Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,672 μηνύματα σε 75,670 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 403 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Nokia N95

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:18, 01-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Γι' αυτό καλύτερα το SE w810i μου, που κρατάει 5-6 μέρες (με όση μουσική κι αν ακούω!!!)
Kαλα τι μπαταρια εχει το SE? Υποθετω σαν του k750i που δεν κραταει πανω απο 3-4μερες με κλησεις και sms
Αρχική Δημοσίευση από Nana
έμαθα.... το 1ο τριμηνο του 2007. δηλαδή μάιο - ιούνιο το βλέπω
ουπς λαθος μου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:12, 01-10-06:

Κανονικα λενε 1st quarter του 2007.
An analogisoy=toyme omvw toi ta n93,n80,n73 πουλανε καλα και αν συνεχισουν να πουλανε καλα, το κοβω ή τελος Μαρτιου (ωστε να πιασει το 1st quarter) ή Μαιο-Ιουνιο.
Γενικα επειδη σπανιο να βγει κινητο ακριβως στην ωρα του για τοτε το υπολογιζω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 19:15, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Κανονικα λενε 1st quarter του 2007.
An analogisoy=toyme omvw toi ta n93,n80,n73 πουλανε καλα και αν συνεχισουν να πουλανε καλα, το κοβω ή τελος Μαρτιου (ωστε να πιασει το 1st quarter) ή Μαιο-Ιουνιο.
Γενικα επειδη σπανιο να βγει κινητο ακριβως στην ωρα του για τοτε το υπολογιζω.
Το Ν93 δεν πουλάει καλά προς το παρόν... το Ν80 μια χαρά, το Ν73 έτσι κι έτσι. Πάντως σήμερα είδα ένα bug στο Ν73 και φοβήθηκα. Το 1/5 της οθόνης είχε γίνει μάυρο!!!! (και το κινητό ήταν αγορασμένο 4 μέρες!!!)
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:21, 02-10-06:

ε μαλλον βγηκε ελλατωματικο ... για αυτο υπαρχουν οι εγγυησεις
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 22:55, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Το Ν93 δεν πουλάει καλά προς το παρόν... το Ν80 μια χαρά, το Ν73 έτσι κι έτσι. Πάντως σήμερα είδα ένα bug στο Ν73 και φοβήθηκα. Το 1/5 της οθόνης είχε γίνει μάυρο!!!! (και το κινητό ήταν αγορασμένο 4 μέρες!!!)
Για Ελληνικη αγορα δεν ξερω, αλλα και στην Ιταλι πανω κατω τα ιδια ειναι.
Εδω ειναι και περισσοτερες οι μαρκες να μου πεις...
αυτο με την οθονη ειναι να σου κατσει!Τουλαχιστον αν σου καει η μιση ή η ολοκληρη κατι μπορει να γινει να αλλαχτει συσκευη.(Ελλαδα δεν ξερω Ιταλια στην Αλλαζουν σιγουρα.Πολλες φορες και για πιο απλα πραγματα.)
Γιατι αν απλως μπλεξεις με κανα πιχελ...
Αλλα γιατι λες bug;
Ξαναπερασατε το λογισμικο και δουλεψε η οθονη;
Αλλιως ηταν καμενη.Η για καποιο λογο οι συνδεσει δεν ηταν καλες και την μαμησαν την οθονη.
Παντως να σου πω κατι...το N73 δυστυχως εδω (αλλα και απ΄οτι εχω ακουσει) εχει αρκετα bugs και αρκετες "αρρωστιες"...Και στο hardware αλλα κυριως στο software.
Κατι που τουλαχιστον στο 71 μου παλι καλα μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει και του εχω αλλαξει τα φωτα.
Στο hardware μονο μερικα ψεγαδια εχει...
Την οθοθνη που αντι για τα "μαξιλαρακια" προστασιας ακουμπαει στα 3 πληκτρα κατω απο το πολυπληκτρο, και τον "τζογο" που εχει το πανω μερος οταν ειναι κλειστο.
Το ξερω ξεφυγα αλλα δεν πειραζει.

Αnywau, για το n95 oταν με το καλο βγει θελω πολυ να δω την γνικοτερη δουλεια ου θα εχουν κανει...Ειμαι πολυ περιεργος.
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 19:44, 03-10-06:

@Exposed: Ναι ήταν ελαττωματικό, αλλά ξέρεις να βλέπεις τέτοιο κινητό, να σου κάνει τέτοιο πρόβλημα..... Και κουφάθηκα, γιατί δεν είναι ότι έχουν πουληθεί π.χ. 100 κα το 1 βγήκε προβληματικό.

@Mario: Το "bug" το χρησιμοποιώ γενικά για ό,τι ελαττωματικό...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:25, 28-07-07:

Το είχε ο Θοδωρής και το ερωτεύτηκα. Μου είπε βεβαια πως δεν λέει πολλά και είναι και πανάκριβο, αλλά από όταν επιασα δουλειά δεν μου έχω κάνει κάνα καλό δώρο..

Ακούω απόψεις, γνώμες, αρνητικά και θετικά.

(και σιγά μη δεν το παρω σου λέω )
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 19:33, 28-07-07:

Έχω ακούσει πως είναι πολύ καλό κινητό.
Το έχω εγχειριστεί και είναι φανταστικό.
Δεν χάνεις και τίποτα να το αγοράσεις [μερικά ευρώ]
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:35, 28-07-07:

χμ...το πηρα πολυ προσφατα....δεν ειναι κακο..καθε αλλο...πολυ ομορφο και λειτουργικο...τσιμπημενο βεβαια δεν αντιλεγω σε αυτο...τωρα οσον αφορα σε τυχον προβληματα..ειναι πολυ νωρις για να σου πω...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:40, 28-07-07:

Νεραιδα ποσο το πηρες και με τι σύνδεση/αναβάθμιση;
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:45, 28-07-07:

745 αγορασα τη συσκευη ..δε χρησιμοποιησα καποια αναβαθμιση...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:47, 28-07-07:

Μια χαρά.. αν κι εγώ έχω αναβάθμιση, αλλά δεν νομιζω να κερδίσω και πολλά. Θενκς
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:54, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Μια χαρά.. αν κι εγώ έχω αναβάθμιση, αλλά δεν νομιζω να κερδίσω και πολλά. Θενκς

παρακαλω!
παντως εαν δε θελεις να διαθεσεις τοσα χρηματα για ενα κινητο..υπαρχουν αλλα πιο οικονομικα που ειναι το ιδιο λειτουργικα...το συγκεκριμενο δεν κανει πια και παπαδες!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:55, 28-07-07:

Σίγουρα είναι μέσα στα TOP3 symbian κινητά που κυκλοφορούν και ίσως μέσα στα TOP5 Smartphone. Σίγουρα είναι αρκετά δυνατό(δυνατά χαρακτηριστικά) και σίγουρα συνδυάζει και multimedia χαρακτηριστικά και ποίο σοβαρά.
Σίγουρα αξίζει τον κόπο αν κάποιος έχει την διάθεση να ασχοληθεί μαζί του. Και προσωπικά θα ήθελα να το είχα ασχέτως αν το στυλ των συσκευών που διαλέγω είναι διαφορετικό. Σίγουρα αξίζει τον κόπο ειδικά αν αυτό είναι το στυλ σου στα κινητά.

Για εμένα όμως έχει 3 σημαντικά αρνητικά και ένα όχι και τόσο. Κάποιοι όμως μπορούν να τα παραβλέψουν.
  1. Δεν προσφέρει τίποτα το πρωτοποριακό.
  2. Δεν υποστηρίζει push e-mail (τουλάχιστον στην Ελλάδα)
  3. Προσπάθησε να συνδυάσει πολλά στυλ με αποτέλεσμα τίποτα να μην πετύχει τέλεια.
  4. (Όχι και τόσο σημαντικό) Η τιμή του.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:34, 28-07-07:

Τι ειναι το push e-mail? (αν και δεν έχω σκοπό να το χρησιμοποιώ για ιντερνετ..)

Βασικά εμένα με ψήνει γιατί είναι 4 σε 1: κινητό, φωτογραφική με 5 ΜΡ, mp3 player και gps. Και συν.. συνδέεται με κανονικά ακουστικά (όχι ψείρες) που με βολεύει γιατί δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω ψείρες με τα ακουστικά μου

Κι απο design μια χαρά μου φάνηκε!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:19, 29-07-07:

Περισσότερες πληροφορίες για το push e-mail θα βρεις εδώ:
http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4562
http://www.vodafone.gr/live1/page.js...ars=0000000000
http://www.vodafone.gr/live1/page.js...ars=0000000000
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:24, 29-07-07:

Έχω αέρα κοπανιστό για σύνδεση () και οχι Vodafone, αλλά θενκς
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:36, 29-07-07:

Ήταν το μόνο αξιόλογο site που εξηγούσε αναλυτικά και απλοϊκά τι είναι το push e-mail
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:29, 03-08-07:

Να μη το πάρεις.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:34, 03-08-07:

Επιχειρήματα;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Nokia N95 8GB - Από Silent_Killer
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-11-09 στις 18:43.
    • [Symbian] Nokia EXΧ: Ε50, Ε51, Ε52, E55, E6X, E7X και E90 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-09 στις 19:43.
    • [Symbian] Nokia N81 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-10-07 στις 12:13.
    • [Symbian] Nokia Ν80 - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-06 στις 11:52.
    • [Symbian] Nokia Ν71, Ν80, Ν92 - Από S1RHC
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-11-05 στις 12:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα