Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,808 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 13:21, 29-04-08:

η μιζέρια, η ξινίλα και η καφρίλα!!!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

giannis.@ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O giannis.@ έγραψε: στις 00:24, 30-04-08:

Η μιζερια,η ελειψη χιουμορ!!
1
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 21:01, 30-04-08:

H επιδειξιομανία και ο σνομπισμός!
2
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 22:01, 30-04-08:

χτυπηματα πισω απο την πλατη σου.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 23:33, 07-05-08:

Η στενομυαλοσύνη
2
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 23:38, 07-05-08:

Η βλακεια
3
Παράθεση

newyork (Nancy)

Νεοφερμένος

H Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H newyork I can't take it any longer έγραψε: στις 23:47, 07-05-08:

η αγάπη με τον καθρέφτη
1
Παράθεση

nefeli1970

Νεοφερμένος

H nefeli1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H nefeli1970 έγραψε: στις 10:34, 14-07-08:

η μιζερια και η βλακεια
1
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:09, 14-07-08:

Φρικάρω με τους ανθρώπους που κάνουν χειρονομίες, είχα μια θεία και όποτε με έβλεπε στο τέλος της κουβέντας είχα 3-4 μελανιες για καβάτζα... το κακό είναι πώς το έχουν σχεδών όλοι μου οι συγγενείς

Συχαίνομαι τους ανθρώπους που μιλάνε και σε ακουμπάνε με το δάκτυλο... ακούς ε; ακούς και να σου το δάχτυλο στον ωμο μου να με κάνει να θέλω να κόψω το δάχτυλο και να του το βάλω εκεί που δεν πιάνει φώς

Εκνευρίζομαι με αυτούς που μου χαιδέυουν το χέρι ή προσπαθούν να πιάσουν, ιδικά κάτι παπούλιδες που σχεδών είναι έτοιμοι να γρεμιστούν και επιδή είναι έτοιμο να πέσει και το άλλο πιάνουν κάνα χέρι μπάς και προλάβουν καμιά τελευταία χαρά στην ζωή τους

Μου την δίνουν οι ξερόλες, που ξέρουν τα πάντα και δεν δέχοντε και γνώμη κανενώς, όταν λέμε ότι ο ήλιος είναι πορτοκαλί ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ αν τώρα εγώ τον βλέπω κίτρινο είμαι λάθος

Αυτά τα λίγα δεν είμαι εγώ παράξενη, αυτοί είναι παράλογοι
3
Παράθεση

Georges5773 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Georges5773 έγραψε: στις 18:18, 17-07-08:

οι ψευτες,οι ρατσιστες και οι ψωναρες....
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 21:33, 17-07-08:

Το ψέμα και η βλακεία κυρίως, αλλά μπορεί να μου την δώσει απλά και ένα βλέμμα ή το στυλάκι κάποιου
1
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 22:06, 17-07-08:

Ρατσισμός σε όλες του τις μορφές, οπισθοδρομικότητα, βλακεία, σνομπισμός, μιζέρια, υπερβολικό άγχος σε σημείο που να αγχώνει και εμένα στο τέλος φλωριά.

Για να μη παρεξηγηθεί το νόημα και αυτού του post μου, με τη λέξη φλωριά εννοώ κάποιες υπερβολικές περιπτώσεις, όπως τον υπερβολικό φόβο κάποιου προς καποιον άλλο ή το να μη μπορεί κάποιος να υπερασπιστεί τον εαυτό του και να καταφεύγει συνεχώς στη βοήθεια των φίλων του.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 23:05, 17-07-08:

Σημερα καταλαβα ΠΟΣΟ μου τη δινει να ειναι καποιος φλυαρος. Να μιλαει ασταματητα, να συνεχιζει να μιλαει ενω εσυ απλα μουγκριζεις η κουνας το κεφαλι με βλεμα που ικετευει για λιγη ησυχια, και να πιστευεις οτι κατα βαθος μιλαει γιατι ξερει ποσο υποφερεις. TALK TO THE HAND!!!
9
Παράθεση

SWEET HEART5949 (ΜΑΡΙΑ)

Νεοφερμένος

H ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H SWEET HEART5949 έγραψε: στις 14:11, 18-07-08:

α)Το ψεμα
β)Η αχαριστια
γ)Η υποκρισια
δ)Οι ατομιστες-ψωνισμενοι

Πιστεψτε με υπαρχουν πολλοι!!!
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 19:44, 18-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
η μιζέρια, η ξινίλα και η καφρίλα!!!!
τι πάει να πει καφρίλα ?
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 19:55, 18-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από SWEET HEART
α)Το ψεμα
β)Η αχαριστια
γ)Η υποκρισια
δ)Οι ατομιστες-ψωνισμενοι

Πιστεψτε με υπαρχουν πολλοι!!!
+ Χρύσπα - Φεύγω για το 7 - Xruspa
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

7
Παράθεση

SWEET HEART5949 (ΜΑΡΙΑ)

Νεοφερμένος

H ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H SWEET HEART5949 έγραψε: στις 20:43, 18-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
+ Χρύσπα - Φεύγω για το 7 - Xruspa
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Πολυ καλο!!
Να σου πω την αληθεια fandago την ωρα που απαντουσα μου ηρθε στο μυαλο αυτο το τραγουδι.
1
Παράθεση

anonumos

Νεοφερμένος

Ο anonumos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O anonumos έγραψε: στις 00:33, 21-07-08:

Παντα μου τη διναν στα νευρα αυτοι που μπροστα μου ηταν καλοι και πισω μου μου σκαβαν το λακο μου και δυστηχως τετοιο ειδος ανθρωπων συνανταω μια ζωη
Ακομα μου τη δινουν στα νευρα τ ατομα που σου κανουν το καλο και σε καποια στιγμη σε παγιδευουν και δε μπορεις να ξεφυγεις.
Αυτες τις 2 ικανοτητες τις εχει καποιο ατομο (η μαμα της δικιας μου καταφερε να μας κοψει την εποικεινωνια απο το τηλ) και ευθηνεται για τη ψυχικη μου κατασταση.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anonumos : 21-07-08 στις 00:54.
Παράθεση

InnerSilence

Νεοφερμένος

H InnerSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H InnerSilence ... listening to the beat of my heart :) έγραψε: στις 00:53, 21-07-08:

Με ενοχλεί απίστευτα η υποκρισία, η βλακεία, η ανευθυνότητα και η έλλειψη κατανόησης απο τους γύρω μου. Επίσης... με ενοχλέι όταν κάποιος δεν έχει ενδιαφέροντα...
Αυτά.
1
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 785 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 18:43, 21-07-08:

α)να είμαι σε λεωφορείο, ηλεκτρικό, μετρό κ.λ.π και να είμαι υποχρεωμένη να ακούω τους συνεπιβάτες μου να γκαρίζουν στο τηλέφωνο...έλεος όμως!
β)η μετριοπάθεια σε συνδυασμό με την ανασφάλεια όπως και η υπερβολική αλλαζονεία-κοινώς ψωνίαση. Γιατί είναι τόσο δύσκολο να έχει ο καθένας αυτογνωσία και να ξέρει τα όρια του;
γ)οι άνθρωποι που ότι και να πούν το έχουν χιλιοσκεφτεί πρώτα. Χίλιες φορές να είναι ο άλλος αυθόρμητος και ας λέει πράγματα που μπορεί να πονάνε...τουλάχιστον θα είναι ειλικρινείς σκέψεις.
δ)το χαζογκομενιλίκι...γενικά μου την σπάει.

Μήπως είμαι υπερβολικά περίεργη...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια