Windows Live Messenger στο κινητό

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Θέλω να βάλω μσν στο κινητο μου :jumpy:
Πως γινετε ?
Πόσο θα χρεωνομαι ?
Και ποια εταιρεια με συμφερει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
τι κινητο εχεις? εγω που εχω το ΝΟΚΙΑ Ν82 που τρεχει symbian εχει και wifi μπαινω τζαμπα απ οπου υπαρχει ελευθερο ασυρματο δικτυο. τωρα εαν δεν εχεις τα παραπανω θα σου ελεγα οτι δεν αξιζει τον κοπο και το κοστος να μπαινεις msn μεσω υπηρεσιας καποιου παροχου (vodafone live cosmote my view) αυτα απο μενα τωρα αν θες κατι πιο εξιδηκευμενο μπες στο www.myphone.gr εκει τα παιδια θα σε κατατοπισουν σιγουρα. καλημερα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
σε ευχαριστω παρα πολυ :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δεν κανει τιποτα γι αυτο ειμαστε εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ψαξε για το mig33. εγω ειχα καποτε με τη wind, με το προγραμμα που ειχε, νομιζω wind plus το ελεγαν. τωρα νομιζω καπως το περιορισε και δεν εχεις απεριοριστο δωρεαν ιντερνετ... η χρεωση ηταν 3,50 ευρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
και εγώ έχω μσν στο κινητό, επειδή είναι πόκετ πc:D
Εντάξει, εμένα δεν χρεώνεται, γιατί έχω Wifi και παίρνω ίντερνετ από όπου βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirit

Νεοφερμένος

Η spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Staxtoula,

και με απλό κινητό πχ ένα sony ericsson, μπορείς να μπαίνεις στο ιντερνετ, αρκεί να υποστηρίζει java ;). Έτσι θα έχεις ένα πρόγραμμα για το messenger. Αν δεν υποστηρίζει java, τότε θα πρέπει τουλάχιστον να έχει browser μέσα ώστε να μπαίνεις μέσω σελίδων....

Υπάρχει η υπηρεσία wind plus της wind, που με 3.5 ευρώ το μήνα μπορείς να μπαίνεις σε όσες σελίδες θες. Απεριόριστα!
Προσοχή, η wind είχε βγάλει μια ανακοίνωση που έλεγε από τον Οκτωβρη ότι θα κόψει το απεριόριστο, αλλά τελικά μέχρι τώρα δεν το έχει κάνει πράξη. Προσωπικά τι θα γίνει δεν ξέρω.... Αλλά δε θα το ρίσκαρα στη θέση σου... Στις άλλες εταιρίες οι χρεώσεις είναι πολύ τσουχτερές!
Αλλιώς θες κάποιο smartphone με wifi πάνω, ώστε να μπαίνεις σε ασύρματα ξεκλείδωτα δίκτυα...

Αλλά και στην τελική γιατί να το κάνεις όλο αυτό; Το έχεις ανάγκη; Θα σε συμβούλευα να ζήσεις τη ζωή σου και άσε τα messenger στα κινητά... ;) 14 χρονών είσαι άλλωστε!!!!!!! Το ιντερνετ στο κινητό καλό είναι, αλλά για αυτούς που το έχουν ανάγκη και μόνο!

Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Σας ευχαριστω όλους σας !!!
Με βοηθησατε αρκετα να ξεστραβωθω :P:xixi:
Αλλα εχω ακουσει οτι η κοσμοτε δινει 15μερες δωρεαν πλοηγηση...ισχυει ?
-----------------------------------------
Staxtoula,
Αλλά και στην τελική γιατί να το κάνεις όλο αυτό; Το έχεις ανάγκη; Θα σε συμβούλευα να ζήσεις τη ζωή σου και άσε τα messenger στα κινητά... ;) 14 χρονών είσαι άλλωστε!!!!!!! Το ιντερνετ στο κινητό καλό είναι, αλλά για αυτούς που το έχουν ανάγκη και μόνο!

Και τι σχεση εχει η ηλικία μου ?
Απλα δν θελω να χανω την επαφη μου με καποια ατομα :xixi:
Και αν εχω στ κινητο μ μσν δε θα βαριεμαι τοσο πολυ .... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Σας ευχαριστω όλους σας !!!
Με βοηθησατε αρκετα να ξεστραβωθω :P:xixi:
Αλλα εχω ακουσει οτι η κοσμοτε δινει 15μερες δωρεαν πλοηγηση...ισχυει ?
-----------------------------------------


Και τι σχεση εχει η ηλικία μου ?
Απλα δν θελω να χανω την επαφη μου με καποια ατομα :xixi:
Και αν εχω στ κινητο μ μσν δε θα βαριεμαι τοσο πολυ .... :(
θελει να σου πει πως δεν πρεπει να κολλαμε γενικα στο pc αλλα να ζουμε και να διασκεδαζουμε πιο πολυ την ζωουλα μας οσο την εχουμε!:DΚαι οσο βεβαια εχουμε ελευθερο χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirit

Νεοφερμένος

Η spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γεια σου AVRILENA,
έπιασες τη σκέψη μου...
Φιλικά σας το λέω η ζωή είναι έξω, όχι στα χαζομσν, στα κινητά και στα pc... Όσο έχετε λίγο χρόνο ελεύθερο, περάστε τον κάνοντας πράγματα που σας ευχαριστούν, βγείτε, διασκεδάστε, παίξτε. Κάντε το τώρα, γιατί αργότερα όλο και θα λιγοστεύει ο ελεύθερος χρόνος!!!!!!!! Εκτονωθείτε!!! ;)Κάντε πράγματα για να μη βαριέστε, οκ γλυκιά μου staxtoula?

Μην ασχολείστε με πράγματα που όταν θα μεγαλώσετε θα καταλάβετε όχι μόνο ότι δε βοηθάνε, αλλά μάλλον σας καταστρέφουν τη ζωή (ακριβώς επειδή θα έχετε internet παντού και πάντα σε 5-6 χρόνια, όλοι θα απαιτούν από εσάς, να ελέγχεται συχνά το e-mail σας (3-4 φορές τη μέρα, κι ας είστε και εκτός σπιτιού)) και φυσικά τα e-mail δεν θα είναι καλού σκοπού, αλλά e-mail δουλειάς!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εμενα το εχει ο αδερφος μ αλλα εμενα δεν εχει τ κινητο μ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγώ είχα εδώ και 1,5 χρόνο στο κινητό με το πρόγραμμα της wind, αλλά απ'το Σεπτέμβρη το έχω σταματησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forsndorm

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Nokia E63 σε οσους ειναι γνωστο και το οποιο ειναι wifi πως μπορω να συνδεθω με ελευθερο ασυρματο ιντερνετ?κανω απλως αναζητηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Γεια σου AVRILENA,
έπιασες τη σκέψη μου...
Φιλικά σας το λέω η ζωή είναι έξω, όχι στα χαζομσν, στα κινητά και στα pc... Όσο έχετε λίγο χρόνο ελεύθερο, περάστε τον κάνοντας πράγματα που σας ευχαριστούν, βγείτε, διασκεδάστε, παίξτε. Κάντε το τώρα, γιατί αργότερα όλο και θα λιγοστεύει ο ελεύθερος χρόνος!!!!!!!! Εκτονωθείτε!!! ;)Κάντε πράγματα για να μη βαριέστε, οκ γλυκιά μου staxtoula?

Μην ασχολείστε με πράγματα που όταν θα μεγαλώσετε θα καταλάβετε όχι μόνο ότι δε βοηθάνε, αλλά μάλλον σας καταστρέφουν τη ζωή (ακριβώς επειδή θα έχετε internet παντού και πάντα σε 5-6 χρόνια, όλοι θα απαιτούν από εσάς, να ελέγχεται συχνά το e-mail σας (3-4 φορές τη μέρα, κι ας είστε και εκτός σπιτιού)) και φυσικά τα e-mail δεν θα είναι καλού σκοπού, αλλά e-mail δουλειάς!!!!:'(



Σαν να ακούω μια καθηγήτρια:P:P:P
Πάντως και εγώ συμφωνώ μαζί σου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Επειδη σκεφτομαι να αγορασω το Nokia E63 σε οσους ειναι γνωστο και το οποιο ειναι wifi πως μπορω να συνδεθω με ελευθερο ασυρματο ιντερνετ?κανω απλως αναζητηση?
Κάνεις αναζήτηση δικτύου και λογικά θα σου βρει το πιο κοντινό,αρκεί να είναι ξεκλείδωτο και να μην χρειάζεσαι κωδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carl

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:no1:Παιδια ψαχνω wlm για κινητο vodafone με καρτα cosmote(whats'up)..plz..
δωστε link για να το κατεβασω..
ευχαριστω προκαταβολικα..:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ποιο κινητο εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carl

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
k770i..........sony er..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δεν ειναι symbian ουτε εχει wifi που σημαινει οτι μονο μεσω καποιας υπηρεσειας ( vodafone live,wind plus) πραγμα που δεν συνηστω λογω υπερβολικης χρεωσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitroni

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ έχω Sony Ericsson W950i...Δεν πρέπει να έχει Wi-Fi αλλά νομίζω είναι Symbian....Έχω Vodafone OSFP...Γίνεται να βάλω MSN και αν ναι με τι χρεώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top