Ψηφιακή ζυγαριά

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλά ούτε που θα το σκεφτόμουν ότι παίζει αυτό. Να ρωτήσω πως το έμαθες? Σου το είπαν ή το υποψιάστηκες. Από περιέργεια δηλαδή πως πήγε εκεί το μυαλό σου. Μήπως είσαι μηχανικός ψηφιακών ζυγαριών?


αυτό αγαπητέ μου ονομάζεται "χρόνια στο κουρμπέτι του ζυγίσματος" καθώς επίσης και "θέλω μονίμως να χάσω βάρος" :P
Το ανακάλυψα βασικά... :P Ζυγίστηκα μια φορά στο μπάνιο, και δεν πάταγε πολύ καλά, και λέω... ας τη βάλω απ έξω στο παρκε... με έδειξε εκεί 3-4 κιλά παραπάνω, έπαθα ένα εγκεφαλικό κι ένα καρδιακό ταυτόχρονα και από τότε έμαθα ότι πρεπει να βρίσκω μέρος που να παταει πολύ καλά η ζυγαρια και να ανεβάινω κι όλας 2-3 φορες τη φορά για τσεκάρισμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αυτό αγαπητέ μου ονομάζεται "χρόνια στο κουρμπέτι του ζυγίσματος"
:clapping: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Άφησε τα γιατί σταδιακά μπαίνω και εγώ στον χορό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Άστα αυτά, κόψε τις πάστες, σου φταίει και η ζυγαριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top