Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,332 μέλη και 2,452,858 μηνύματα σε 77,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 425 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζητήσεις για πικάπ

staza13

Νεοφερμένος

H staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε: στις 19:41, 18-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Αν μένεις Θεσσαλονίκη, θυμάμαι στη Ναυαρίνου υπήρχε ένα μαγαζί που και πουλούσε πικάπ και επισκεύαζε. Για Αθήνα ή άλλες πόλεις δεν γνωρίζω!
Ευχαριστώ πολύ! Το μαγαζί στην Θεσσαλονίκη με βολεύει πολύ!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 18:13, 16-01-16:

Αξίζει να προβεί κανείς στην αγορά πικάπ; Εϊναι και τα βινύλια που θα πρέπει να πάρεις μετά, αλλιώς θα ναι άχρηστο χωρίς αυτά. Παρόλα αυτά είναι τόσο όμορφα τα πικάπ. Δίνει και μια νότα vintage στον χώρο.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 21:56, 18-01-16:

Αμα θελει κανεις δισκους παντως εχω απειρους και σας τους δινω, δε μου λενε κατι, δεν ειναι του στυλ μου. Ηταν δωρο.. και ακριβο δωρο. Καινουριοι αχρησιμοποιητοι εντελως αθικτοι δηλαδη. Τους εχω βαλει και στη χρυση ευκαιρια. Σκεφτηκα μηπωσ τουσ παω και σε κανενα δισκαδικο αλλα δεν εχω ιδεα και βαριεμαι κιολασ να ασχοληθω. Οποιος λεω τους παρει, τους πηρε. Οι φιλοι μου μου λενε να τουσ στολισω και να μην τουσ δωσω. Εγω μονο την σκονη που θα μαζευουν σκεφτομαι και με πιανει ταχυκαρδια.

Το πικαπ παντως δεν το δινω, μου κανει ωραιο ντεκορ και οντως μαιρα ετσι ειναι αλλα οι φιλοι μου με κοροιδευουν που το χω στολισει σκετο χωρις τους δισκους του. Μονο μερικους κρατησα κι εκανα τα εξωφυλλα τους κορνιζα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 18-01-16 στις 22:04.
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,965 μηνύματα.

H aba έγραψε: στις 22:18, 18-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αμα θελει κανεις δισκους παντως εχω απειρους και σας τους δινω, δε μου λενε κατι, δεν ειναι του στυλ μου. Ηταν δωρο.. και ακριβο δωρο. Καινουριοι αχρησιμοποιητοι εντελως αθικτοι δηλαδη. Τους εχω βαλει και στη χρυση ευκαιρια. Σκεφτηκα μηπωσ τουσ παω και σε κανενα δισκαδικο αλλα δεν εχω ιδεα και βαριεμαι κιολασ να ασχοληθω. Οποιος λεω τους παρει, τους πηρε. Οι φιλοι μου μου λενε να τουσ στολισω και να μην τουσ δωσω. Εγω μονο την σκονη που θα μαζευουν σκεφτομαι και με πιανει ταχυκαρδια.

Το πικαπ παντως δεν το δινω, μου κανει ωραιο ντεκορ και οντως μαιρα ετσι ειναι αλλα οι φιλοι μου με κοροιδευουν που το χω στολισει σκετο χωρις τους δισκους του. Μονο μερικους κρατησα κι εκανα τα εξωφυλλα τους κορνιζα
Θα αστειεύεσαι, τους θέλουμε σαν τρελοί!
2
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:40, 18-01-16:

Πες μου, τι βρισκετε στους δισκους εν ετει 2016; Οκ το πικαπ το χεις αντικα κ διακοσμεις το σπιτι. Τους δισκους θα βαλεις να τους ακουσεις; Οκ γουστα λεω ειν αυτα...
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,965 μηνύματα.

H aba έγραψε: στις 20:57, 21-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Πες μου, τι βρισκετε στους δισκους εν ετει 2016; Οκ το πικαπ το χεις αντικα κ διακοσμεις το σπιτι. Τους δισκους θα βαλεις να τους ακουσεις; Οκ γουστα λεω ειν αυτα...
Ναι. Για το γρατζούνισμα στον ήχο. Για το ρετρό. Για την αλητεία!
3
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:10, 26-01-16:

Οκ!
Παράθεση

christosb1770

Νεοφερμένος

Ο christosb1770 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O christosb1770 έγραψε: στις 11:03, 06-02-17:

Καλημέρα.
Έχω στο πατρικό μου ένα παλιό πικάπ DUAL και ψάχνω τρόπο να το συντηρήσω, μήπως δουλέψει ξανά. Ξέρετε που θα βρω κάποιον που να ασχολείται με επιδιορθώσεις πικάπ στην Θεσσαλονίκη;
Ευχαριστώ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια