Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Microsoft Edge

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mozilla Firefox

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Opera

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Google Chrome

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Safari

    Ψήφοι: 2 5.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 2.5%

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω χρησιμοποιω firefox αλλα σπανια και τον internet explorer..εγω πιστευω πως ο καλυτερος ειναι ο firefox και δεν ειναι επειδη τον χρησιμοποιω εγω αλλα το λεει και η ψηφοφορια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j0hn

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ο IE έχει αρκετά κενά ασφαλείας ... οπότε firefox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ο IE έχει αρκετά κενά ασφαλείας ... οπότε firefox

Συμφωνω..γενικα εγω εχω χρησιμοποιησεις τους περισσοτερους browsers που υπαρχουν (ακομη και τον google chrome..:P) και ο καλυτερος για μενα ειναι ο firefox...Aσφαλεια-πολλα plugins-και γενικα ειναι αρκετα γρηγορος..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ο Opera είναι γρηγορότερος από τον Firefox, τόσο στο χρόνο εκκίνησης όσο και στο φόρτωμα των σελίδων... ΤΡΙΑ ΖΗΤΩ!:P Και ο Opera έχει πολλά plug-ins (widgets). Για την ακρίβεια, έχω τον Firefox μόνο και μόνο επειδή έχω συνηθίσει να βλέπω το εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ mozilla
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μόλις έβαλα τον Opera και προσπαθώ να τον συνηθίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πολύ μου αρέσει ο όπερα.. αλλά όταν κλείνω για λίγο το ischool μετά θέλει πάλι κωδικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Γιατί? Εμένα πάντα με θυμάται. Ούτε magic wand ούτε τίποτα. Μήπως καθαρίζεις τα cookies?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
όχι δεν είχα κάνει τίποτα... ξαφνικά έγινε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Super_Marios

Νεοφερμένος

Ο Super_Marios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Opera 9.63. Ταχύτατος, ασφαλέστατος, πολλά κόλπα και "gadgets" και με λιγότερα crashes από τον firefox από τον οποίο μέχρι την έκδοση 3 δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα... Δεν θα μιλήσω για τον ΙΕ, έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Chrome FTW
Όχι Firefox γιατί για να δουλέψει σωστά θέλει 100+ plug-ins, όχι όπερα γιατί είναι σχετικά βαρύς, όχι ΙΕ γιατί είναι mc και δεν την πάω που μου τον φόρτωσε με το ζόρι.

O Chrome είναι ασφαλέστατος, έχει ανώνυμη περιήγηση,πολύ απλός αλλά ταυτόχρονα λειτουργικός όσο δεν πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Chrome FTW
Όχι Firefox γιατί για να δουλέψει σωστά θέλει 100+ plug-ins, όχι όπερα γιατί είναι σχετικά βαρύς, όχι ΙΕ γιατί είναι mc και δεν την πάω που μου τον φόρτωσε με το ζόρι.

O Chrome είναι ασφαλέστατος, έχει ανώνυμη περιήγηση,πολύ απλός αλλά ταυτόχρονα λειτουργικός όσο δεν πάει.

Πλάκα μας κάνεις? Σε σχέση με τον Chrome που έχει πολύ μικρότερη λειτουργικότητα, ναι, βαρύς είναι. Αλλά μην μας τρελάνεις ότι είναι και ο πιο λειτουργικός, έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα από τότε που βγήκε και τον έβαλα δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω οτι απο ευχρηστία δεν συγκρίνεται ο chrome με την κουμποθύελλα της όπερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και εγώ chrome από χθες... νησαφι με τον όπερα μ εβγαλε την πιστη με την απομημονευση κωδικων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
και εγώ chrome από χθες... νησαφι με τον όπερα μ εβγαλε την πιστη με την απομημονευση κωδικων...

Εγώ στο ischool, με οπερα, κάνοντας κλικ αριστερο/δεξι στο καπάκι συνδέομαι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ενας ειναι ο browser, o firefox οπως και οποιοδηποτε μοτζιλοειδης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ποιό πάνω που λέγανε για τον ΙΕ η mc διόρθωσε όλα τα Bugs του κώδικα. Σκοπός είναι όμως να μην κατεβάσετε το Antivirus 2009 που είναι μία καλή απάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
mozilla firefox!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top