Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,694 μηνύματα σε 75,671 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πάντα για το ξύρισμα και τα γένια

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 14:29, 11-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Το ξερω ρε φιλε αλλα τοσο καιρο ειμουν σαν τον παπα της ενοριας... Και παλι δλδ σαν τον παπα της ενοριας θελω να γινω γιατι βαριεμε το ξυρισμα, αλλα εχεις τους καθηγιτες πανω απο το κεφαλη σου...
Τι σου λένε οι καθηγητές δηλαδή;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:31, 11-02-07:

Οτι δεν ειναι αυτη εμφανιση μαθητη, και ιδικα γυμνασιου, οτι πρεπει να ξυριστω και αλλα τετια... Και βλεπεις και απο τους βαθμους οτι ο ρατσισμος απεναντι στους μακρυμαλιδες και μουσιαδες δεν εχει εξαλιυθει ακομα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 14:32, 11-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Οτι δεν ειναι αυτη εμφανιση μαθητη, και ιδικα γυμνασιου, οτι πρεπει να ξυριστω και αλλα τετια...
Δεν έχουν το δικαίωμα πρώτα-πρώτα να σου επιβάλλουν τι θα κάνεις,αυτό είναι δικό σου θέμα...να παραπονεθείς στο σύλλογο γονέων ...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:42, 11-02-07:

Το ξερω οτι δεν εχουν δικαιωμα, και ουτε με αναγκαζουν, απλα μου κανουν "φιλικες παρατιρισης". Αλλωστε απο την πρωτη κιολας γυμνασιου ειχα παντα μουστακι η μουσακι η και τα δυο η γενια κλπ, ποτε δεν ειμουν τελιος ξυρισμενος. Απλα σε περνουν με κακο ματι, και ο συλογος δεν μπορει να κανει τπτ καθος δεν μπορει να τους ελενξει οσον αφορα τους βαθμους. Βεβαια δεν με νιαζει και πολυ για τους βαθμους, αλλωστε γυμνασιο ειμαι, δεν μετρανε πουθενα οι βαθμοι...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:12, 06-03-07:

Καμια ιδεα για καμια χοντροκομενη φαβοριτα; (ξερετε αμερικος βρωμιαρης μηχανοβιος κλπ) Εχω βαρεθει αυτην την φαβοριτα, δεν θελω ομως και τις "κλασικες" μεχρι τον λοβο του αυτιου η και πιο κοντες...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:24, 06-03-07:

Εγώ είμαι μονίμος αξύριστος.....
Λέτε γι αυτό να με φωνάζουν στο σχολείο "μαρκορά";
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:26, 06-03-07:

Μαλλον... Παντος την καλητερη δουλεια κανεις... μεγαλη βαρεμαρα το ξυρισμα... Αλλα ειναι και ωραιο να εχεις ενα συγκεκριμενο σχεδιο, που να εισαι και ο μονος (καλα νταξει... ολα εχουν φορεθει αλλα τουλαχιστων εγω δεν ξερω καπιον που να εχει το ιδιο με μενα) και να ειναι και κατι που σου αρεσει. Η απλη αξυρισια εχει φορεθει πολυ και δεν αξιζει πια
Επι της ευκαιριας να ρωτισω, υπαρχει βαφη για μουσια που να κραταει 1-2 μερες; Συγκεκριμενα σε κοκκινο θελω
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:28, 06-03-07:

Οχι βρε τα τριμάρω κάθε 5 μέρες να φαίνονται 3 η 4 ημερών......
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:33, 06-03-07:

αυτο ενοω και εγω, μετρα μια φορα στον δρομο ποσους θα δεις με τετιο στυλ... Αμα μιλαμε πια για κανονικη αξυρισια μηνων, να εχει δλδ μια γενιαδα μεχρι το στηθος ξερω γω τοτε λεει και καρα λεει! Εγω πολυ θα ηθελα μια γενιαδα σαν του Zakk Wylde, τωρα συμβιβαζομαι με το να μακρενω μουσακι για να κανω κατι παρομιο με του Dimebag Darrell, σε 1-2 βδομαδες θα ειναι αρκετα μακρι πιστευω.

Και να ξαναρωτισω λιγο καλητερα επειδη ειπα καπος πιο βιαστικα στο προιγουμενο ποστ, να τα πουμε λιγο πιο λεπτομερος
Οπως ειπα και πιο πανω θελω να κανω κατι παρομοιο με του Dimebag, αυτο συνεπαγετε οτι θελει και κοκκινο βαψιμο. Επειδη ομως στανταρντ θα ειμαι χαλια ετσι, και επειδη εχουμε και σχολειο με κλασικους καθηγιτες θελω να εχω καπια βαφη ωστε να τα βαφω παρασκευη η/και σαββατο βραδυ και να προλαβενει να φευγει μεχρι την δευτερα. Γινετε κατι τετιο;
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:35, 06-03-07:

Ρε συ αμα πάω σχολείο με τέτοιο μούσι θα με περάσουν για ναυαγό....
Ασε που θα έχει πιάσει ποντίκια....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:38, 06-03-07:

Για τα ποντικια υπαρχει λυση http://www.ozzy.com/news/images/1_zakkrockwalkwozzy.jpg

Αλλα οι καθηγιτες θα ειναι παντα προβλημα...

(πλακα-πλακα μηπος να το μακρενω οσο παει και μετα να το κανω κοκκινες πλεξουδες; Dimebag και wylde σε ενα! Το τελιο διδιμο!)
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 22:34, 06-03-07:

Υπαρχουν κατι βουρτσακια που βαφουν(σαν αυτα για τα βλεφαρα των γυναικων),αλλα δεν κραταει πανω απο μερα.Χωρια που ξεβαφεις αμα βραχουν.Αν παιζει τιποτα αλλο δεν ξερω.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 20:22, 18-04-07:

Λοιπόν γράφω σε αυτό το topic για να πω πόσο σπέρνει η Gillette Fusion. 5 λεπίδες, σαν γυναικείο άγγιγμα είναι Γενικά είναι βαθύ ξύρισμα, και η πίσω λεπίδα βολεύει για φαβορίτες και για λεπτοδουλειές στα γένια (πχ τώρα που άφησα μουσάκι με βοηθάει στη συμμετρία )
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:57, 18-04-07:

Εμενα παλι η μονη λεπιδα της fusion δεν με βολευει καθολου... Δεν ξυριζει καλα και μπουκονει συνεχια... Εγω, οπως σου εχω πει και στο msn, χρεισιμοποιω fusion για μαγουλα/λαιμο, wilkinson 3λεπιδα η Gilete 3λεπιδα (μια το ενα μια το αλλο...) για φαβοριτες/μουστακι και bic μονολεπιδο για της λεπτομεριες γυρο απο το μουσακι
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:05, 18-04-07:

Χαχα, εσύ το παρακάνεις ρε
3 ξυραφάκια για ένα ξύρισμα;;;;;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:07, 18-04-07:

Ε τι να κανουμε... ολοι οι καλιτεχνες ειμαστε ιδιορυθμοι....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:30, 28-06-07:

Να ρωτισω παλι κατι....
Απο τον Ιανουαριο μακρενω το μουσακι μου, ποτδεν μου επευταν τριχες, τωρα τελευτεα ομως πευτουν παραπολλες. Ξερετε μηπος τι μπορει να φταιει;
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 17:35, 28-06-07:

Βασικά μπορει να ειναι και λογω καλοκαιριου.Παντα παρουσιαζεται τριχοπτωση κατα τους καλοκαιρινους μηνες.
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 23:06, 30-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Βασικά μπορει να ειναι και λογω καλοκαιριου.Παντα παρουσιαζεται τριχοπτωση κατα τους καλοκαιρινους μηνες.
Μιλάς εκ πείρας ε;;;
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 23:10, 30-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από BadGuy
Μιλάς εκ πείρας ε;;;
ρε για τα γενια λεει.Οχι για τα μαλλια μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες