Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πω επιτέλους..Σε όποιον το αναφέρω μου λέει οτι είμαι περίεργη.
Δεν έχω πρόβλημα να μοιραστώ το φαγητό μου.Άς πάρει απο το δικό μου κι ας βάλει στο πιάτο του!Αλλά ΔΕΝ μπορώ να βλέπω μια χερούκλα να προσγειώνεται στο πιάτο μου και να τσιμπολογάει,τρελαίνομαι!Μου έρχεται να το κόψω.:P

χαχα ναι αυτό! επίσης μου την σπάει όταν ο άλλος σου ζητάει να πιει από το ποτό σου. Όχι δεν μπορείς να πιεις από το ποτό μου έχεις δικό σου. :P και μένα με λένε περίεργη σε τέτοια θέματα και πολλοί ιδίως φίλοι μου το κάνουν επίτηδες για να νευριάζω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τζουλια κι αν εχει αλλο ποτο κ θελει να δοκιμασει δηλαδη πως να το κανομεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
κ γω δε το αντεχω...απλα σιχαινομαι να βαλει το στομα του στο ποτηρι μου τελειωσε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
τζουλια κι αν εχει αλλο ποτο κ θελει να δοκιμασει δηλαδη πως να το κανομεν.

Ένα ποτάκι που με δύο ρουφηξιές τελειώνει ΤΣΟΥ δεν έχομεν λεφτά για δεύτερο.. :P Και αυτό το κάνουν οι άντρες πιο πολλοί..

κ γω δε το αντεχω...απλα σιχαινομαι να βαλει το στομα του στο ποτηρι μου τελειωσε....:P

και αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ε αλλο το ειμαι σιχασιαρης και δε μπορω να μοιραστω κατι ουτε με φιλους μου, αλλο το μου τη σπαει.

δεν ειναι ζητουλιά απ την πλευρα τους λοιπον, ειναι καθαρα προβλημα στην ανοχη και την αποδοχη σας.

επισης , σε ΟΛΑ σας τα παραδειγματα, καποιΟΣ σας πινει το ποτο, καποιΟΣ απλωνει τις χερουκλες ΤΟΥ, κλπ.


Άρα: 1. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται τους φιλους τους, 2. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται το αλλο φυλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
ε αλλο το ειμαι σιχασιαρης και δε μπορω να μοιραστω κατι ουτε με φιλους μου, αλλο το μου τη σπαει.

δεν ειναι ζητουλιά απ την πλευρα τους λοιπον, ειναι καθαρα προβλημα στην ανοχη και την αποδοχη σας.

επισης , σε ΟΛΑ σας τα παραδειγματα, καποιΟΣ σας πινει το ποτο, καποιΟΣ απλωνει τις χερουκλες ΤΟΥ, κλπ.


Άρα: 1. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται τους φιλους τους, 2. μου τη δινουν οι ανθρωποι που σιχαινονται το αλλο φυλο :)

Εσυ δηλαδή δε εχεις προβλημα, τα μοιραζεσαι ποτα και φαγητα:D; δηλαδη όταν έχεις ένα μπουκαλι νερό πινει όλη η παρεα απο κεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αλλο αυτο, αλλο το να μου ζητησουν μια γουλια κ να σιχαινομαι ν ακουμπησει το ποτηρι/τσιγαρο μου. οντως δεν καταλαβαινεις τη διαφορα και την παραξενια σαυτο;

(και ναι, ενιοτε μοιραζομαι. λιθοβοληστε λευτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η φλυαρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Οχι οχι ειμαι κατα της βίας...και γω μοιραζομαι τις ρακετες στη παραλια ας πουμε η οποιος θελει να παρει απο τ φαγητο μου στο πιατο του πριν το ξεκινησω...οχι ομως να βαλει το στομα του εκει που το βαζω και γω...και πολλες φορες μου κανει εντυπωση η ποση ανεση καποιος σου λεει να πιω λιγο να δοκιμασω ....ετσι να δω τι ειναι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ε σταματα να σου κανει εντυπωση κι αποδεξου οτι η παραξενια ειν δικη σου τοτε. κομπλεξισμος λεγεται δεν ειν τιποτα, κι εγω το χω (απ οτι φαινεται :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Δεν μου την δίνει κάτι εφόσον και εγώ δεν είμαι ο mr τέλειος..:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Οχι οχι ειμαι κατα της βίας...και γω μοιραζομαι τις ρακετες στη παραλια ας πουμε η οποιος θελει να παρει απο τ φαγητο μου στο πιατο του πριν το ξεκινησω...οχι ομως να βαλει το στομα του εκει που το βαζω και γω...και πολλες φορες μου κανει εντυπωση η ποση ανεση καποιος σου λεει να πιω λιγο να δοκιμασω ....ετσι να δω τι ειναι...:/:

μην ακούς δεν είναι παραξενιά σου :) φυσικό είναι! Απλώς μερικοί είναι "πολύ άνετοι να χώσουν την μύτη τους παντού" και έμενα μου φαίνεται περίεργο που τους φαίνεται περίεργο. Κι εγώ έχω δώσει να πιει η κολλητή μου από το καλαμάκι του καφέ μου αλλά δεν το έχω δώσει σ' όλη την παρέα :confused: όπως και με το τσιγάρο άμα θέλει κάποιος ας κάνει τις τελευταίες τζούρες δεν θα καπνίσω εγώ το σαλιωμένο φιλτράκι.. έλεος :P Τέσπα ο καθένας όπως έχει μάθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μου την δίνουν όλοι οι διπρόσωποι, ψεύτες και όλες αυτές οι ψωνάρες που σνομπάρουν τους πάντες και τα πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Μου την δίνουν οι κλαψιάρηδες, αυτοί που τα βλέπουν ΌΛΑ μαύρα και δε χάνουν την ευκαιρία να γκρινιάξουν για κάτι, το τωρινό μου αφεντικό το έχει αυτό και πραγματικά μου χαλάει την διάθεση, θα μπεις στο γραφείο θα της πεις, καλημέρα και κατευθείαν θα σου πει "Που την είδες ρε Ζωήηηη; ααααχ βάσανα, πότε θα στρώσουν τα πράγματα, που θα πάει το χάλι μας", μέχρι να φτιάξω καφέ, να συμμαζευτώ, να ανοίξω υπολογιστή, έχω αυτή τη γκρίνια μέσα στα αυτιά μου, και με τρομερή διάθεση να ξεκινήσω το πρωί, με το που την δω θα κοιτάξει να με ψυχοπλακώσει... :angry:

Μου την δίνουν αυτοί που επιμένουν τόσο πολύ σε κάτι θαρρείς και έχουν το αλάνθαστο, πράγμα που επίσης έχει το αφεντικό μου, είναι ικανή να με βγάλει τρελή ότι πχ δεν της έδωσα τα παραστατικά παρά να παραδεχτεί πως της τα έδωσα (και μάλιστα χέρι- χέρι έτσι; ) και ίσως ξέχασε που τα έβαλε, αυτό ιδικά μπορεί να με τρελάνει, επιμένει, σε βγάζει άχρηστη και όταν τα βρει με θράσος σου λέει "Να ρε Ζωή εδώ τα παράτησες" ενώ ξέρουμε πολύ καλά και οι δυο μας πως ΑΥΤΉ τα παράτησε και όχι εγώ. :angry:

Επίσης μου την δίνουν οι ζήτουλες, ή αλλιώς αυτοί που δανείζονται και ξεχνάνε να σου τα δώσουν πίσω... είτε μιλάμε για αντικείμενα, είτε για λεφτά, είμαι γενικά άτομο που δεν θα τα ζητήσω πίσω και όταν βλέπω πως ο άλλος κάνει τη κότα με στεναχωρεί αφάνταστα (και η συμπεριφορά του, και γιατί δεν θα έχω ποτέ ξανά αυτό που δάνεισα -δήθεν για λίγες μέρες)

Ένα άλλο είδος ανθρώπων που με εκνευρίζει αφάνταστα είναι οι αγενείς, και δεν μιλάω για άτομα που γνωρίζω, δεν παρεξηγώ αλλά για άτομα που ΔΕΝ γνωρίζω, θα σε πατήσει η άλλη μέσα στο λεωφορείο και δεν θα γυρίσει καν να σε κοιτάξει, γύρνα κυρά μου, ζήτα και ένα συγνώμη, δε θα σε φάω.. ή το άλλο, της πέφτει της άλλης κάτι, το σηκώνεις, της το δίνεις, το παίρνει και φεύγει, δε σου λέει ούτε ευχαριστώ, της τραβάς τώρα ένα κλωτσίδι να στρώσει; Κάτι θέματα είχα βέβαια και με άτομα που ακόμη βρισκόμασταν στο πρώτο στάδιο γνωριμίας μας και πήραν παραπάνω θάρρος από ότι έπρεπε, μου μιλούσαν με πολύ οικειότητα (σε λογικά πλαίσια, όπως μιλάς σε ένα φίλο σου για να τον πειράξεις) και με ενοχλούσε αφάνταστα..

Επίσης μου την δίνουν οι τρομερά φιγουρατζήδες, αυτοί που έχουν νοοτροπία δημοτικού "δεεεες, δες το δικό μου είναι καλύτερο από το δικό σου αεροπλανάκι, δες πόσο ψηλά πάει!!!" , έχουν μανία να επιδεικνύουν τα πράγματα τους, τα ρούχα τους, ακόμη και το χτένισμα τους και κοιτάνε να σε γειώσουν κιόλας κάνοντας αναφορές στα δικά σου αντικείμενα επισημαίνοντας πως πάλιωσαν, ή ότι δεν είναι ωραία, ή ότι δεν είναι μάρκα, ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο παρανοικό μπορούν να σκεφτούν για να "ανέβουν" και να κοκορευτούν...

Αυτά προς το παρόν, σήμερα είχα συναναστροφές με άτομα που είχαν λίγο από'λα και έπρεπε κάπου να τα πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην ακούς δεν είναι παραξενιά σου :) φυσικό είναι! Απλώς μερικοί είναι "πολύ άνετοι να χώσουν την μύτη τους παντού" και έμενα μου φαίνεται περίεργο που τους φαίνεται περίεργο. Κι εγώ έχω δώσει να πιει η κολλητή μου από το καλαμάκι του καφέ μου αλλά δεν το έχω δώσει σ' όλη την παρέα :confused: όπως και με το τσιγάρο άμα θέλει κάποιος ας κάνει τις τελευταίες τζούρες δεν θα καπνίσω εγώ το σαλιωμένο φιλτράκι.. έλεος :P Τέσπα ο καθένας όπως έχει μάθει..

Εγώ πάντως δεν σιχαίνομαι και αυτό όντως μου φαίνεται ως παραξενιά. Δεν έχω πρόβλημα να φάω από το κουτάλι κάποιου ή να πιω από το μπουκάλι άλλου. Θα ήθελα να ρωτήσω εσείς που ''σιχαίνεστε'' για πιο λόγο το κάνετε? Θέλω να πω φοβάστε μην κολλήσετε κάτι ή είναι κάποιος άλλος ο λόγος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris Van

Νεοφερμένος

Ο Dimitris Van αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η Ειρωνεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να ακούει Justin Bieber.
Kρίμα που δεν ακούω να σου τη δίνω.:redface:
Εμένα με εκνευρίζουν τα άτομα που σε θάβουν από πίσω σου και μπροστά κάνουν τις Παναγίες. Με εκνευρίζει η αγένεια και το θράσος. Πάντα προσπαθώ να είμαι ευγενική με τον άλλον όμως αν είναι αγενής τότε τον ειρωνεύομαι.:P
Τέλος,μισώ τα ψωνισμένα άτομα που νομίζουν ότι μόνο η πάρτη τους μετράει. Βρε,άι στο διάτανο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά υπάρχουν πολλά που μας την σπάνε ε; :redface: :whistle:
Κάτι άλλο που θυμήθηκα: η ΠΙΕΣΗ!!!

Υπάρχουν και άτομα που δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό που κάνουν είναι τελείως κουραστικό, ενοχλητικό και κυρίως εκνευριστικό! :wall:
Είμαι και εκ φύσεως οξύθυμη ( :angelnot: ), δε θέλει πολύ για να φορτώσω.:rant: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Η ανηθικότητα ( με όσα αυτή περιλαμβάνει). Η ανειλικρίνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
οι δηθεν αυτοι που νομιζουν οτι ειναι κατι και καλα οι ψευτες οι διπροσωποι........μπλα μπλα μπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top