Ποιο είναι το πιο άσχημο που σας έχουν κάνει;

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
:confused: Χμ ,βλεπω οτι γραφουμε τα πιο γλυκα και ερωτιαρικα "ποστς "...για πειτε ομως ποιο ηταν το περιεργο και κυριως ασχημο πραγμα που σας εχει κανει καποιος συντροφος...και πως το χειριστηκατε επισης...!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
η ξαφνικη απομακρυνση καποιου ανθρωπου που ηταν πολυ κοντα μου η ετσι πιστευα χωρις να μου δωσει καποια εξηγηση. δυστυχως το ξεπερασα αργα ,αλλα το ξεπερασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο σύντροφος; Ή στο χωρισμό;
Ως σύντροφος... μου έχει προκαλέσει προβλήματα ανασφάλειας... Και δε μου στάθηκε σε διατροφικές διαταραχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Να με απατάει.
Δεν νομίζω να έχω βιώσει χειρότερο.Όλα τα άλλα καβγάδες και διαφωνίες τα θεωρώ μικρά μπροστά σε αυτό.
Πως το χειριστικα;Εξαφανίστηκα για 3 μέρες(πήγα να κλάψω στο εξοχικό κάποιων φίλων με την ησυχια μου) και όταν γύρισα Αθήνα δεν ξαναέδωσα σημεία ζωής.Ούτε τηλ. ούτε εξηγήσεις τον άφησα να μαντέψει ότι κατάλαβα και έγινα λούης.

Παλιότερα είχα στεναχωρηθεί αρκετά με τον σύντροφο μου είχαμε κάνει ένα σοβαρό καβγά μπροστά σε τρίτους.Προσπαθώ να τα αποφεύγω αυτά όχι τους καβγάδες αυτοί συμβαίνουν, αλλά τους άσχετους μάρτυρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Να με απατάει.

+1 :/: :console:

Πώς αντέδρασα ? έκλαιγα γοερά μέχρι που κατάλαβα ότι δεν το αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να με βλέπει μόνο ως σεξουαλικό αντικείμενο. Θα μου πεις, χαζή είσαι, δεν το κατάλαβες; Χρειάστηκαν 2 εβδομάδες. Αλλά στενοχωρήθηκα πάρα πολύ επειδή στο μυαλό μου είχα πλάσει διάφορα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μετά από 11 χρόνια σύνολο σχέσης και γάμου, μετά από ένα μήνα απ το χωρισμό μας κι ενώ εγώ έκανα προσπαθειες επανασύνδεσης με την βοήθεια της αγαπημένης μου ξαδέρφης, αυτός τα έφτιαξε μαζί της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
We have a winner! :X

Εμενα τιποτα φοβερο, απλα εξαφανιστηκε χωρις εξηγηση. Μετα απο κατι μηνες επανεμφανιστηκε αλλα σιγα να μη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σαν πρώτη σκέψη θα έγραφα για κάποιον στα 16 μου, που με έβλεπε μόνο σαν ένα κομμάτι κρέας και εγώ ήμουν κάργα ερωτευμένη και "φασωνόμασταν" (ευτυχώς παρά την ελάχιστη αυτοεκτίμηση που είχα τότε, είχα τη στοιχειώδη λογική να μην του κάτσω για σεξ). Όμως δεν είναι αυτό, διότι εκείνος ήταν αρκετά ξεκάθαρος. Δεν φταίει αν εγώ ήμουν ερωτευμένη και έπαιρνα τα ψίχουλα που μου έδινε αντί να κοιτάξω μπροστά.
Οπότε, μάλλον το χειρότερο που μου έχει κάνει σύντροφος είναι να τα "φτιάξουμε", τις πρώτες μέρες να είναι ΜΕΣ τη γλύκα και τη ζουζουνιά, και μετά, στα ξαφνικά, απο τη μία μέρα στην άλλη, να έχει γίνει γουρούνι που δεν μου δίνει σημασία. Η εξήγηση ήρθε την επόμενη μέρα: Ήθελε να χωρίσουμε "για να μην μπει εμπόδιο στο μέλλον μου" (ντοιγκ! μέχρι και μηχανογραφικό είχα καταθέσει!) και μετά απο αρκετή πίεση και η πραγματική εξήγηση "είδα μια που μου άρεσε παλιά στο δρόμο και ξανακόλλησα" (τριπλά εγκεφαλικά εδώ). Πραγματικά μουτζώνω τον εαυτό μου για το κλάμα που είχα ρίξει τότε. Τέτοια ανώριμα αγοράκια δεν αξίζουν ούτε δάκρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κάποτε μικροτερος ,οταν σπουδαζα ακομα στο λονδίνο αρχισα να πιανω Nova,ΕΡΤsat,και αλλα δοφυφορικα καναλια μονος μου...χωρις πιατο.

Εχασα τον κοσμο τοτε.Αλλα ηταν και δικο μου λαθος.
Και ηλικιακα δεν ειχα και πολυ ιδεα τι πρεπει να εχει μια γυναικα σε μια σχεση ωστε να ακουμπησει πανω στον αντρα της και να μην ψαχνεται. Και δεν μιλαω για το σεξ. Γενικα.


Τωρα πια τα θυμαμαι με ενα χαμογελακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
μετά από 11 χρόνια σύνολο σχέσης και γάμου, μετά από ένα μήνα απ το χωρισμό μας κι ενώ εγώ έκανα προσπαθειες επανασύνδεσης με την βοήθεια της αγαπημένης μου ξαδέρφης, αυτός τα έφτιαξε μαζί της :P

Βρε ΚΕ μου, τι ειναι αυτό που είπες....???:worry: Με σκότωσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να μάθω πως κάποιος με τον οποίο κάναμε μόνο σεξ (μεγάλη ιστορία), όταν το ανακάλυψε η κοπέλα του, της είπε πως είμαι λίγο ..καθυστερημένη και απλά με φλέρταρε για να μη με στεναχωρήσει! (Ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που μπήκα στην διαδικασία να εκδικηθώ κάποιον και τα κατάφερα πολύ καλά! :evil: )

Να μάθω επίσης πως κάποιος που έλεγε πάντα πως θα με περιμένει για να ξαναείμαστε μαζί (χωρίς να θέλω ή να επιδιώκω κάτι τέτοιο, για την ακρίβεια του το είχα αποκλείσει όταν με έψαξε και τα μάθαινα από μια κοινή γνωστή!) τα έφτιαξε τελικά με μια παλιά κολλητή μου από την σχολή (με την οποία δεν μιλάμε εδώ και χρόνια χωρίς συγκεκριμένο λόγο - απλά εκείνη απομακρύνθηκε ξαφνικά κάποια στιγμή και απορούσα) με την οποία μάλιστα κάναμε πολύ παρέα ως ζευγάρι! (και το επιδίωκαν και οι δύο κι εγώ δεν είχα ψυλλιαστεί τίποτα!) Αυτό δεν με στεναχώρησε βέβαια (καθόλου), απλά με σύγχυσε ελαφρώς επειδή πλέον θεωρώ πως μπορεί να είχαν και σχέση όσο ήμουν κι εγώ μαζί του.. και ίσως άλλωστε και γι' αυτό εκείνη ξαφνικά έκοψε επαφές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όταν κάποια (μικρή σε διάρκεια, αλλά μεγάλη σε συναισθημα) σχέση μου, μου ζήτησε να χωρίσουμε λέγοντάς μου ότι "δεν φαντάζομαι να νόμιζες ότι είχαμε και κάτι σοβαρό!" και να τα φτιάξει αμέσως με μια κοπελίτσα την οποία μέχρι πρότεινως την κατηγορούσε και την θεωρούσε πιο ηλίθια και απ'τους ηλίθιους!
Το μόνο καλό (που το εκτίμησα στον συγκεκριμένο άνθρωπο και γι'αυτό άλλωστε μέχρι σήμερα παραμένουμε φιλαράκια) είναι ότι προτού κάνει την οποιαδήποτε κίνηση με την άλλη κοπέλα, φρόντισε πρώτα να ξεκαθαρίσει μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
μετά από 11 χρόνια σύνολο σχέσης και γάμου, μετά από ένα μήνα απ το χωρισμό μας κι ενώ εγώ έκανα προσπαθειες επανασύνδεσης με την βοήθεια της αγαπημένης μου ξαδέρφης, αυτός τα έφτιαξε μαζί της :P
Ti???????????????????????????????????????? Πραγματικά...τραγικό:( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μετά από 11 χρόνια σύνολο σχέσης και γάμου, μετά από ένα μήνα απ το χωρισμό μας κι ενώ εγώ έκανα προσπαθειες επανασύνδεσης με την βοήθεια της αγαπημένης μου ξαδέρφης, αυτός τα έφτιαξε μαζί της :P

ποιος ηρθε? δεν το πιστευωωωω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
κ.επιρροη γκρρρρρρρρ...!!απαραδεκτος αλλα σιγουρα ηξερες τι να του κανεις μετα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι να κάνω βρε? να του σπάσω το κεφάλι? ή αυτής?
απλά δεν αξίζαν τον κόπο μου....
πόνεσα, έκλαψα, χτυπήθηκα μέχρι που κατέληξα ότι μια χαρά ειναι οι δυο τους....
τα σκατα με τα σκατα :P
απλά δεν θέλω να έχω καμία σχέση μαζί τους και αυτό είναι ολο...
στο κάτω κάτω δεν κρύφτηκα εγώ μετά για να ζήσω τη ζωή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εγώ σε κάτι τέτοια πιο πολύ τα παίρνω, όχι με την πλευρά του άντρα σου εν προκειμένω, αλλά με την ξαδέρφη σου...
Δεν ξέρω αλλά το αίμα μου και τις φιλίες μου, εγώ τις σέβομαι, και απαιτώ το ίδιο και από αυτούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
κακη επιρροη εννοουσα οτι θα τους παραταγες σιγουρα το ξερα οτι αυτο θα κανες βεβαια....σωστο το μοτο σου!!και πιιο πολυ ναι το αιμα που ειπαν οτι ποναει λιγο περισσοτερο...αυτοι οι δεσμοι υποτιθεται οτι ειναι για παντα και σεβομαστε καποια πραγματα(υποτιθεται!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι να κάνω βρε? να του σπάσω το κεφάλι? ή αυτής?
απλά δεν αξίζαν τον κόπο μου....
πόνεσα, έκλαψα, χτυπήθηκα μέχρι που κατέληξα ότι μια χαρά ειναι οι δυο τους....
τα σκατα με τα σκατα :P
απλά δεν θέλω να έχω καμία σχέση μαζί τους και αυτό είναι ολο...
στο κάτω κάτω δεν κρύφτηκα εγώ μετά για να ζήσω τη ζωή μου :P
__________________
:clapup: :clapup: :clapup: Εγω δεν θα το αντεχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top