Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,446 μηνύματα σε 75,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Toshiba Satellite a100-192

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O sepsis έγραψε: στις 23:11, 20-09-06:

Έχει κανείς αυτό το μοντέλο. Από ταχύτητες και αυτονομία τί λέει?
Θέλω να το χρησιμοποιήσω για εγγραφή και επεξεργασία ήχου (μέσω εξωτερικού μηχανήματος βέβαια). Κάνει λέτε ή να πάω για άλλο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:32, 21-09-06:

Το μοντελο δεν το ξερω αλλά ... ποτε δεν εχω πετυχει καποιο λαπτοπ με καλη καρτα ηχου, πολυ βασικο στην περιπτωση σου, ισως χρειαστεις να αγορασεις καποια εξωτερικη μαζι με το laptop.

Η ηχογραφιση δεν απαιτει πολυ υπολογιστικη ισχυη οποτε ενας intel διπλου πυρηνα σου ειναι τελειος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • BACKTRACK σε toshiba l40 - Από moxa15
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-08-11 στις 17:51.
    • Toshiba Satellite L505-10V - Από HOOLIGAN13
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-01-10 στις 21:07.
    • Toshiba mini: Εκπαιδευτικό υλικό; - Από Panosgp
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-10-09 στις 20:37.
    • [Windows Phone] Toshiba Portege G910 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-02-08 στις 21:14.
    • [Windows Phone] Toshiba G900 - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-07 στις 16:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα