Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,808 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:09, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!...

Σαν πως εγώ θα τους φάω στην μάπα; ε; Εσείς οι δεσποινίδες πολλές φορές «πατάτε» φλούδες με κλαψιάρηδες άντρες («πιπίνια»)...
Τί καλος!!!! χαχαχαχαχα

Εμ...ολα τα δυσκολα πανω μας πεφτουνε!!!Αχ τι τραβαμε εμεις οι γυναικες με την παρτη σας?!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 23:35, 08-02-10:

δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ανανδρο να κλαινε οι αντρες..δεν ειναι εγκλημα..φυσικα και κλαινε οι αντρες..και εμενα μαρεσει πολυ που υπαρχουν αντρες που δειχνουν τα συναισθηματα τους..ισα ισα που αυτους που δεν τα δειχνουν δεν κλαινε κλπ τους θεωρω ανανδρους
5
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,235 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:38, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ανανδρο να κλαινε οι αντρες..δεν ειναι εγκλημα..φυσικα και κλαινε οι αντρες..και εμενα μαρεσει πολυ που υπαρχουν αντρες που δειχνουν τα συναισθηματα τους..ισα ισα που αυτους που δεν τα δειχνουν δεν κλαινε κλπ τους θεωρω ανανδρους
Μάλλον η Μάρω και άλλες συνομιλήτριες, αναφέρονται στο κλάψιμο ως ένδειξη ανανδρίας (δειλίας) και όχι ως ένδειξη συναισθήματος.
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 23:40, 08-02-10:

Μάλλον η Μάρω και άλλες συνομιλήτριες, αναφέρονται στο κλάψιμο ως ένδειξη ανανδρίας (δειλίας) και όχι ως ένδειξη συναισθήματος.
σε σενα πηγαινε νικο
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:40, 08-02-10:

Η Βενιβεντιβιτσι αναφέρεται στους γνωστούς και ως Πουλόπουλους ή και Πλούταρχους! Όταν όλα σου πάνε χάλια κι όλο κακομοιριάζεις στο κλάμα και δωστου κλάμα.

Το κλάμα από μόνο του ποτέ δεν είναι κακό και σαν άντρας είμαι υπερήφανος που μπορώ και κλαίω όταν το νιώθω, σπάνια μεν, αλλά το νιώθω!
3
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:44, 08-02-10:

Εννοώ την γκρίνια μαζί με το κλαμα...την γνωστή σε όλους κλαούνα!!!!
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,235 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:45, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
σε σενα πηγαινε νικο
μα δεν αναφέρθηκα στο κλάμα ως ξέσπασμα...
αλλά στο κλάμα ως «νιαούρισμα» και μιζέρια...

φυσικά και κλαίω (στα ανθρώπινα πλαίσια), διότι μου αρέσει πάντα να εκδηλώνω τα αισθήματά μου και όχι να το παίζω «σφιγμένος»...όμως, δεν θυμάμαι τον εαυτό μου, να έχω κλάψει πολλές φορές!
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε: στις 23:49, 08-02-10:

μα δεν αναφέρθηκα στο κλάμα ως ξέσπασμα...
αλλά στο κλάμα ως «νιαούρισμα» και μιζέρια...

φυσικά και κλαίω (στα ανθρώπινα πλαίσια), διότι μου αρέσει πάντα να εκδηλώνω τα αισθήματά μου και όχι να το παίζω «σφιγμένος»...όμως, δεν θυμάμαι τον εαυτό μου, να έχω κλάψει πολλές φορές!
ok τοτε
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 01:22, 09-02-10:

Η γαϊδουριά και η αναισθησία.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:16, 11-02-10:

η αχαριστια!
1
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:56, 11-02-10:

η δειλία στα συναισθήματα
και
η έκπτωση των συναισθημάτων.........
2
Παράθεση

A_myrto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H A_myrto έγραψε: στις 18:07, 22-04-10:

το ψέμα,την αχαριστία και τα πισώπλατα χτυπήματα-θάψιμο
1
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:14, 23-04-10:

η απύθμενη βλακεία του....... άσε που σε παρασέρνει στον ίδιο βυθό χωρίς τέλος όταν αποφασίσεις να μιλήσεις μαζί του......

"Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας".....
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:25, 23-04-10:

Η υπεροψία!
1
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 21:29, 23-04-10:

θάψιμο,υπεροψία,υπέρμετρος εγωισμός,ακραία ζήλεια,αχαριστία...
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 22:15, 23-04-10:

Η μιζερια , να εχει γνωμη αποψη επι παντως επιστητου χωρις να το αιτιολογει , να μιλα με τις ωρες και να μην ακουει, η τσιγκουνια υλικα και μεταφορικα , να ειναι ατημελητος ,γκρινιαρης και κατσουφης.
1
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 22:23, 23-04-10:

το να επαναλαμβάνει τα ίδια πράγματα κάθε μέρα..., μπορεί και το ίδιο πράγμα, ανεπανάληπτα την ίδια μέρα....
και να είναι ο ίδιος μετά από χρόνια..., να μην έχει αλλάξει τίποτα πάνω του....
κάτι σαν εμένα, ας πούμε....
2
Παράθεση

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε: στις 18:13, 01-05-10:

αυτό που μου την δίνει και το θεωρώ αδιανόητο πως το κάνουν μερικοί άνθρωποι είναι όταν στο παίζουν φίλοι και όταν βρουν την αδυναμία σου σε χτυπάνε ακριβώς εκεί χωρίς να αναρωτηθούν αν είναι σωστό ή όχι περιμένουν την κατάλληλοι στιγμή για να σε πονέσουν...όπως τα δηλητηριώδη φίδια έρχονται σιγά σιγά και σε τσιμπάνε εκεί που δεν το περιμένεις......η διαφορά είναι ότι με τα φίδια δεν γίνεσαι φίλος και δεν τα εμπιστεύεσαι ενώ με τους ανθρώπους το κάνεις και πολλές φορές την πατάς...
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε: στις 20:02, 01-05-10:

πολλα...Αλλα κυριως η υποκρισια..
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 05:58, 03-05-10:

απο που να αρχισω??!!!!λοιπον αρχικα μου την δινει η αχαριστια,να κανεις τα παντα για τον αλλον και αυτος να μην το παιρνει στα σοβαρα!!!(ή εστω να μην ανταποδιδει)...τα ψεματα,η ειρωνεια,τα μη χαμογελαστα ατομα και γενικοτερα αυτα που μολις τα βλεπεις σου χαλανε την διαθεση...επισης δεν μου αρεσει το ψευτικο υφακι....αυτο που σου το παιζει φιλος/φιλη ,αλλα απο πισω σε θαβει κυριολεκτικα(αν δεν συμπαθεις καποιον ρε παιδακι μου μην του δινεις σημασια)==>ειναι τελειως εκνευριστικο ακομα και να το βλεπεις οχι μονο να το ζεις!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια