Champions league

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τραγουδιστά παρακαλώ….ποτέ θα κάνει ξαστεριά…για τις ελληνικές ομάδες? Μέχρι και το Reuters έκανε αφιέρωμα στη κατρακυλά μας…πλέον έχω αρχίσει και πιστεύω πως και την μισή μπαρτσα να φέρναμε μεταγραφές πάλι θα χάναμε…ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ...χωρίς πλάκα δεν περναει τιποτα απο το μυαλο μου, αναρωτίεμαι αν υπαρχει και κανενας αισιοδοξος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ποτέ θα κάνει ξαστεριά…για τις ελληνικές ομάδες?

Ποτέ! Εφοσον οι παιχτες δεν αποφασιζουν να παιξουν σοβαρα τα ιδια θα παθαινουμε καθε φορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Βάζοντας το champions league στα συνδρομητικά γίνεται ζημιά σε όλο το άθλημα...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,587 μηνύματα.
Θα έλεγα τι πήραν τα κανονικά κανάλια...

Έχω απορία για το αν και στις υπόλοιπες χώρες πάντως το εθνικό πρωτάθλημα δεν το δείχνουν τα απλά κανάλια ή είναι και αυτό ελληνική πρωτοτυπία.

Συνδρομητική τηλεόραση= η μεγαλύτερη απάτη εβερ. Πειρατικά για παντα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top