Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,172 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 494 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Rapidshare: Απορίες και προβληματισμοί

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 13:00, 04-06-09:

Βασικά γίνεται πιο απλά. Βγάζεις το καλώδιο του τηλεφώνου για 1 λεπτό και το ξαναβάζεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lookthetree (θωμάς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O lookthetree έγραψε: στις 13:05, 04-06-09:

ευχαριστω θα το δοκιμασω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 743 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 15:26, 04-06-09:

Ρε παιδια καντε ενα premium και βρισκετετην ησυχια σας!!
Παράθεση

georgos11 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αμοργός (Κυκλάδες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O georgos11 έγραψε: στις 16:09, 04-06-09:

Παιδία υπάρχει πρόγραμμα που σου επιτρέπει να κατεβάζεις συνέχεια το cryptload υπάρχει στο greek-fun.com
Παράθεση

lookthetree (θωμάς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O lookthetree έγραψε: στις 16:59, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από georgos11
Παιδία υπάρχει πρόγραμμα που σου επιτρέπει να κατεβάζεις συνέχεια το cryptload υπάρχει στο greek-fun.com
το δοκιμασα αλλα δεν μου κανει ευχαριστω παντως...
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 17:06, 19-07-09:

Παιδιά, τελευταία έχω ένα πρόβλημα με το κατέβασμα απο rapidshare. Όταν κατεβάζω κάποιο part κάποιας ταινίας ή παιχνιδιού, η σύνδεση μου κόβεται, σα να κάνω reset το router. Έχω premium acc παρεπιπτόντως. Ξέρει κανείς τί μπορεί να φταίει;
Παράθεση

acid_18 (Γιαννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O acid_18 έγραψε: στις 02:05, 21-07-09:

Κατεβάζεις με καποιο προγραμμα Cryptload, Jdownloader ή κανονικα?
Παράθεση

acid_18 (Γιαννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O acid_18 έγραψε: στις 23:54, 23-07-09:

Το Rapidshare δεν είναι παρανομο προγραμμα είναι υπηρεσια file hosting..
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 00:08, 24-07-09:

Τα παιχνίδια και οι ταινίες που κατεβάζεις ρε δεν είναι πειρατικά;;;
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Franco έγραψε: στις 00:16, 24-07-09:

Συμβαινει και σε μενα. Αμα κατεβαζεις με jdownloader απλως βαλε ενα οριο στην ταχυτητα περιπου στο 1.1-1.2 MB. Το εκανα και σταματησε.

ΥΓ: Μην λεμε οτι να ναι. Το rapidshare δεν ειναι πειρατικο. Αλλο οτι καποιοι ανεβαζουν ταινιες και τραγουδια.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 00:21, 24-07-09:

Το rapidshare δεν είναι παράνομο!!Όταν κατεβάζεις όμως δεν κατεβάζεις από το rapidshare αλλά από κάποιον άλλον server που λογικά έχει ιούς!!Εμένα το wot δεν με αφήνει να κατεβάσω τα περισσότερα από τις αναζητήσεις σε rapidshare!!
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Franco έγραψε: στις 00:25, 24-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από A.T.F.
Το rapidshare δεν είναι παράνομο!!Όταν κατεβάζεις όμως δεν κατεβάζεις από το rapidshare αλλά από κάποιον άλλον server που λογικά έχει ιούς!!Εμένα το wot δεν με αφήνει να κατεβάσω τα περισσότερα από τις αναζητήσεις σε rapidshare!!
Sorry...αλλα γιατι μιλατε αφου ειστε ασχετοι απο τετοια;

Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 00:32, 24-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από KosmixGR
Sorry...αλλα γιατι μιλατε αφου ειστε ασχετοι απο τετοια;

Καλά ντε..μην βαράς...εγώ την άποψη μου είπα!!
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Franco έγραψε: στις 00:34, 24-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από A.T.F.
Καλά ντε..μην βαράς...εγώ την άποψη μου είπα!!
.......την οποια την εβγαλες εντελως απο το μυαλο σου και δεν ισχυει. :iagree:
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 00:37, 24-07-09:

....με όλο το θάρος και χωρίς να σε αμφισβητήσω...που κάνω λάθος?
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Franco έγραψε: στις 00:45, 24-07-09:

Για τους ιους και τους αλλους servers.

ΥΓ: Δεν σε αφηνει να κατεβασεις πολλα γιατι πρεπει να εχεις account στο rapidshare. Αμα δεν εχεις πρεπει να αλλαζεις ip για να κατεβασεις ξανα.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 00:46, 24-07-09:

οκ...σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!.(και soz για τα "σκουπιδάκια" στην συζήτηση)
-----------------------------------------
Πάντως αυτό για τους servers κάπου το είχα διαβάσει...αλλά από'τι φαίνεται κάνω λάθος!
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 11:51, 24-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Ρε σεις!:!: Το rapidshare δεν είναι παράνομο πρόγραμμα που βοηθάει την πειρατεία;;;(και εδώ υποτίθεται απαγορεύονται αυτά...).
Το rapidshare είναι νομιμότατη υπηρεσία file hosting όπως και το bit torrent είναι ένα νομιμότατο peer-2-peer πρωτόκολλο.
Το ότι χρησιμοποιούνται και τα δυο και για το διαμοιρασμό copyrighted υλικού δεν έχει καμία σχέση, είναι σαν να λες οτι το αυτοκίνητο είναι παράνομο επειδή κάποιοι μεταφέρουν ναρκωτικά με αυτό.
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 16:45, 24-07-09:

Καλά... τότε μάλλον είπα μεγάλη μαλακία. Δεν πειράζει υγεία.
Παράθεση

constantine10346 (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O constantine10346 έγραψε: στις 03:31, 21-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Οταν κατεβαζεις κατεβαζεις απευθειας απο τους servers του rapishare,δεν ειναι torrents, γιαυτο κ το πληρωνεις χρυσαφι και ειναι κ γρηγορο(παραδεισος για downloaders).Τωρα αν κατι που θα κατεβασεις εχει ιο ειναι πραγματικα μια αλλη ιστορια.Επισης το rapidshare δεν ενδεικνυται για downloading μεσα απο αναζητησεις αν δεν γνωριζεις και πολλα(πχ rapidlib) διοτι προκειται για ''εμπιστευτικου'' κατα μια εννοια μοιρασματος αρχειων.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια