μου...
χαχαχαχα!! μου θύμισες αυτό:

Λοιπόν εγώ δεν μπορώ χωρίς υπολογιστή. Τα πάντα τα οργανώνω σε αυτόν.
Τρελένομαι για αυτοκίνητα και παίζω ατέλειωτες ώρες Formula 1 (που είναι το αγαπημένο μου σπορ) στην τιμονιέρα με το playstation.
Ακόμα δεν μπορώ να πω όχι σε γλυκά, πίτσες και οτιδήποτε νόστιμο.
ΑΑ και βλέπω ακόμη παιδικά!!!! Τρέλα!!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:00, 05-09-10:

Σοκολατα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 00:01, 05-09-10:

ειμαι ο Antwwwnis και ειμαι εξαρτημενος απο διαφορες ιστοσελιδες.
Αλλα εχω κοψει τις πιο πολλες , πχ farmville.com.
Εχω αρχισει και ξεεθιζομαι, οποτε παλι καλα!
Παράθεση

eugenia92

Νεοφερμένος

H eugenia92 έγραψε: στις 01:05, 05-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από spyroskaftanis
χαχαχαχα!! μου θύμισες αυτό:

Λοιπόν εγώ δεν μπορώ χωρίς υπολογιστή. Τα πάντα τα οργανώνω σε αυτόν.
Τρελένομαι για αυτοκίνητα και παίζω ατέλειωτες ώρες Formula 1 (που είναι το αγαπημένο μου σπορ) στην τιμονιέρα με το playstation.
Ακόμα δεν μπορώ να πω όχι σε γλυκά, πίτσες και οτιδήποτε νόστιμο.
ΑΑ και βλέπω ακόμη παιδικά!!!! Τρέλα!!
χαχα καλοοοοο..το θυμαμαι αυτο το επεισοδιο..τελειο...καπως ετσι ειμαι κι εγω..και τωρα σοκολατα μασαω..
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:14, 05-09-10:

Μιλαω πολλες ωρες στο τηλ οταν εχω χρονο, παιζει να χασω τον υπνο μου για να κουβεντιαζω
Παράθεση

soulitsa@xd

Νεοφερμένος

H soulitsa@xd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H soulitsa@xd έγραψε: στις 02:29, 05-09-10:

Είμαι εξαρτημένη ααπό το ίντερνετ, ειλικρινά αυτό είναι η ζωή μου..
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 18:35, 08-09-10:

Ταινίες, η μεγάλη μου εξάρτηση. Επίσης, η κόκα κόλα και αποκλειστικά Zero η Light, η κανονική μου φαίνεται υπερβολικά γλυκιά. Ακόμα, η πίτσα... Δεν μπορώ να αντέξω για πολύ καιρό χωρίς αυτήν. Ακόμα τα βιβλία, μυθιστορήματα διαφόρων ειδών και τέλος το πολυαγαπημένο Internet!
Παράθεση

Anthie95

Νεοφερμένος

H Anthie95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Anthie95 έγραψε: στις 00:07, 19-10-10:

coffee....
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 14:45, 19-10-10:

Ένα ποτήρι κρασί κάθε βράδυ, μετά από μια κοπιαστική μέρα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 18:06, 22-10-10:

καφεινη τσιγαρο ξενυχτι κινητο και ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε: στις 18:33, 22-10-10:

κάπου εκεί....
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 18:38, 22-10-10:

Λίγο internet, ιατρικές και αστυνομικές σειρές, σοκολάτες, πατατάκια και clubbing
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε: στις 19:12, 22-10-10:

είμαι εξαρτημένος με την ζωή..., δε μπορώ να την κόψω με τίποτα....
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 20:24, 22-10-10:

η μικρή γλυκιά μου εξάρτηση......
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 21:36, 22-10-10:

Το LSD
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια