Κάτι ψήνεται

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Πολυ ενδιαφερον προγραμμα!! Τι λετε?? Ειχατε κανενα γνωστο που να συμμετειχε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δεν το εχω ακουστα καν...Τι ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Δεν το εχω ακουστα καν...Τι ειναι;

Παιχνιδι... Μαγειρευουν 5 ατομα,ενας καθε μερα,βαθμολογειται απο τους αλλους και ο παικτης που θα συγκεντρωσει τη μεγαλυτερη βαθμολογια παιρνει 1.500 ευρω. Στον ΑΛΦΑ παιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εκείνη την ώρα βλέπω ειδήσεις και δεν το παρακολουθώ. Όχι, δεν έχω κάποιο γνωστό που να συμμετείχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Α, οκ ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αα εγώ το βλέπω.. Η μάνα μου με κολλησε.... Κάθε βράδυ κολλάω!! Εμένα πρωσοπικά μου αρεσει αν και δεν συμμετείχε κανένας γνωστός μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εγω δεν το βλεπω,απλα την πρωτη φορα που το εδειξε μου αρεσε πολυ ενας μικρουλης και ειχα κολλησει ολη τη βδομαδα....!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το ειδα μια φορα επειδη ειμαι της αποψης οτι δεν πρεπει να κρινουμε κατι χωρις να το εχουμε δει.
Δεν μ' αρεσε.
Ειδα 4-5 ποσα ατομα ειναι να μαγειρευουν και ακουγα μια φωνη να λεει κρυαδες.
Αμα θελω να δω καποιον να μαγειρευει θα παω στην κουζινα να θαυμασω τη μανα μου δηλαδης.
Δεν ενθουσιαστηκα, το σιχαθηκα.
Αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Είχα γνωστό στην πρώτη φουρνιά παικτών:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
το βλεπω 1-2 φορες την εβδομαδα αλλα δεν εχω κανεναν γνωστο εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.

Δημητρης.... :inlove::inlove::inlove:


Ο Δημήτρης είναι από τα Ζωνιανά Κρήτης και το Τζιμπουτί της Αφρικής. Μυστήριος συνδυασμός… Σπουδάζει marketing και μελετάει μουσική. Άλλος μυστήριος συνδυασμός. Αν και πολύ νέος, έχει καταλάβει πως όσο πιο πολύ αγαπάς κι ευχαριστιέσαι κάτι, τόσο πιο καλά το κάνεις. Ο ίδιος αγαπάει τις μελωδίες – κι εκείνες επίσης. Αγαπάει τις γυναίκες, το αραλίκι, τους φίλους και γενικά τη ζωή. Άρχισε να μαγειρεύει στα 9 από ένστικτο. Έκτοτε, δεν είναι βέβαιο ότι βελτιώθηκε αλλά αυτό, θα φανεί στο τρίτο δείπνο αυτής της εβδομάδας .
θυμαστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
ουτε εγω ειχα γνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
και εγώ το βλέπω.εντάξει καλό είναι μου αρέσει..όχι δεν είχα κανένα γνωστό που να ήταν εκεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργοσ+Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γάκης+Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τι μ θυμησεσ τωρα.. Ο Δημητρησ.. Τι ομορφο παιδι.. Σκετη οπτασια!! Κ ωραιοσ μουσικοσ!! Πολυ γλυκοσ.. Αχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω δε το βλεπω...αν τυχει θα το δω...και μεχρι τωρα δεν εχω δει κανενα γνωστο, ουτε ξερω κανεναν να πηγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Το ειδα μια φορα επειδη ειμαι της αποψης οτι δεν πρεπει να κρινουμε κατι χωρις να το εχουμε δει.
Δεν μ' αρεσε.
Ειδα 4-5 ποσα ατομα ειναι να μαγειρευουν και ακουγα μια φωνη να λεει κρυαδες.
Αμα θελω να δω καποιον να μαγειρευει θα παω στην κουζινα να θαυμασω τη μανα μου δηλαδης.
Δεν ενθουσιαστηκα, το σιχαθηκα.
Αυτο.


εγραψες παλι!!!!!!! οντως αυτος που μιλαει ειναι γαι τον παπουτσο ελεος ειδικοτερα καποιες μερες ειχα σκασει στα γελια το κροκο κοζανης η αλλη νομιζε οτι θα εκανε ρυζι με κροκους απο αυγα ελεος ειναι και χωρεψε στο τελος τσιφτετελι το γελιο της αρκουδας επεσε!!!:jumpy: οχι δεν εχω κανεναν γνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μια φόρα το είδα κι όχι ολόκληρο, οπότε δεν μπορώ να έχω γνώμη για το συγκεκριμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω δεν το εχω δει ποτε μεχρι τωρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ωραιο ειναι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
To έχω δει δύο φορές.Εντάξει,ωραίο είναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top