Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,806 μέλη και 2,441,378 μηνύματα σε 76,719 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 187 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το ταίρι μας

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:02, 15-06-05:

είπαμε τί ζητάμε από εναν άντρα ή μια γυναίκα.
Βρίκαμε όμως κάποιο άτομο με αυτά που θέλουμε και κάναμε σχέση μαζί του???στο παρελθόν ή και τώρα

Εγώ τα έχω με ένα υπέροχο παιδί και έχει αυτά που ζητάω.
Με τους προηγούμενους δεν υπήρχε η επικοινωνία,τα είχαμε απλά για να τα έχουμε.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:10, 15-06-05:

ʼλλαξα τον τίτλο σε πεζά γράμματα, no caps pls.

Όσο γι' αυτό που ρωτάς, εγώ δεν ξέρω τι θέλω άρα πόσο μάλλον...
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 16:16, 15-06-05:

Εγω και με τις 3 κοπελες τις οποιες χωρισα στο παρελθον,τις χωρισα ακριβως γιατι δεν υπηρχε επικοινωνια(η μια μαλιστα ηταν ολο φρου φρου και γουτσου γουτσου,οποτε κ πολυ κρατησε ενας μηνας "σχεσης"!).
Ισως γι'αυτο να εχω και μικρη συχνοτητα που τα φτιαχνω με καποια: Ειμαι ολιγον τι επιλεκτικος και απομυθοποιω ευκολα ατομα/σχεσεις. Επισης,δεν πολυγουσταρω τα one-night-stands,οποτε δεν μου δινονται κ πολλες ευκαιριες...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:29, 15-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Εγω και με τις 3 κοπελες τις οποιες χωρισα στο παρελθον,τις χωρισα ακριβως γιατι δεν υπηρχε επικοινωνια(η μια μαλιστα ηταν ολο φρου φρου και γουτσου γουτσου,οποτε κ πολυ κρατησε ενας μηνας "σχεσης"!).
Ισως γι'αυτο να εχω και μικρη συχνοτητα που τα φτιαχνω με καποια: Ειμαι ολιγον τι επιλεκτικος και απομυθοποιω ευκολα ατομα/σχεσεις. Επισης,δεν πολυγουσταρω τα one-night-stands,οποτε δεν μου δινονται κ πολλες ευκαιριες...
Είσαι απο τους λίγους άντρες που είανι επιλεκτικοι και δεν κάνουν σχέση με ότι κάτσει.
Μπράβο σου, κι εγώ έτσι είμαι
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 16:34, 15-06-05:

Μπράβο σου, κι εγώ έτσι είμαι

Τι,απο τους λιγους αντρες που ειναι επιλεκτικοι?Πλακα κανω,πλακα κανω,χεχε!
Βασικα αυτο ειναι απο λιγο εως παρα πολυ περιοριστικο,ομως,και οδηγει σε προβληματα αλλου ειδους μετα...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:50, 15-06-05:

οδηγει σε προβληματα αλλου ειδους μετα...

τί προβλήματα??? :/
δεν το έπιασα
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 16:53, 15-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Βρίκαμε όμως κάποιο άτομο με αυτά που θέλουμε και κάναμε σχέση μαζί του???στο παρελθόν ή και τώρα
Α-χαααααααααααααααα (Ναι δλδ )
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 17:02, 15-06-05:

Εγώ με τρεις κοπέλες τα είχα στο παρελθόν. Με τη μια πήγε πολύ καλά και ολοκληρώσαμε κιόλας, αλλά δεν ήταν αυτό που έψαχνα. Βαρέθηκα τη σχέση και τη διάλυσα.
Γιατί κατά τη γνώμη μου αν δεν υπάρχει σε μια σχέση ενδιαφέρον καλύτερα να διαλύεται, μήπως και το κάθε άτομο βρει την υγεία του σε κάπου αλλού.

//Το καλό ήταν ότι δεν τα είχα απλά με αυτές τις κοπέλες. Ημουν πολύ ερωτευμένος (και τυχερός προφανώς)
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O gianakin έγραψε: στις 17:23, 15-06-05:

τί προβλήματα???
δεν το έπιασα

Να σου φερω ενα παραδειγμα.
Ας πουμε οτι εχεις καποια ενδιαφεροντα που δεν ειναι και πολυ δημοφιλη στις γυναικες.Κ δεν το λεω με την υπερβολικη εννοια,οτι εχω ενδιαφεροντα που τα σιχαινονται,εννοω ενδιαφεροντα που αν τα ακουσει μια γυναικα κανει λιγο τσινισμα κ λεει κ ενα απαλο:"Α,ναι?".Αυτο.Βαλε σε αυτο το οτι δεν εισαι κ η "1η μουρη στο καβουρι",δηλαδη δεν εισαι αυτος που με την 1η ματια οι γυναικες λενε,α,ωραιος και σε αυτα προσθεσε το χαρακτηριστικο που ποσταρα πανω(επιλεκτικος).
Ε,εκει εχεις προβλημα! :mad17:
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:06, 15-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Ναι κι απο μένα! Τώρα, όχι στο παρελθον! Στο παρελθον αστα βράστα
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 18:08, 15-06-05:

Σχεδόν τον έχω μπει!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 27-12-17 στις 16:13. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 18:09, 15-06-05:

τί προβλήματα???
δεν το έπιασα

ok κατάλαβα μην κλαίς σώπα σώπα
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:27, 15-06-05:

δίκιο έχεις gianakin... αλλά από την άλλη, όταν σου έκατσε η καλή όχι μόνο προσπαθησες να την πνίξεις, αλλά την παράτησες κιόλας για ένα ρυτιδιασμένο χούφταλο . ε, δεν είναι πράγματα αυτά .
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 18:32, 15-06-05:

ααα gianakin θα σε μαλώσω αυτό δεν μας το είπες
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:40, 15-06-05:

Είπαμε δεν έχω ταίρι! Εδω και ενα χρόνο τραβάω....κουπί

Σοβαρά τώρα, απο τις 5 πρώην μου μόνο η πρώτη ήταν κάτι ξεχωριστό (Είναι και η μόνη με την οποία επικοινωνώ που και που 8))

Και οι 5 όμως ήταν κλωτσημένα..... ΤΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΘΕΕ ΜΟΥ?
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O gianakin έγραψε: στις 19:09, 15-06-05:

δίκιο έχεις gianakin... αλλά από την άλλη, όταν σου έκατσε η καλή όχι μόνο προσπαθησες να την πνίξεις, αλλά την παράτησες κιόλας για ένα ρυτιδιασμένο χούφταλο. ε, δεν είναι πράγματα αυτά.

Χαχα,και μετα κατεληξα σε ενα λατεξ φορεμα με καζανι πανω απο το κεφαλι μου.Τουλαχιστον ηταν πυρεξ...
@bunny: Για το StarWars λεει,ο ηρωας(Anakin) εκει πηγε να πνιξει τη γυναικα του και τα παρατησε ολα για ενα Σκοτεινο Αρχοντα που ηταν παππους με δερμα σε πληρη αποσυνθεση!
Χεχε,καλο weak and powerless,και εγω παραλιγο να μην το πιασω στην αρχη!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:11, 15-06-05:

Εγώ πάλι δεν ξέρω τι θέλω... Δύο φορές έχω ερωτευτεί, την πρώτη φορά τα έκανα χάλια και τη δεύτερη τα κάναμε και οι δύο μαντάρα! Αν είμαι ερωτευμένη ανέχομαι πολλά, αν δεν είμαι μέσα σε μία βδομάδα το βάζω στα πόδια! Πάντως, οι φίλοι μου με φωνάζουν μαλ***μαγνήτη... Τώρα, έχω κάτι χρόνια να ερωτευτώ, όταν το πάθω θα επιστρέψω να αναλύσω τι είναι αυτό που θέλω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 02-01-18 στις 15:30. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:12, 15-06-05:

φαντάσου αν δεν πήγες εσύ να το πιάσεις στην αρχή πόσο εγώ λοιπόν που δεν έχω δει το έργο
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O gianakin έγραψε: στις 19:22, 15-06-05:

@nv: Χωρις αυτο να πιανει μεγαλο νουμερο γυναικων και αν προσεβαλα καποια μεσως να ζητησω συγνωμη,αλλα αν εισαι μ****ομαγνητης,σημαινει οτι εισαι μαλλον ωραια κοπελα και πολυ καλος ανθρωπος. Καπως ετσι συμβαινει παντα...
ΥΓ: Ξαναλεω,αυτο δε σημαινει τπτ για οποιαδηποτε αλλη,ετσι?Απλα μιλαω με βαση κατι φαινομενα που εχω δει
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:30, 15-06-05:

tha me kaneis na kokkinisw bre! Makari na einai etsi kai na allaksei kapoia stoigmi i katastasi giati arxizw kai apogoitevomai kai xanw tin empistosini mou sto allo filo!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια