Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,787 μέλη και 2,440,487 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

το "My Computer" αργεί να ανοιξεί

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:46, 05-11-06:

Όταν πάνω να ανοίξω το My Computer αργεί να ανοίξει υπερβολικά, σταματάει να ανταποκρίνεται, αλλά μετά από κανένα 3λεπτό είναι οκ.

Αν ανοίξω όμως από τον firefox ή το IE κάποιο σημείο του δίσκου, π.χ. C:\\ , είναι όλα ok
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 16:04, 05-11-06:

Παλαιότερα που μου το είχε κάνει αυτό ήταν λόγω ιού ... Αλλά δεν είμαι κ ειδικός για να ξέρω...
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:09, 05-11-06:

Το πρόβλημα μάλλον ξεκινήσε όταν δοκίμασα το kaspersky. Δεν μου βρίσκει όμως κάποιον ιο.
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:20, 05-11-06:

Αργεί να ανοίξει το παράθυρο ή ανοίγει και αργεί να βγάλει τα περιεχόμενα;

Εγώ πιο πολύ υποψιάζομαι κάτι στους δίσκους σου...
Είναι πιο πιθανό να φταίει ο C, για δοκίμασε να κάνεις scandisk, defrag κλπ...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:21, 05-11-06:

Βγάλε από τους οδηγούς τους οπτικούς δίσκους.
Τσέκαρε όποια συσκευή ή software επικοινωνεί με το My computer [πχ κάποιο plug and play αποθηκευτικό μέσο [USB Flash] κτλ].
Κάνε ένα restart.

-petros
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:44, 05-11-06:

Το βρήκα, το εξωτερικό DVDRW έκανε την ζημιά ... βέβαια όταν το έκλεισα και το ξανα ανοιξά δεν υπήρχε το ίδιο πρόβλημα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια