Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδια καλημερα... τι εχετε να πειτε για τον τελευταιο χρονο που βγηκε στην μοδα να φορανε κ οι αντρες ροζ κ μοβ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω ότι δεν είναι ιδιαίτερα νέα μόδα....
απλά ίσως φέτος να είναι κάπως πιο πολύ :P


λοιπόν....
ΚΑΝΟΝΙΚΑ δε θα έπρεπε να έχω πρόβλημα..... :hmm:
αν κάτσω και το σκεφτώ λογικά, δεν μπορώ να βρω έναν αξιόλογο λόγο για ποιό λόγο οι άντρες έχουν αποκλειστεί από κάποιους ενδυματολογικούς χρωματισμούς....
και τι έγινε που το ροζ έχει συνδεθεί με τα κοριτσάκια....
εμείς τα κοριτσάκια, δεν φοράμε γαλάζιο? ;)

Λοιπόν....ενώ δεν θα έπρεπε....
έχω δει τύπους που με ενοχλεί αφάνταστα πάνω τους... κι άλλους όμως που τους βλέπω κι είναι μια χαρά!
Αρα... μάλλον δεν έχει να κάνει με τον χρωματισμό αλλά τον ίδιο τον άντρα και πως το "φοράει" το χρώμα....

Περισσότερο έχω "ενοχληθεί" που βλέπω κάτι τυπάκια Β.Π. να φοράνε από τώρα κασκόλ ( :hehe: έλεος) παρά το με ένα μωβ πουκάμισο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Απο περσυ εχει βγει αυτη η μοδα...
κ με εμενα το ιδιο ισχυει...
κ πρωσοπικα παει πολυ στον φιλο μου αλλα αυτος δεν θελει καν να το ακουσει....
καλο το μαυρο αλλα ωραιο κ το ανοιχτο χρωμ ατακι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παντος οταν βλεπω αντρα με ροζ μου γυρνανε τα ντερα, μου ρχετε να του χωσω μπουνια. Δεν μπορω να θεωρισω καπιον που φοραει ροζ αντρα, εδω ομοφυλοφιλοι δεν φορανε ροζ και τα φοραει ενας "κανονικος"; Βεβαια μου γυρνανε τα ντερα γενικοτερα με αυτοςυ που ακολουθουνε πιστα μεχρι και στο πως ειναι το νυχι του μικρου δαχτιλου του ποδιου την μοδα αλλα ειδικα με της ροζ μπλουζες και αλλα που ειναι γυναικια κατα την γνωμη μου δεν μπορω
Ναι ξερω ειμαι ρατσιστης κλπκλπ, αλλα τι να κανω, αυτες της αρχες πειρα απο το σπιτι μου, εμαθα να ειμαι αντρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Εγω παντος οταν βλεπω αντρα με ροζ μου γυρνανε τα ντερα, μου ρχετε να του χωσω μπουνια. Δεν μπορω να θεωρισω καπιον που φοραει ροζ αντρα, εδω ομοφυλοφιλοι δεν φορανε ροζ και τα φοραει ενας "κανονικος"; Βεβαια μου γυρνανε τα ντερα γενικοτερα με αυτοςυ που ακολουθουνε πιστα μεχρι και στο πως ειναι το νυχι του μικρου δαχτιλου του ποδιου την μοδα αλλα ειδικα με της ροζ μπλουζες και αλλα που ειναι γυναικια κατα την γνωμη μου δεν μπορω
Ναι ξερω ειμαι ρατσιστης κλπκλπ, αλλα τι να κανω, αυτες της αρχες πειρα απο το σπιτι μου, εμαθα να ειμαι αντρας!
Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι τουλάχιστον πως η άποψή σου προέρχεται από προκαταλήψεις και στερεότυπα και όχι από το γεγονός ότι μπορεί κάποιος που φοράει ροζ να μην είναι άντρας [έμεινε έτσι :confused: όταν το διάβασα αυτό εν το μεταξύ αλλά οι απόψεις είναι σεβαστές]. Τα χρώματα άλλωστε οι άνθρωποι τα καθορίσαμε να θεωρείται το ροζ γυνακίο πχ, αλλά αυτό ισχύει βασικά κατα τα παιδικά χρόνια και αργότερα και στους άντρες χρησιμοποιείται αρκετά πχ στις μπλούζες ή ελαφρύ ροζ πουκάμισο [τι μου θυμησες τώρα.. ].




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα ουτε εσυ ουτε ο Νικολας (0που μου τα λεει απο μσν αυτην την στιγμη)καταλαβατε ακριβος τι ενοουσα. Υπραχει μια τρελη μανια πολες φορες να σκεκομαστε σε μια λεξη και οχι στο νοημα... Τεσπα, το ειπα και πιο πανω οτι ειμαι ρατσιστης πουριτανος κλπκλπ, το ξερω αυτο το πραγμα αλλα ετσι ειμαι, ετσι με εμαθαν οι γονεις μου, συμφωνουν μαζι μου οι περισσοτεροι που εχω μιλισει για αυτο το θεμα αλλα οταν δεν μιλανε δυο αντρες αλλα ολοκλιρες παρεες η στην περιπτωση μας ενα φορουμ λιγοι τα λενε οπως τα λενε δυο αντρες μεταξυ τους.
Συμφωνω οτι τα χρωματα οπως και σχεδων ολα τα υπολιπα πανω σε αυτον τον πλανιτη εμεις τα καθοριζουμε, αλλα απο την στιγμη που καπιος ξερει οτι αν φορεσει ροζ θα φορεσει ενα χρωμα το οπιο θεωριτε γυναικιο και οτι δεν ειναι λιγοι αυτοι που τα βλεπουν οπως τα βλεπω εγω και ομως το βαζει. Απο την μια πλευρα τον χειροκροτω γιατι δεν δεινει σημασια στο τι θα πουν οι αλλοι και βαζει αυτο που θελει, αλλα απο την αλλη το βαζει για την γνωμη τον αλλων επειδη ειναι στην μοδα, το βαζει για να ριξει πιο ευκολα μια κοπελα, το βαζει γιατι ειναι μοδα και μαλιστα ειναι γυναικιο. Ε αυτος ο ανθρωπος ειναι αντρας μεν αλλα δεν ειναι αντρας... Συγουρα δεν με εχετε καταλαβει παλι αλλα δεν βρισκω τροπο να το εξηγισω καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κρόνε, νομίζω πρέπει να διαχωρίσεις λίγο στη σκέψη σου το "φοράω κάτι γιατί είναι τρέντι/στη μόδα/κουλ/κλπ" και "φοράω κάτι γιατί απλά μου αρέσει εμένα"...

Και συμπτωματικά είναι στη μόδα το ροζ, άρα εσύ τα παίρνεις για τον πρώτο λόγο, σωστά;

Σε τελική, όμως, το ίδιο το ροζ δεν είναι πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγω παντος οταν βλεπω αντρα με ροζ μου γυρνανε τα ντερα, μου ρχετε να του χωσω μπουνια. Δεν μπορω να θεωρισω καπιον που φοραει ροζ αντρα, εδω ομοφυλοφιλοι δεν φορανε ροζ και τα φοραει ενας "κανονικος"; Βεβαια μου γυρνανε τα ντερα γενικοτερα με αυτοςυ που ακολουθουνε πιστα μεχρι και στο πως ειναι το νυχι του μικρου δαχτιλου του ποδιου την μοδα αλλα ειδικα με της ροζ μπλουζες και αλλα που ειναι γυναικια κατα την γνωμη μου δεν μπορω
Ναι ξερω ειμαι ρατσιστης κλπκλπ, αλλα τι να κανω, αυτες της αρχες πειρα απο το σπιτι μου, εμαθα να ειμαι αντρας!

Εννοείται οτι αυτοί που είναι άντρες δεν πρέπει να φορούν ροζ!!
Το ροζ είναι καθαρά γυναικείο χρώμα κατα τη γνώμη μου πάντα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Τι άλλο θα ακούσουμε...

"εννοείται οτι αυτοί που ειναι άντρες δεν πρέπει αν φορουν ροζ!!!!!!"

Δηλαδή ο άντρας που έχει ολοκληρωμένη σχέση με κοπέλα και φοράει ροζ είναι λιγότερο άντρας απο αυτόν που δεν έχει κοπέλα αλλα φοράει σκούρα μαύρα και άραχνα ε???:confused:

Εσείς κρίνετε εάν κάποιος είναι άντρας απο το χρώμα της μπλούζας που φοράει...ε αυτό είναι τελείως λάθος

Κατα την γνώμη μου, περισσότερο άντρας είναι αυτός που φοράει άνετα ροζ παρά αυτός που "κολώνει" να φορέσει ροζ γιατί ..."ειναι γυναικείο!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι άλλο θα ακούσουμε...

"εννοείται οτι αυτοί που ειναι άντρες δεν πρέπει αν φορουν ροζ!!!!!!"

Δηλαδή ο άντρας που έχει ολοκληρωμένη σχέση με κοπέλα και φοράει ροζ είναι λιγότερο άντρας απο αυτόν που δεν έχει κοπέλα αλλα φοράει σκούρα μαύρα και άραχνα ε???:confused:

Εσείς κρίνετε εάν κάποιος είναι άντρας απο το χρώμα της μπλούζας που φοράει...ε αυτό είναι τελείως λάθος

Κατα την γνώμη μου, περισσότερο άντρας είναι αυτός που φοράει άνετα ροζ παρά αυτός που "κολώνει" να φορέσει ροζ γιατί ..."ειναι γυναικείο!!!"

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιδι δεν περνω απαρετιτα το πρωτο, απλα συνιθος ειναι αυτο. Αν καπιος το φοραει ροζ επειδη του αρεσει δεν μπορω να καταλαβω με τπτ την σκεψη του. Δεν ξερω κανεναν αντρα που να του αρεσει το ροζ χρωμα οποτε βαση στατιστικος πρεπει να ειναι ελαχιστοι αυτοι που τους αρεσει το ροζ, συνεπος δεν μπορω και να καταλαβω πως μπορει να αρεσει σε καπιον μια ροζ μπλουζα αν δεν του αρεσει το ροζ χρωμα. Και το ελαχιστο ποσοστο αυτων που τους αρεσει το ροζ συγουρα δεν αντιπροσοπευτε απο τους αμετριτους που κυκλοφορουν με ροζ. Και οσους ξερω και εχει τυχει να βαλουν ροζ μπλουζα και να τους ρωτισω γιατι βαλανε ροζ ολοι μου ειπανε "Γιατι ειναι trendy" "Γιατι ειναι στην μοδα" "Γιατι αρεσει στις γκομενες" κλπ, οποτε αντε ενα 2-3% να τις βαζει γιατι του αρεσει.
Το ιδιο το ροζ οχι δεν ειναι προβλημα, ειναι ολα οσα κρυβονται απο πισω. Οπως επισης και η νεκροκεφαλες δεν εχουν τπτ, αλλα οταν φοραει μπλουζες με νεκροκεφαλες ολοι με στραβοκοιτανε

@Νικολας Πολυ πιθανον αυτος που φοραει μαυρα και αραχνα να μην εχει κοπελα γιατι δεν θελει να εχει κοπελα, γιατι δεν θελει δεσμους και θελει απλα να γ@μ@** και να φευγει. Ο αντρας δεν κρινετε απο το αν εχει σχεση αλλα απο το συνολο της προσωπικοτιτας του, της συμπεριφορας του, της αντιληψης που εχει και απο την νοοτροπια του. Μπορει δυο ανθρωποι να εχουν τελιος διαφορετικα ολα αυτα και να ειναι αντρες και οι δυο αλλα μπορει και να μην ειναι ο ενας.
φυσικα ολα αυτα ειναι κριτιρια που ο καθενας τα βλεπει αλλιως, αλλος ειναι ο αντρας για εμενα, αλλος για το γιδι και αλλος για εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα

Όποιος έχει ανδρικά γεννητικά όργανα ειναι άντρας, όποιος έχει γυναικεία γεννητικά όργανα είναι γυναίκα, είναι αρκετό αυτό?

Γιατί μου έχεις πει και εσύ κρόνε οτι υπάρχουν "άνδρες εξωτερικα και γυναίκες εσωτερικά":confused:

Επειδή ο καθένας κάνει ότι επιλογή του αρέσει, σημαίνει ότι είναι λιγότερο άντρας δηλαδή? δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σωματικα ειμαστε το ιδιο αντρες ολοι οσου εχουμε αντρικα γενιτικα οργανα.
Απο εκει και περα δεν θα καταλαβεις ποτε τι ενοοω, γιατι πολυ απλα δεν θα μπεις ποτε στην θεση να τα δεις οπως τα βλεπω εγω οπως δεν θα καταλαβω και εγω της προτιμισεις που εχεις εσυ....
Και ξαναλεω οτι δεν ενοω οτι καπιος που φοραει ροζ ειναι ομοφυλοφιλος η κατι τετιο, με γυναικες παει και αυτος. Ομως λεγοντας οτι καπιος ειναι αντρας δεν ενοουμε παντα οτι εχει @ρχ*δ*@ αλλα ενοουμε και πραγματα περα απο αυτα, αξιοπρεπια, νοοτροπια, τροπο σκεψης, ευαιστισια σε καπια θεματα-αναιστισια σε αλλα, ανατροφη κ.α. Μην στιριζεσε στην λεξη αλλα στο νοημα αυτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
O άντρας - γυναίκα κάνει το ρούχο και όχι το ανάποδο.
Υπάρχουν άνθρωποι που φοράνε ρούχα και ρούχα που φοράνε ανθρώπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα με το προλαλλησαντα.;)
Το ρουχο απο μονο του ΔΕΝ λεει τιποτα!Ειναι αναλογα πανω σε ποιον/α το βλεπεις!
Ξερω παλικαρια 2 μετρα (ενας εκ των οποιο και ογυμναστης μου) που και ροζ μπλουζα φορουσε κτλ κτλ και οχι μονο τις γνωστες παπαριες τυπου "φλωρος" κτλ κτλ δεν ελεγες, αλλα αντιθετα τον θαυμαζες.Π.Χ. κι εμενα σαν χρωμα μου αρεσει και ειχα μπλουζα με τετοιο χρωμα επανω (ετυχε και δεν ηταν ολη ροζ) κανα δυο χρονια πριν σκασει μυτη στην Ελλαδα.Δεν πιστευω να σημαινει κατι αυτο;
(Κρονε δεν αναφερομαι σε σενα.Αλλα εχω ακουσει και απο αλλου αυτη την αποψη και ειναι υπερβολικο το οτι του αντρα δεν του αρεσει το ροζ.Αnyway, μιλαω γενικα οχι για σενα)
Το θεμα στην επιλογη ρουχου ειναι να εχεις προσωπικη αποψη,να ξερεις τι σου πηγαινει,και να μην εχεις παρωπιδες!Γενικα παρωπιδες!
Ειτε παρωπιδες στο να φορεσεις οτι και οι αλλοι, ειτε παρωπιδες στο οτι "ειμαι αντιρησιας"...μοδας ή δεν ξερω κι εγω τι.Για μενα στο ιδιο καζανι βραζουν και οι δυο αυτες αντιληψεις.
Προσωπικα πραγματικα πολυ ανετα αισθανομαι στην Ιταλια.Ειναι πραγματικα μια χωρα που εχει παψει προπολου ο ενας να αχολειται -με κακια,ειρωνια- με το τι φοραει ο αλλος και να υπαρχει αυτο το "βλεμα" τυπου "Μουρατιδης στο DreamShow".
Δυστυχως Ελλαδα και περισσοτερο στην επαρχια κατι τετοιο θα αργησει να γινει!
Γι αυτο κι εδω βλεπεις 150000 διαφορετικα στυλ στον δρομο και στην Ελλαδα απο την μια τους τρεντυ, απο τους αλλους αυτους που πανε κοντρα για να μην γινουν..."φλωροι" (ελεος) και στην μεση μια μικρη μεριδα που πραγματικα ξερει τι κανει και γιατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Παρόλου που απαξιώθηκα να ξανα απαντήσω για το εν λόγο θέμα σε κάποιες παράλογες απόψεις, θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Marios. :)







-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Dark ειμαι απο ροδο οπως κ εσυ...
το καλοκαιρι πηγες καθολου παραδισο? η παλοια πολη το 70% του αντρικου πληθυσμου φορουσε ροζ...
θεσ να πεις οτι ολοι αυτοι μεσα τουσ ειναι γυναικες?
οχι,αφου ξερεισ τα κολληματα του ροδιτι ροζ η μοδα ροζ οι ροδιτες
κ ασ ειμαι ροδιτησα η αληθεια να λεγετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Dark ειμαι απο ροδο οπως κ εσυ...
το καλοκαιρι πηγες καθολου παραδισο? η παλοια πολη το 70% του αντρικου πληθυσμου φορουσε ροζ...
θεσ να πεις οτι ολοι αυτοι μεσα τουσ ειναι γυναικες?
οχι,αφου ξερεισ τα κολληματα του ροδιτι ροζ η μοδα ροζ οι ροδιτες
κ ασ ειμαι ροδιτησα η αληθεια να λεγετε
K εγω απο Ροδο ειμαι κ το παρατηρησα αυτο που λες κ δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το ροζ!:)
μεσα απο την πολη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
+1 DrJ700 και Μάριο...
Με κάλυψαν απόλυτα.... Βρε χαλαρώστε με το ροζ...το χρώμα στο ρούχο κάνει τον άντρα στην τελική; Μήπως οι γυναίκες να μην φοράμε μπλε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
απο πολη αλλα τωρα λογο δουλειας μενω ιχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top