Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,644 μηνύματα σε 76,685 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 378 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αλλαγή τρόπου υπολογισμού του κάρμα

Να μπει και μέτρο αντιφατικότητας στο κάρμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
Ναι, καλή ιδέα
20
52,63%
Όχι, διαφωνώ
2
5,26%
Ούτε κρύο, ούτε ζέστη
16
42,11%

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 22:32, 05-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Κουε αν καταλαβα καλά, δεν εννοεί τον αριθμό μηνυμάτων αλλά το κάρμα του
Ναι Λία για το Κάρμα μιλάω. Μου εξηγείς παρακαλώ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:33, 05-12-06:

Σου έγραψα παραπάνω. Τι άλλο θα ήθελες να ρωτήσεις;

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 22:45, 05-12-06:

Εχω δώσει κι εγώ θετική ψήφο μια ηδύο φορές σε άτομο που μόλις είχε μπει στο φόρουμ.ετσι για καλοσόρισμα.Αλλά με μία ψήφο δεν θα έφτανε τα τρελλά νούμερα που είδα αλλου.Επειτα για να πώ την αλήθεια,η απορία μου είναι για το δικό μου κάρμα κυρίως & τις αρνητικές & απο που να έρχονται. Με κάλυψες ,εκτός απ'το σημείο αυτο που πρίν γράψει το άτομο να έχει κατι 3,,,χ κάρμα.

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:47, 05-12-06:

Τι εννοείς 3,,,χ? Να έχει πολύ μεγάλο κάρμα; Μα αν τον ψηφίσει ένας με 5 για παράδειγμα, τότε θα έχει 5 μέχρι να τον ψηφίσει και άλλος (εκτός αν του δώσει και ο δεύτερος 5 οπότε θα συνεχίσει να έχει τόσο). Τι εννοείς τρελά νούμερα;

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 22:55, 05-12-06:

Τι εννοείς 3,,,χ? Να έχει πολύ μεγάλο κάρμα; Μα αν τον ψηφίσει ένας με 5 για παράδειγμα, τότε θα έχει 5 μέχρι να τον ψηφίσει και άλλος (εκτός αν του δώσει και ο δεύτερος 5 οπότε θα συνεχίσει να έχει τόσο). Τι εννοείς τρελά νούμερα;
Μα ...πρίν γράψει? Εν πάσει περιπτώσει,όλα καλά,ευχαριστώ που ασχοληθήκατε. Τα λέμε. Α , τέλος, πες μου για τον τρόπο υπολογισμού αν θέλεις,δώσ'μου την "θανατερή" εξίσωση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 22:56, 05-12-06:

Ποιά εξίσωση; Ο μέσος όρος είναι, το έχω πει πολλάκις

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 22:59, 05-12-06:

Ποιά εξίσωση; Ο μέσος όρος είναι, το έχω πει πολλάκις
Τώρα δείρε με κιόλας Λια !!

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:00, 05-12-06:

E?

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 491 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 23:13, 05-12-06:

wishful αυτος ακριβως ειναι ο λογος που απενεργοποιησα το καρμα μου την πρωτη φορα που μπηκα στο σιτε κι ενω δεν ειχα ουτε ενα μηνυμα καποιος με ειχε ψηφισει με - 5 .Μαλλον δεν του αρεσε το ονομα μου τι να πω?Επισης υπηρχαν μερες που δεν εμπαινα στο σαιτ κι δεν ειχα γραψει τπτ κι παλι καποιοι με ψηφιζαν με - 5.Ετσι το κλεισα κι εγω κι ησυχασα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:32, 05-12-06:

Βρε Whishful... μέσος όρος είναι... τι δε σου κάθεται;

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 00:14, 06-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Βρε Whishful... μέσος όρος είναι... τι δε σου κάθεται;
...Τίποτε δε μου κάθεται γιδάκι μου . Απλά με το ύφος της Λίας τρόμαξα λίγο Πολλάκις κιόλας..σα να με μάλλωνε που δεν πρόσεχα το μάθημα ολα καλά !

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:05, 06-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
wishful αυτος ακριβως ειναι ο λογος που απενεργοποιησα το καρμα μου την πρωτη φορα που μπηκα στο σιτε κι ενω δεν ειχα ουτε ενα μηνυμα καποιος με ειχε ψηφισει με - 5 .Μαλλον δεν του αρεσε το ονομα μου τι να πω?Επισης υπηρχαν μερες που δεν εμπαινα στο σαιτ κι δεν ειχα γραψει τπτ κι παλι καποιοι με ψηφιζαν με - 5.Ετσι το κλεισα κι εγω κι ησυχασα
Δυστυχώς, εξαιρετικά καλοπροαίρετα άτομα σαν κι εσένα, πέφτουν θύματα υποχόνδριων οχτάποδων, οπαδών του γκαιμπελισμού, που έχουν υποστεί ανεπανόρθωτη βλάβη στον εγκεφαλικό λοβό έπειτα από ψυχαναγκαστική σύσπαση και διαταραχή αυτού...

Έχεις τη δική μου συμπάθεια, μην ανησυχείς.

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:51, 06-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Wishful
Είχα αρκετο καιρο που δεν έγραφα,ούτε συμφωνούσα,ούτε διαφωνούσα με κανένα.Παρατήρησα οτι το νούμερο μειώθηκε χωρίς να εχω παρουσία στα πόστς !
Αυτό δεν είναι τόσο περίεργο... Εσύ δεν μπαίνει αλλά τα ...γραπτά σου μένουν... Κάποιος λοιπόν που τα διαβάζει εκείνη την ώρα μπορεί να βγάλει θετική ή αρνητική κρίση για σένα και κατ'επέκταση να δεις μετά από καιρό (χωρίς παρουσία εδώ) το κάρμα να έχει διαφοροποιηθεί

[σε μένα πάντως το έχω δει... Οι όποιες διαφοροποιήσεις στο κάρμα μου πχ γίναν την προηγούμενη βδομάδα που μπήκα ελάχιστα!]

Από εκεί και πέρα τα κριτήρια του καθενός για το κάρμα είναι διαφορετικά και ο τρόπος που ψηφίζει επίσης. Παράλογο σε σένα, λογικό για κάποιον άλλο ένα κριτήριο... Έτσι δεν είναι?

Για αυτό καλοί μου (σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ] αντμίν είστε σίγουροι ότι [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ] δεν μπορεί να υπάρχει μια λίστα που να μπορώ να δω ποιους ψήφισα? [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ--> ναι μέχρι να φάω χυλόπιτα στα μούτρα εγώ θα ρωτάω σε κάθε ευκαιρία! ]

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 16:11, 06-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Αυτό δεν είναι τόσο περίεργο... Εσύ δεν μπαίνει αλλά τα ...γραπτά σου μένουν... Κάποιος λοιπόν που τα διαβάζει εκείνη την ώρα μπορεί να βγάλει θετική ή αρνητική κρίση για σένα και κατ'επέκταση να δεις μετά από καιρό (χωρίς παρουσία εδώ) το κάρμα να έχει διαφοροποιηθεί

[σε μένα πάντως το έχω δει... Οι όποιες διαφοροποιήσεις στο κάρμα μου πχ γίναν την προηγούμενη βδομάδα που μπήκα ελάχιστα!]

Από εκεί και πέρα τα κριτήρια του καθενός για το κάρμα είναι διαφορετικά και ο τρόπος που ψηφίζει επίσης. Παράλογο σε σένα, λογικό για κάποιον άλλο ένα κριτήριο... Έτσι δεν είναι?

Για αυτό καλοί μου (σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ] αντμίν είστε σίγουροι ότι [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ] δεν μπορεί να υπάρχει μια λίστα που να μπορώ να δω ποιους ψήφισα? [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ--> ναι μέχρι να φάω χυλόπιτα στα μούτρα εγώ θα ρωτάω σε κάθε ευκαιρία! ]
Οχι,τώρα που μου το εξήγησες ,είναι λογικό !! Απλά δεν το σκέφτηκα ! Ετσι που το περιέγραψες μάλιστα,μεχρι που κατάλαβα κι απο που μου ήρθαν !!! Ξέρω,εχω ενα περίεργο τρόπο να ...κουρδίζω κάτι αυθεντίες πιτσιρικάδες !!! Επίσης υποστηρίζω περίεργα την άποψή μου. Αλλά αναδρομικό...θάψιμο?? Νά'σαι καλά !! +1

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 18:47, 06-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Σου έχω πει, είναι ΠΟΛΥ καλή ιδέα, και θα ήθελα να μπει, αλλά δεν υπάρχει χρόνος

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 21:29, 06-12-06:

Σου έχω πει, είναι ΠΟΛΥ καλή ιδέα, και θα ήθελα να μπει, αλλά δεν υπάρχει χρόνος
Λια,δε βλέπω πια το νούμερο δίπλα στο αβαταρ & δεν βλέπω το κάρμα της XRZ στο προφίλ της, να δώσω ..ενα. Κάνω κάτι λάθος ?

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:48, 06-12-06:

Έχεις απενεργοποιήσει το κάρμα. Ούτε εσένα μπορούν να σε ψηφίσουν, ούτε εσύ να δεις το κάρμα των άλλων και να τους ψηφίσεις. Μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι απο τις επιλογές σου.

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 21:53, 06-12-06:

Έχεις απενεργοποιήσει το κάρμα. Ούτε εσένα μπορούν να σε ψηφίσουν, ούτε εσύ να δεις το κάρμα των άλλων και να τους ψηφίσεις. Μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι απο τις επιλογές σου.
Οκ ευχαριστώ .Αν δεν είχα κι εσένανε... Κάνω κατι τέτοια χωρίς να παίρνω χαμπάρι...Πάω ...

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:13, 07-12-06:

κααααααλααααααα!!!!!!!

Αλλά θέλω δέσμευση ότι αν βρεθεί χρόνος (στο μέλλον βρε παιδί μου όχι αύριο!) θα γίνει νι?? ότι είναι μέσα στη λίστα με τα "to do" σε πρώτη ευκαιρία ε??????εε?εεε, φανταστικέ μου αντμίν [ σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ]???

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 03:40, 08-12-06:

Αν υποσχεθώ κάτι μειώνονται οι πιθανότητες να το κάνω γιατί μετά νιώθω οτι με καταπιέζει

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια