Βέρα στο δεξί

Βλέπετε Βέρα στο δεξί;;;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ξέρω ότι κινδυνεύω να με πάρετε με τις ντομάτες.. :redface:
Ξέρω επίσης ότι δεν θεωρείται δα και "πολιτιστικό επίτευγμα" η εν λόγω σειρά.... :whistle:
Αλλά αν δεν ρωτήσω θα σκάσω.. :P
Πόσοι από εσάς βλέπετε Βέρα στο δεξί;;;;;;; :clapup: :clapup: :clapup:

ψ. έβαλα και poll :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε +2 [μάνα και θεία:D]
Μήπως να βάζαμε και ένα poll?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οσες φορες εκατσε επισκεψη σε γιαγια τετοια ωρα το ειδα, η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι το τρελο σαπουνι τυπου φωσκολος, αλλα και παλι δυσκολα θα επελεγα να το δω, αν εβλεπα τιβι εκεινη την ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μου αρεσει, αλλα δεν μπορω να το παρακολουθησω! :(
Εκεινη την ωρα ειμαι στην δουλεια. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μπα,όχι δεν το έχω δει ούτε μια φορά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ξέρω ότι κινδυνεύω να με πάρετε με τις ντομάτες.. :redface:
Ξέρω επίσης ότι δεν θεωρείται δα και "πολιτιστικό επίτευγμα" η εν λόγω σειρά.... :whistle:
Αλλά αν δεν ρωτήσω θα σκάσω.. :P
Πόσοι από εσάς βλέπετε Βέρα στο δεξί;;;;;;; :clapup: :clapup: :clapup:

ψ. έβαλα και poll :)

Μαζι σου evouli!! :redface::redface:
Φανατικα λεγοντας, εννοω οποτε ειμαι Ελλαδα! Με 2-3 επεισοδια παντως εχεις ξαναμπει στο κλιμα, σαν να μην ελειψες στιγμη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πως τα αντεχετε ολα αυτα ρε παιδια; Εγω παντος ποτε δεν αντεξα να δω πανω απο 5λεπτα απο οπιαδηποτε σειρε τετιου ιδους,ουτε απο τις Ελληνικες ουτε απο τις Λατινοαμερικανικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Ναι βλέπω όταν φυσικά δεν έχω να κάνω τιποτα καλύτερο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για "Βέρα"!:) Πόρωση! Και φανταστείτε ότι δεν βλέπω πολύ τηλεόραση. Ακόμα κι εδώ που είμαι έχω δει 2-3 φορές από internet.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι δεν τη βλέπω αλλά ο λόγος δεν είναι ότι δεν την βλέπω επειδή δε μου αρέσει ή δεν ξέρω και γω τι άλλο........

Δεν την βλέπω γιατί γενικώς δεν βλέπω ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ σειρά...
Το θεωρώ άκρως εκνευριστικό και τρομερό το να περίμενω μια ολοκληρη βδομάδα για να δω τι γινεται παρακατω ενω με αφηνει σε αγωνία...


Πάντως πρεπει να πω οτι επισης με εκνευρίζει αφανταστα να λεω σε κανα φιλο-φιλη να βγουμε και να μου λεε ι......... "Α οχι δεν μπορω σημερα... εχει παραπέντε!" ή όποια άλλη σειρά....
έλεος :knife:
είναι άλλος ένας ΚΑΛΟΣ λόγος που δεν βλέπω σειρές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Αχ αυτος ο Στρατος τι μας κανει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top