Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 133 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή IP Adress

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O S-Eagle έγραψε: στις 19:43, 11-03-09:

ξέρει κανείς πως αλλάζςω ip adress? χωρισ να ξεσυνδεθω απο το ιντερνετ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 19:51, 11-03-09:

γιατί τι το θες????:p
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 20:28, 11-03-09:

Εμένα έχει κάποιο πρόβλημα φαίνεται ο διακομιστής DNS και δε γίνεται να αλλάξω IP δίχως να αποσυνδεθώ από το Internet και να κάνω επανεκκίνηση στον υπολογιστή.

Δεν ξέρω τί γίνεται με σένα. Νομίζω πως υπάρχουν προγραμματάκια που μπορείς να φτιάξεις και στην αλλάζουν. Ψάξε στο Google. Γράφεις κάτι πραματάκια στο σημειωματάριο και μετά το αποθηκεύεις και το ανοίγεις ως .dat, νομίζω.
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 13:09, 12-03-09:

έρει κανείς πως αλλάζςω ip adress? χωρισ να ξεσυνδεθω απο το ιντερνετ?
Δεν γίνεται.
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:01, 12-03-09:

Λέγε με proxy.
Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε: στις 16:46, 12-03-09:

Και όμως γίνετε για δες το βιντεο μου στο YouTube:

Windows XP:
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=R-KmhKA4_oY[/ame]

Windows Vista:
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=QMhM_AjrbIs[/ame]
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 16:50, 12-03-09:

Αυτό αλλάζει την δικτυακή IP του υπολογιστή, δεν νομίζω να θέλει κάτι τέτοιο ο S-Eagle.
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,836 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 16:57, 12-03-09:

Υπάρχει αυτό που αλλάζει την ip, είναι όμως για 7 ημέρες: http://www.anonymizer.com/consumer/p...ial/index.html
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

O Unkown-User έγραψε: στις 17:18, 12-03-09:

Ξαναδες τι έγραψα. Και τι ρώτησε. Βαριέμαι να το αναλύσω παραπάνω. Δεν γίνεται.
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 18:13, 12-03-09:

Μα με ένα HTTP Proxy για παράδειγμα,δεν υπάρχει αποσύνδεση απ'το Internet,άρα γίνεται.
Παράθεση

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O S-Eagle έγραψε: στις 18:42, 12-03-09:

όλοι ξέρουμε πως όταν μπαίνουμε στο Internet,έχουμε μια IP.Θέλω να ατεβάσω κάποια αρχεία από Rapidshare και Megaupload και μου λένε να περιμένω (δηλαδή τελειώνω ένα αρχείο,πάω και κατεβάσω ένα άλλο και μου λέει να περιμένω)
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 18:49, 12-03-09:

Τότε αλλάζει το πράγμα.Η λύση είναι μία,αγοράζεις account.
Παράθεση

S-Eagle

Νεοφερμένος

O S-Eagle έγραψε: στις 18:53, 12-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Τότε αλλάζει το πράγμα.Η λύση είναι μία,αγοράζεις account.
δεν θέλω αλλά δεν ξέρω και πως να το "κοροϊδέψω"
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 18:59, 12-03-09:

Δεν είναι δα και τόσο δραματικό να περιμένεις, στο Rapidshare είναι μόνο 15 λεπτά μετά από κάθε download. Τί είναι 15 λεπτά;
Παράθεση

S-Eagle

Νεοφερμένος

O S-Eagle έγραψε: στις 19:02, 12-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Crookshanks
Δεν είναι δα και τόσο δραματικό να περιμένεις, στο Rapidshare είναι μόνο 15 λεπτά μετά από κάθε download. Τί είναι 15 λεπτά;
Ένα τέταρτο
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:08, 12-03-09:

κλεισε για λιγο το μοντεμ/ρουτερ..δεν γινεται τπτ
Παράθεση

S-Eagle

Νεοφερμένος

O S-Eagle έγραψε: στις 22:09, 12-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
κλεισε για λιγο το μοντεμ/ρουτερ..δεν γινεται τπτ
ναι αλλα αργει πολυ μεχρι να συνδεθει ξανα!
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 22:17, 12-03-09:

Ε μην τα θες όλα δικά σου,πλεονέκτη :p
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 12:27, 13-03-09:

ναι μωρε σιγα!
εμ θες να κατεβαζεις,εμ βιαζεσαι:p
ουτε 5 λεπτα δεν κανει....
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

O Unkown-User έγραψε: στις 13:31, 13-03-09:

Όπως το διατύπωσες, δεν γίνεται.

1) Mε proxy, δεν αλλάζεις IP, απλά "κρύβεσαι" πίσω από κάποια IP.
2) Και αλλιώς με όλους τους τρόπους αποσυνδέεσαι.

Αν αυτό που θες είναι να κατεβάζεις απ το rapid μπαίνεις 192.168.1.1 και βάζεις disconnect και μετά connect. Δεν θα σου παρει παραπάνω απο 15δευτερα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή Επωνύμου - Αλλαγή σε Πτυχία - Από korfiatis06
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-18 στις 13:31.
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 13:15.
    • Αλλαγή Server 22/12/07 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 13:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα