Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,657 μηνύματα σε 75,667 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 449 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καθαρισμός οθόνης

καθε ποτε καθαριζετε την οθονη του υπολογιστη?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 39)
ποτε...
4
10,26%
μια φορα τον χρονο
6
15,38%
2-4 φορες τον χρονο
8
20,51%
1 φορα τον μηνα
8
20,51%
2-4 φορες τον μηνα
5
12,82%
2 φορες τη βδομαδα
5
12,82%
καθε μερα
3
7,69%

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 21:32, 21-04-09:

σαν γνωστη "βαριεμαι που ζω" τυπισσα ειπα να κανω ενα θεμα στο ντουκου..

ειναι καλο να καθαριζεις συνεχεια την οθονη του υπολογιστη??
αντε πειτε και κανα ψουτ ψουτ() να καθαριζουμε τν οθονη...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:27, 21-04-09:

1 φορά το μήνα γιατί βαριέμαι για περισσότερες. Και όσο για το ψουτ ψουτ () η σκόνη είναι ενοχλητική ειδικά όταν βλέπεις ταινίες...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 22:27, 21-04-09:

Αν την καθαρίζεις με κατάλληλο υγρό και πανάκι, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Υπάρχει αυτό για παράδειγμα: http://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?id=ANA.PEL5003
Εγώ την καθαρίζω όποτε χρειάζεται, μια φορά το εξάμηνο κατά μέσο όρο.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 22:33, 21-04-09:

το swiffer κανει για τη σκονη στην οθονη;
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:41, 21-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Αν την καθαρίζεις με κατάλληλο υγρό και πανάκι, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Υπάρχει αυτό για παράδειγμα: http://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?id=ANA.PEL5003
Εγώ την καθαρίζω όποτε χρειάζεται, μια φορά το εξάμηνο κατά μέσο όρο.
Εγώ έχω ένα από το Πλαίσιο που είναι πολυκαθαριστικό για υπολογιστές και κάνει επίσης καλή δουλειά. (Ενημερωτικά πάντα )
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 22:48, 21-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
το swiffer κανει για τη σκονη στην οθονη;
Πιστεύω πως ναι, μαλακό είναι.

Αρχική Δημοσίευση από chronis_25
Εγώ έχω ένα από το Πλαίσιο που είναι πολυκαθαριστικό για υπολογιστές και κάνει επίσης καλή δουλειά. (Ενημερωτικά πάντα )
Ναι υπάρχουν πάρα πολλά διαφορετικά, όλα την ίδια δουλειά κάνουν, παράδειγμα ήταν αυτό απο το eshop
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 00:28, 22-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Πιστεύω πως ναι, μαλακό είναι.

Ναι υπάρχουν πάρα πολλά διαφορετικά, όλα την ίδια δουλειά κάνουν, παράδειγμα ήταν αυτό απο το eshop
Άσε τα ψέμματα, το ξέρουμε οτι τα παιρνεις απ το eshop για να τ κάνεις διαφήμιση.
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 17:57, 22-04-09:

Εγώ τα έχω πάρει από το Πλαίσιο. Διαφήμιση του κάνω;

Το ίδιο είναι... Περίπου 1 φορά το μήνα την καθαρίζω, μπορεί να πάει και μια φορά το δίμηνο, αναλόγως. Η μητέρα μου μια φορά την καθάρισε με χαρτί κουζίνας και με έβγαλε έξω φρενών.
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 03:15, 23-04-09:

Την καθαρίζω πολύ συχνά με ένα ειδικό υγρό και πανάκι.Στην αρχή δεν ήξερα πως πρέπει να τη καθαρίζω και την έπλενα με οινόπνευμα και μπαμπάκι.Αφού δεν την κατέστρεψα πάλι καλά.
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 10:57, 23-04-09:

Πήρα πρόσφατα ένα υγρό από το πλαίσιο και εγώ. Την καθαρίζω όποτε μου έρθει βασικά περίπου 2-3 φορές κάθε δύο εβδομάδες..φοβάμαι και μην την καταστρέψω με τα απαλά χεράκια μου και τις λεπτοκαμομένες κινήσεις μου..().
Παράθεση

maraki (Μαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H maraki έγραψε: στις 11:16, 23-04-09:

Όλοι υγρό έχετε;Εγώ ρε παιδιά την καθαρίζω με ένα βραγμένο βετέξ,αφού το έχω στραγγίξει πολύ καλά.Λέτε να κάνω βλακεία;
Παράθεση

kpo7

Νεοφερμένος

Ο kpo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O kpo7 έγραψε: στις 13:01, 23-04-09:

μια φορα τον χρονο
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε: στις 15:20, 23-04-09:

http://elektronik.gr/eshop/index.php...cPath=1401_340

ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,838 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 15:38, 23-04-09:

Εγώ έχω ένα σπρέι που το έχω πάρει από το Πλαίσιο.:p
Καθαρίζω την οθόνη 2-4 φορές το χρόνο, ανάλογα με τα κέφια...:p
Παράθεση

sophitian

Νεοφερμένος

Ο sophitian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O sophitian έγραψε: στις 18:53, 27-05-09:

Το καλύτερο καθαριστικό που αγόρασα τελευταία είναι αυτό
http://www.letsbuy.gr/product_info.php?products_id=282

Βέβαια το έχω για την LCD TV κυρίως λόγω Playstation 3. Τον υπολογιστή 1 φορά το μήνα και αν. Πάντως ακουσα πως δεν πρέπει να βαζουμε AZAX σε LCD:nono:
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 16:24, 30-06-09:

2 φορές τον μήνα καθαρίζω την οθόνη γιατί της περισσότερες βαριέμαι όπως πάντα.Ο μήνας είναι συνηθισμένος ο Ιούλιος συνήθως που φεύγω 1 και πάω στην Μυτιλήνη και μετα πάλι ένα καθάρισμα στης 30 Ιουλίου που γυρνάω Πειραιά(Καμίνια).Μετά το Πάσχα.Μετα ξαναρίχνω όταν το θυμηθώ στα γενέθλια του (6 Ιουλίου)
Παράθεση

drillgr (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O drillgr έγραψε: στις 21:39, 30-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Την καθαρίζω πολύ συχνά με ένα ειδικό υγρό και πανάκι.Στην αρχή δεν ήξερα πως πρέπει να τη καθαρίζω και την έπλενα με οινόπνευμα και μπαμπάκι.Αφού δεν την κατέστρεψα πάλι καλά.
Οινοπνευμα!!?? Παλι καλα που δεν αφησε θολουρα... Να ηταν CRT με τζαμι να πεις οκ δεν πειραζει, αλλα οι tft δεν θελουν τπτ παρα μονο πανακι βρεγμενο με λιγο νερο και μετα καθαρισμο με πανακι απο γυαλια. Τελος.

Οταν ειχα CRT μια φορα το χρονο την ανοιγα ολοκληρη και την καθαριζα και εσωτερικα, χαμος απο σκονη...

Απο την δημοσκοπηση λειπει η επιλογη "οποτε χρειαζεται"
Παράθεση

mi3s

Δραστήριο Μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε: στις 14:56, 02-07-09:

Εγώ ποτέ δεν την καθαρίζω ρε παιδιά.Όταν γεμίσει σκόνη και χτυπάει ο ήλιος και με νευριάζει την καθαρίζω με τα χέρια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια