Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,806 μέλη και 2,441,392 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 225 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Προσωρινά χωρίς τηλέφωνο 1.700 Θεσσαλονικείς μεθαύριο

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:11, 14-06-05:

Τις τηλεφωνικές συνδέσεις περίπου 1.700 πελατών του ΟΤΕ στη Θεσσαλονίκη θα διακόψει προσωρινά, μεθαύριο Τετάρτη, η Τηλεπικοινωνιακή Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας του Οργανισμού, λόγω εργασιών αντικατάστασης τμήματος καλωδίου στην περιοχή της Τούμπας επί της οδού Παπάφη, στο ύψος της Κλεάνθους.

Η αντικατάσταση του καλωδίου κρίνεται απαραίτητη και εντάσσεται στο πλαίσιο της διαρκούς προσπάθειας βελτίωσης της ποιότητας επικοινωνίας που προσφέρεται από τον ΟΤΕ στους πελάτες του. Λόγω των ανωτέρω εργασιών θα διακοπούν οι τηλεφωνικές συνδέσεις 1.700 περίπου πελατών και η αποκατάστασή τους θα γίνει σταδιακά.

"Η Τηλεπικοινωνιακή Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας του ΟΤΕ θα καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ταχύτερη ολοκλήρωση των εργασιών", υπογραμμίζεται σε σημερινή ανακοίνωση της Τηλεπικοινωνιακής Περιφέρειας του ΟΤΕ._

Πηγή:
http://www.mpa.gr/article.html?doc_id=532497
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 22:13, 13-03-10:

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια