Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,169 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 488 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αργό ή γρήγορο internet;

vickaki-4 (BIKY)

Δραστήριο Μέλος

H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H vickaki-4 έγραψε: στις 22:26, 01-05-09:

tellas και ταχυτητα 100Mbit/δευτ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 23:18, 01-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από vickaki-4
tellas και ταχυτητα 100Mbit/δευτ.
Ο.ο
αυτη ειναι η ταχυτητα που συνδεεται το πισι σου με το μοντεμ, οχι με το ιντερνετ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 23:19, 01-05-09:

Απο εταιρεία έχω vodafone ,τώρα απο ταχύτητα αν ήξερα θα σας έλεγα..:ρ
Στη γραμμή εργαλείων πάντως εκεί που λέει τοπική σύνδεση γράφει 100.0 Mbit/δευτ.:what:
Παράθεση

vickaki-4 (BIKY)

Δραστήριο Μέλος

H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H vickaki-4 έγραψε: στις 23:23, 01-05-09:

αυτη ειναι η ταχυτητα που συνδεεται το πισι σου με το μοντεμ, οχι με το ιντερνετ.
το αλλο δεν ξερω απο που μπορω να το δω!οτι βρηκα εγραψα!
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 00:41, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Ο.ο
Krou με εκπλήσσεις!

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Απο εταιρεία έχω vodafone ,τώρα απο ταχύτητα αν ήξερα θα σας έλεγα..:ρ
Στη γραμμή εργαλείων πάντως εκεί που λέει τοπική σύνδεση γράφει 100.0 Mbit/δευτ.:what:
Αυτό είναι η σύνδεση του rj-45 από το router στο pc όχι η σύνδεση στο νετ.

Από εκεί και πέρα... Θα το πώ μία φορα.

Για να δείτε την ταχύτητά που συνδέεστε πρέπει πρώτα να βρείτε σε ποια gateway έχετε το router. ipconfig /all και δείτε εκεί π λέει προεπιλεγμένη πύλη. Μετά ανοίγετε έναν browser κ το γράφετε αυτό. (συνήθως είναι 192.168.1.1

Γράφετε username κ pass για το router. Aν δεν τα ξέρετε δοκιμάστε admin admin. Και μετά συνήθως στην καρτέλα status, αλλά διαφέρει από router se router
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 00:50, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
Krou με εκπλήσσεις!
Έχει καλό δάσκαλο.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 01:04, 02-05-09:

yup
Παράθεση

thanosmylo (Θάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O thanosmylo Welcome in our little crazy world... έγραψε: στις 01:21, 02-05-09:

ΟΤΕ Conn-x 2 Mbps.

Θέλω να ανεβάσω την ταχύτητα, αλλά δεν πληρώνω εγώ...

Πάντως ο ΟΤΕ μας έχει γαμ**** στα πάγια. Πάγιο τηλεφώνου, πάγιο adsl, πάγιο κλπ., τέλη τηλεφώνου,

Πόσο σας έρχεται ο λογαριασμός αν επιτρέπεται;;;
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 01:30, 02-05-09:

HOL μεσω FULL LLU, έως 24 ονομαστική, πραγματικά από 3 μέχρι 9, αναλόγως.
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 03:57, 02-05-09:

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 11:39, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Έχει καλό δάσκαλο.
Ψώνιο

Αρχική Δημοσίευση από thanosmylo
ΟΤΕ Conn-x 2 Mbps.

Θέλω να ανεβάσω την ταχύτητα, αλλά δεν πληρώνω εγώ...

Πάντως ο ΟΤΕ μας έχει γαμ**** στα πάγια. Πάγιο τηλεφώνου, πάγιο adsl, πάγιο κλπ., τέλη τηλεφώνου,

Πόσο σας έρχεται ο λογαριασμός αν επιτρέπεται;;;
Eίναι 40 το μήνα (forthner 2play), οπότε το δίμηνο βγαίνει 80 + 60 (προς κινητά. Καλά είναι..

Αρχική Δημοσίευση από miv
HOL μεσω FULL LLU, έως 24 ονομαστική, πραγματικά από 3 μέχρι 9, αναλόγως.
Μεγάλη διακύμανση από 3 μέχρι 9 πάντως. Disconnects έχεις?
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 11:42, 03-05-09:

39 το μήνα είναι το δικό μου, περιλαμβάνει την έως 24 σε ιδιόκτητο, πολύ καλή ποιότητα, μηδενικές διακοπές, σχετικά καλά αποτελέσματα για "έως 24", απεριόριστα δωρεάν σταθερά σε 30 χώρες συμπεριλαμβανομένης της Ελλάδας και 60 λεπτά το μήνα σε ελληνικά κινητά. Τον εξοπλισμό τον βάζουν
αυτοί.
Ps, όχι, disconnect σχεδόν μηδενικά, μπορώ να σου πω ότι είναι καλύτερο απ'την ΟΤΕΝΕΤ που είχα για 3 χρόνια και δεν ήθελα να αλλάξω με τη σκέψη αυτή. Ναι, είναι αρκετά μεγάλη διακύμανση, εξαρτάται απ'την ώρα βασικά. Αλλά σου λέω, για "έως 24" δεν έχω παράπονο.
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 11:54, 03-05-09:

Αυτή νομίζω είναι.
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 16:08, 03-05-09:

Conn-x 1Mbps...
Παράθεση

Angelica (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Angelica έγραψε: στις 18:50, 03-05-09:

Forthnet το πρόγραμμα double play :no1:Εννοείται πως είναι γρήγορο 24mbps
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,838 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 19:20, 03-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Angelica
Forthnet το πρόγραμμα double play :no1:Εννοείται πως είναι γρήγορο 24mbps
Το ίδιο έχω και εγώ.
Παράθεση

Angelica (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Angelica έγραψε: στις 20:23, 03-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από yozerehs
Το ίδιο έχω και εγώ.
Κανονικά πάει γρήγορα ,σήμερα όμως αργεί λίγο επειδή κάνουν κάτι κατασκευές στην εταιρεία . . . .χαμός
Παράθεση

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O chrisnats16 έγραψε: στις 09:40, 14-05-09:

2Mbps απο ΟΤΕ - άλλες λεπτομέρειες δεν ξέρω
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 19:29, 14-05-09:

Nα ρωτήσω κάτι σχετικό, για να μην ανοίγω καινούριο θέμα: Για το διπλασιασμό της ταχύτητας που διαφημίζει ο ΟΤΕ πρέπει να κάνεις κάποια αίτηση;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:54, 14-05-09:

Όχι, αυτόματα θα γίνει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια