Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,172 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 495 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ενεργοποίηση MMS

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:04, 01-04-09:

παιδιά!
Έχει εδώ και πόσο καιρό προσπαθώ να ενεργοποιήσω τα MMS του κινητού μου αλλά οι προσπάθειες είναι άκαρπες!
Έχω πάρει 3 φορές τηλέφωνο την εταιρία και μάλιστα την μια φορά υποτίθεται έκαναν αυτοί την ενεργοποίηση!
Λοιπόν, παίρνω τηλέφωνο και μου ζητάν το νουμερό μου και το μοντέλο..πηγα μετα στις ρυθμίσεις και μου είπαν να διαγράψω ένα προφίλ..μεα?τά που είπαν να στείλω ένα μήνυμα και να αποθηκεύσω τις ρυθμίσεις που θα μου έρθουν..έπειτα να κλείσω το κινητό και να το ξανά ενεργοποιήσω...
Ακολούθησα όλα τα βήματα και όταν πάω να στείλω MMS μου λεει ''προφίλ ελλιπές.πρέπει να οριστεί το όνομα,ο διακομιστής μηνυμάτων και το προφίλ ιντερνετ.'':s
τι να κάνω?
ξέρει κανείς τίποτα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,838 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 23:16, 01-04-09:

Τι δίκτυο έχεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 23:34, 01-04-09:

Πάρε την εξυπηρέτηση πελατών του δικτύου σου,και πες να σου εξηγήσουν τι γίνεται. Και εγώ έτσι την πατησα και τους πήρα τηλ και διορθώθηκε. Α! Μην τους αφήσεις να σου ενεργοποιήσουν το νετ γιατί δεν θα έχεις κάρτα ούτε για αναπάντητη!
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 23:35, 01-04-09:

Vodafone και το μοντέλο Sony ericsson K800i
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 23:38, 01-04-09:

Ωραία,πάρε τη βοδαφονε και πες τους πως έχει το θέμα
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 23:28, 02-04-09:

αν κάνω επαναφορά ρυθμίσεων εργοστασίου και τα ξανα ενεργοποιήσω λέτε να γίνει?
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:42, 03-04-09:

Όχι,την Vodafone πρέπει να ενημερώσεις.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 16:03, 03-04-09:

τλκ εκανα επαναφορα και θα ξανα δοκιμασω!
(εκει που παιρνω και ζηταω να μου τα ενεργοποιησουν δεν ειναι οι υπηρεσιες της vodafone?)
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 15:06, 13-08-09:

εχω κ εγω παρομοιο προβλημα!
πηγα σ καταστημα της wind και μου στειλαν ενα μνμ για να αποθηκευσω κτ ρυθμισεις αλλα δεν ανοιξε!
ουτε να στειλω ουτε να λαβω mms μπορω!!!
ειπαν οτι αν δεν ανοιγε να παρω το 1260, το πηρα αλλα παλι το ιδιο εκαναν κ δεν εγινε τπτ!
αλλος τροπος υπαρχει?
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 15:29, 13-08-09:

χμ εγω προσπαθησα πανω απο 5 φορες,τλκ υποθετω πως εχει προβλημα η συσκευη και το παρατησα:p
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 15:31, 13-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
εχω κ εγω παρομοιο προβλημα!
πηγα σ καταστημα της wind και μου στειλαν ενα μνμ για να αποθηκευσω κτ ρυθμισεις αλλα δεν ανοιξε!
ουτε να στειλω ουτε να λαβω mms μπορω!!!
ειπαν οτι αν δεν ανοιγε να παρω το 1260, το πηρα αλλα παλι το ιδιο εκαναν κ δεν εγινε τπτ!
αλλος τροπος υπαρχει?
Τι κινητό έχεις;;; Τα μηνύματα της Wind περιέχουν και τις ρυθμίσεις και την ενεργοποίηση της υπηρεσίας MMS.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 15:31, 13-08-09:

δεν ενεργοποιηθηκαν τελικα δλδ θεοδωρα?
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Τι κινητό έχεις;;; Τα μηνύματα της Wind περιέχουν και τις ρυθμίσεις και την ενεργοποίηση της υπηρεσίας MMS.

lg iso800
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 15:34, 13-08-09:

οχι:p
κανω χρηση του κινητου της αδερφης μου για μμς
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 15:35, 13-08-09:

εισαι τυχερη που σ αφηνει
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 15:50, 13-08-09:

Το Viewty δηλαδή. Από το site της Wind έστειλες της ρυθμίσεις;;
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 15:51, 13-08-09:

δε καταλαβα τι εννοεις
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 15:57, 13-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
δε καταλαβα τι εννοεις
https://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1127 .:iagree:
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:01, 13-08-09:

oχι σε καταστημα πηγα
στη ιστοσελιδα ομως εκει που λεει επιλεξτε μοντελο κινητου δεν εχει αυτο που εχω εγω :/
Παράθεση

elenaki92paok

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H elenaki92paok έγραψε: στις 16:43, 13-08-09:

Παρε 13830
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 17:57, 13-08-09:

Αφού Wind έχει η κοπέλα.Πως θα καλέσει το ΄Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Vodafone;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια