Ποιο είναι το πιο άσχημο που σας έχουν κάνει;

Lucky_but_Dead

Νεοφερμένος

Ο Lucky_but_Dead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω ενα ξερω παιδια....οτί: αν δν Πη...ξεις εσυ την "Ζωη" πρωτος θα στο κανει "εκεινη"...Μια απογοητευση ειχα,μεγαλος παιδικος ερωτας κ μπλα μπλα..μετα απο αυτο ειχα γινει ενα ατομο,αδιαφορο για ολα,απαισιο προς τις κοπελες,εγωιστης,υπερανω κ τα σχετικα 'αρνητικα' περι αλλαγης προσωπικοτητας!!Ενα μου εμεινε απο ολο αυτο...Στν Ελλαδα οι Νεες Γυναικες ειναι σε ποσοστο 70-30% σ σχεση με τους ανδρες..οποτε υπαρχει πληθωρα Γυναικων π να μας ταιριαζει!Οποτε αυτο το 0,01% π ψαχνω θελω δν θελω θα βρεθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
σας διαβασα ολους.

ενα εχω να πω.

κορπς! ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!:alljumpy::kill::kill::kill:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν μου έχουν κάνει κάτι πολύ άσχημο... Έχω κάνει όμως.. Ήμουν με ένα παιδι χωρίς να τον θέλω..Μου είχε ζητήσει μια εβδομάδα να είμαστε μαζι για να μπορέσει να με κερδίσει και καλα... Τεσπα το δέχτηκα(αφού δεν είχε πρόβλημα αυτός ενώ του είχα ξεκαθαρίσει,τι με νοιάζει??)
Ε,μην τα πολυλογώ,είχαμε βγεί μια φορα μαζι με τους φίλους του και ήταν εκει ο πρώην μου που τον ήθελα ακόμη...Και αφησα τον "νυν" και πήγα μαζί με τον πρώην.... Ακόμα ντρεπομαι, τεράστια γαιδουρια...
Βεβαια αυτος μου το συγχώρεσε και αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
μετά από 11 χρόνια σύνολο σχέσης και γάμου, μετά από ένα μήνα απ το χωρισμό μας κι ενώ εγώ έκανα προσπαθειες επανασύνδεσης με την βοήθεια της αγαπημένης μου ξαδέρφης, αυτός τα έφτιαξε μαζί της :P

Συγγνώμη για την αδιακρισία, και χωρίς ΚΑΜΙΑ διάθεση ειρωνίας, αλλά έχω μεγάλη περιέργεια τώρα που διάβασα το θέμα: αυτοί οι δύο είναι ακόμη μαζί;

Κάποτε μικροτερος ,οταν σπουδαζα ακομα στο λονδίνο αρχισα να πιανω Nova,ΕΡΤsat,και αλλα δοφυφορικα καναλια μονος μου...χωρις πιατο.

Εχασα τον κοσμο τοτε.Αλλα ηταν και δικο μου λαθος.
Και ηλικιακα δεν ειχα και πολυ ιδεα τι πρεπει να εχει μια γυναικα σε μια σχεση ωστε να ακουμπησει πανω στον αντρα της και να μην ψαχνεται. Και δεν μιλαω για το σεξ. Γενικα.


Τωρα πια τα θυμαμαι με ενα χαμογελακι...

Ή εγώ είμαι ντιπ ηλίθια ή ο πόστερ φτιαγμένος :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
χμ...μου έχει καταστρέψει όλη τη ζωή. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δε νομίζεις πως είσαι πολύ μικρή για να λες πως σου έχει καταστρέψει όλη τη ζωή; :worry: Στο χέρι μας είναι να αντιστεκόμαστε στα χτυπήματα που δεχόμαστε από τους γύρω μας. Όσο κι αν κάτι σε πληγώνει πρέπει να μάθεις να το αντιμετωπίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Να σηκωσει χερι πανω μου..:/::/:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να σηκωσει χερι πανω μου..:/::/:
γονιος?
ή αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν συνηθίζω να κατατάσσω καταστάσεις όπως "το #1 πιο άσχημο", "το #2 πιο άσχημο", κτλ.
Μπορώ να πω όμως ότι με τσαντίζει αφάνταστα όταν παίρνουν πράγματα πίσω - "λέω και μετά αναιρώ αυτό που είπα με λόγια ή πράξεις".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εχω μελανιασει το χερι σε εναν (δεν φταιω εγω το πειραμα απετυχε :lol: :lol: :lol: ).

οχι, δεν τον χτυπησα, απλα αφησα το πιεσομετρο πανω του, φουσκωμενο, για κανενα δεκαλεπτο χωρις να αφησω τον αερα να φευγει (τον ξεχασα χαχα), μεχρι που μου ειπε οτι ποναει και το βγαλαμε - ειχαν σπασει ηδη απειρα αγγεια :whistle:

Καλα του εκανα ομως, το αξιζε, γιατι ηταν player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλα του εκανα ομως, το αξιζε, γιατι ηταν player.
media player?:worry:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Να προσεύχονται τον θάνατό μου. Τα υπόλοιπα είναι τόσα πολλά που θα χρειαζόμουν βιβλίο για να τα γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να προσεύχονται τον θάνατό μου.
αμαν..:confused:

καλος Χριστιανος πιστευω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δεν ασχολούμαι με την αρνητική ενέργεια των ανθρώπων....
Επειδή θέλω να δίνω ευκαιρίες στους ανθρώπους και να μην τους καταδικάζω αμέσως, εφόσον εξαντληθούν τα όρια,
έχω μάθει απλώς να αδιαφορώ όταν κάνουν κάτι χοντρό ή άσχημο εις βάρος μου και κρατάω τις αποστάσεις.
Κυρίως με ενοχλεί, όταν μου θίγουν την αξιοπρέπεια κι όταν με κοροϊδεύουν μέσα στα μάτια μου και τα αυτιά μου..
γιατί ένα ψέμα που δεν φανερώνεται σε αυτόν στον οποίο το απευθύνεις, ε οκ! μαγκιά σου,
αλλά εις γνώση σου κι ενώ ξέρεις ότι θα καρφωθείς από τα «συμφραζόμενα» να προσπαθείς να βγάλεις τον άλλο χαζό..ε οκ τότε τον υποτιμάς πολύ ή τον περνάς για χάνο...:P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μου φέρανε πίτσα χωρίς αυτό το μίνι αστείο τραπεζάκι που ( ; ) χωρίζει τα κομμάτια

όλα έγιναν τόσο πεζά πλέον , έχει χαθεί η διασκέδαση : (W)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
μου φέρανε πίτσα χωρίς αυτό το μίνι αστείο τραπεζάκι που ( ; ) χωρίζει τα κομμάτια

όλα έγιναν τόσο πεζά πλέον , έχει χαθεί η διασκέδαση : (W)

Αυτο που λες, οταν ημανε μικρη το χρωματιζα και το κανα τραπεζακι για τη μπαρμπι μου και τον τζον-τζον:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
μέχρι στιγμής δεν ..εχω περάσει πολλά. αλλά κάτι μου με πλήγωσε αρκετά ήταν η"προδοσία" μιας κοπέλας , ήμασταν για 2 χρόνια σαν αδερφές! πραγματικά! τα παντα μαζί, εκεινη να σκίζεται για εμένα, να μην έιμαι εγώ καλά και να βάζει εκείνη τα κλάμματα, να με υπερασπιζεται.. τα πάντα, την αγαπούσα πολύ.... τον τελευταίο καιρό είχα καταλάβει μια αλλαγή μιας και έιχαμε κάποια + σε όλα αυτά.. όπως πιεστική και αυταρχική αλλά το χειρότερο.. κατάλαβα πως με έκλεβε!! ενώ δεν είχε λόγο, ότι και να ζητούσε της το έδινα σαν να ήταν δικό της! ας είναι καλα η μαμά μου που με ξεστράβωσε, αλλά και για να μην προτρέχω, έιδα και τα πειστήρια... δεν ξέρω τι να πω.. ίσως ότι με ζηλευε(όπως και έιχε πει άθελά της) ίσως το ότι η σχέση μου με το αγόρι μου τότε άνθιζε ή... δεν ξέρω... :(... δεν έκλαψα πολύ, της τα είπα στα μούτρα και έφυγα, αν και τα αρνήθηκε.. μέχρι που ξαναπήρε και αυτά που μου έιχε κλέψει για να δω ότι είναι δικά της! για αρκετό καιρό ήμουν κάπως "κενή", μετά συνήλθα και ωρίμασα, έιχα κάνει λάθη, όπως ότι δεν έιχα καταλάβει τα μυνήματα τα αρνητικά που μου έστελνε και με θόλωσε με την όλη αγάπη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top