Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

nadja1770

Νεοφερμένος

Η nadja1770 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το να είναι ενοχλητικός! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το να είναι κάποιος γλειψιματίας...
και να του φαίνεται...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το να είναι κάποιος γλειψιματίας...
και να του φαίνεται...:P:P:P
και νομιζα οτι με συμπαθουσεεεςς..:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Το πρήξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αυτό που κάνουν μερικοί που σου ξεκινάνε μια ιστορία αναφέροντας πρόσωπα, καταστάσεις και γεγονότα και θεωρούν δεδομένο ότι εσύ τα γνωρίζεις ενώ εσύ δεν έχεις καταλάβει χριστό για τι πράγμα μιλάει αλλά εσύ ταυτόχρονα ντρέπεσαι να ζητήσεις διευκρινίσεις γιατί μετά θα σου ανοίξει μια τεράστια παρένθεση από την οποία θα δημιουργηθούν νέα κενά και μετά θα ξαναχρειαστεί να ξανανοίξει μια άλλη παρένθεση για να σου καλύψει τα νέα κενά και πάει λέγοντας και στο τέλος θα έχετε ξεχάσει για ποιο θέμα μιλούσατε αρχικά δεν είναι εκνευριστικό;
Και επίσης δεν είναι ακόμα πιο εκνευριστικό όταν εκεί που εσύ κουνάς συγκαταβατικά το κεφάλι και πετάς κανένα "ναι, ναι" για να δείξεις ότι παρακολουθείς ...ξαφνικά εκεί που μιλάνε κάνουν κάτι απρόσμενες παύσεις....και περιμένουν να συνεχίσεις εσύ την πρόταση ώστε να επιβεβαιώσουν ότι δεν αφαιρέθηκες από τη συζήτηση;
Και το ακόμα πιο εκνευριστικό δεν είναι όταν εκεί που έχεις βαρεθεί τη ζωή σου ακούγοντας αυτήν την δυσνόητη ιστορία και περιμένεις πότε θα βάλει καμιά τελεία ξαφνικά σου ζητάει και να υπολογίσεις στα γρήγορα με το μυαλό σου κάτι τεράστιες αριθμητικές πράξεις του στυλ 328.8393.939 : 172.702.353 λες και είσαι κομπιουτεράκι ζωντανό;

Καλά σε τέτοιες περιπτώσεις έχω φύγει με θανατηφόρα ημικρανία σε όλο το δεξιό μου ημισφαίριο, ζαλάδες, τάση για εμετό και ένα απίστευτο πόνο στο σαγόνι από το προσποιητό χαμόγελο που ήταν επί ώρες κολλημένο όσες ώρες έβγαζε διάλεξη ο άλλος.
:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτό που κάνουν μερικοί που σου ξεκινάνε μια ιστορία αναφέροντας πρόσωπα, καταστάσεις και γεγονότα και θεωρούν δεδομένο ότι εσύ τα γνωρίζεις ενώ εσύ δεν έχεις καταλάβει χριστό για τι πράγμα μιλάει αλλά εσύ ταυτόχρονα ντρέπεσαι να ζητήσεις διευκρινίσεις γιατί μετά θα σου ανοίξει μια τεράστια παρένθεση από την οποία θα δημιουργηθούν νέα κενά και μετά θα ξαναχρειαστεί να ξανανοίξει μια άλλη παρένθεση για να σου καλύψει τα νέα κενά και πάει λέγοντας και στο τέλος θα έχετε ξεχάσει για ποιο θέμα μιλούσατε αρχικά δεν είναι εκνευριστικό;
Και επίσης δεν είναι ακόμα πιο εκνευριστικό όταν εκεί που εσύ κουνάς συγκαταβατικά το κεφάλι και πετάς κανένα "ναι, ναι" για να δείξεις ότι παρακολουθείς ...ξαφνικά εκεί που μιλάνε κάνουν κάτι απρόσμενες παύσεις....και περιμένουν να συνεχίσεις εσύ την πρόταση ώστε να επιβεβαιώσουν ότι δεν αφαιρέθηκες από τη συζήτηση;
Και το ακόμα πιο εκνευριστικό δεν είναι όταν εκεί που έχεις βαρεθεί τη ζωή σου ακούγοντας αυτήν την δυσνόητη ιστορία και περιμένεις πότε θα βάλει καμιά τελεία ξαφνικά σου ζητάει και να υπολογίσεις στα γρήγορα με το μυαλό σου κάτι τεράστιες αριθμητικές πράξεις του στυλ 328.8393.939 : 172.702.353 λες και είσαι κομπιουτεράκι ζωντανό;

Καλά σε τέτοιες περιπτώσεις έχω φύγει με θανατηφόρα ημικρανία σε όλο το δεξιό μου ημισφαίριο, ζαλάδες, τάση για εμετό και ένα απίστευτο πόνο στο σαγόνι από το προσποιητό χαμόγελο που ήταν επί ώρες κολλημένο όσες ώρες έβγαζε διάλεξη ο άλλος.
:crazy:


Λολ. Το χω παθει μονο που- δεν ξερω ασυναισθητα το κανω- χανομαι και δεν εχω ακουσει στο τελος λεξη.:redface: Οποτε γλιτωνω ημικρανια. Λες ενα ναι ναι ανα διαστηματα και ξαμπερδεψες:redface: Οσο για τις πραξεις, πες μου πως τις εκανες.... θα σε πω μαζοχα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κι εμένα μου χει συμβεί αυτό:whistle:
Γενικά μου τη δίνουν πααααααααααααααααρα πολύ αυτοί που στη ζωή τους ψάχνουν απλά ανθρώπους για δήθεν φίλους με μοναδικό σκοπό να εκπληρώσουν το συμφέρον τους....Και άντε αυτό να πάει στο καλό...αλλά πραγματικά μου τη δίνει ακόμα περισσότερο πόσο καταπληκτικά τα καταφέρνουν να το παίξουν φίλοι "πραγματικοί" ώστε να μην τους πάρεις χαμπάρι και όταν καταλάβουν ότι έχουν πάρει αυτό που θέλουν από σένα ή ότι εσύ τελικά δεν τους το πρόσφερες, εξαφανίζονται έτσι απλά...
Μία απορία έχω:δεν νιώθουν τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Η ασυνέπεια και το ψέμα πάνω απ'όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Το ψέμα να το έχει κάτω από την γλώσσα και να σε κοροιδεύει μπροστά στα μάτια σου. Επίσης όταν συνέχεια περηφανεύται και είναι αφυψηλού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Στα ψηλά σκαλιά του βάθρου, ίσως και χρυσό μετάλλιο, σίγουρα και η υποκρισία. Στα λόγια να διατυμπανίζει συνέπεια και αλήθεια και στις πράξεις να επιδεικνύει ασυνέπεια και ψέματα. Αλλά αυτά τα τρία, υποκρισία-ασυνέπεια-ψέματα, πάνε πακέτο τελικά. Στα ιταλικά υπάρχει μια ωραία παροιμία "Tra il dire e il fare c'e di mezzo il mare", από το να πεις ως το να κάνεις μεσολαβεί η θάλασσα.

Μπα, αργυρό μετάλλιο. Το χρυσό το κερδίζει, άνευ συναγωνισμού, η ΣΙΩΠΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
  • Ψέμα

  • Αλαζονεία

  • Υποκρισία

Η σειρά είναι τυχαία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna97

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αδιαφορία εγωισμός και ψέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μου την δίνει η αλαζονεία, η υποκρισία, οι υπεκφυγές και το ψέμα πάνω από όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με νευριάζει απίστευτα η υποκρισία και το ψέμα. Άτομα του στιλ μπροστά σου συμπάθειες και τέτοια και από πίσω να σε θάβουν και να λένε διάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Μου τι δινουν η ψευτια, η υποκρισια, η αχαριστια...αλλα πανω από όλα μου μου τι δινει ένας συγκεκριμένος τυπός ανθρωπου....ο αριβίστας....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καλα σαν την αλαζονια δεν εχει σπαστικη και το να λεει καποιος ξερεις ποιος ειμαι εγω ???
και εγω του απανταω για καλο στα @@@@@@ μου :P
σπαστικο ομως πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να ακούει Justin Bieber.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Όταν το παίζουν κάποιοι (εγώ έκανα αυτό, εγώ εκείνο, εγώ πήγα εκεί..) < στα @@ μου μλκα τι έκανες· ηλήθιος αμόρφωτος παραμένεις :P
Επίσης η υποκρισία ειδικά από κοντινά σου άτομα :mad: τέλος ψέματα και η ειρωνεία μου την σπάνε άγρια.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μου τη δινει να τσιμπιλογανε απο το πιατο μου, μονο εγω μπορω να το κανω αυτο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Μου τη δινει να τσιμπιλογανε απο το πιατο μου
Πω επιτέλους..Σε όποιον το αναφέρω μου λέει οτι είμαι περίεργη.
Δεν έχω πρόβλημα να μοιραστώ το φαγητό μου.Άς πάρει απο το δικό μου κι ας βάλει στο πιάτο του!Αλλά ΔΕΝ μπορώ να βλέπω μια χερούκλα να προσγειώνεται στο πιάτο μου και να τσιμπολογάει,τρελαίνομαι!Μου έρχεται να το κόψω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top