Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,902 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 116 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πέθανε ο Michael Jackson

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O agiostimotheos έγραψε: στις 02:19, 26-06-09:

Στο νοσοκομείο του Los Angeles, ο Michael Jackson, άφησε τη τελευταία πνοή του.
Σύμφωνα με Αμερικανικά μέσα μαζικής ενημέρωσης, όταν βασιλιάς της pop μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο βρισκόταν σε πολύ κρίσιμη κατάσταση, ενώ ο πατέρας του, που τον επισκέφτηκε επιβεβαίωσε ότι η κατάσταση της υγείας του δεν...
εξελίσσεται καλά.
Τελικά, ο πολυσυζητημένος σταρ απεβίωσε από ανακοπή καρδιάς.Ο βασιλιάς της pop, έφυγα πρόωρα, σε ηλικία μόλις 50 ετών.

Ο Michael Jackson, αυτή την περίοδο βρισκόταν σε πρόβες, προκειμένου να πραγματοποιήσει μια σειρά αποχαιρετιστήριων συναυλιών, οι οποίες αναμένονταν ως το πλέον φαντασμαγορικό γεγονός.
Ο διάσημος star ήταν πατέρας τριών ανήλικων παιδιών, του Michael Joseph Jackson, της Paris Michael Katherine Jackson και του Prince "Blanket" Michael Jackson II.

μεγάλος καλλιτέχνης μικρός άνθρωπος.

R.I.P.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 02:24, 26-06-09:

Κρίμα....Και ήταν μόνο 50...
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 02:27, 26-06-09:

Τι; Πηγή κάτι;
Παράθεση

cheery

Περιβόητο Μέλος

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 02:28, 26-06-09:

Εχει δωθει πηγη στο αλλο θεμα που ανοιξαν για αυτο το γεγονος. Βγηκε και εκτακτο
Παράθεση

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O agiostimotheos έγραψε: στις 02:32, 26-06-09:

Τι; Πηγή κάτι;
Λες να βαρίεμαι βραδίατικα και να σκαρφίζομαι πλάκες?

δες εδώ http://troktiko.blogspot.com/
ή εδω συγκεκριμένα http://troktiko.blogspot.com/2009/06...l-jackson.html

και http://4.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWg...-h/reuetrs.jpg

και παντού το ίντερνετ θα είναι τίγκα

έχει και άλλο τέτοιο θέμα στο χαλαρή κουβέντα νομίζω τώρα το είδα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 02:32, 26-06-09:

UH. Να δω πως θα το φέρω στην μητέρα μου τώρα αυτό.
Μπορεί να μην ήταν του γούστου μου ή κάτι αλλά τον θαύμαζα κάθε φορά που έβλεπα κάποιο video από live του.

R.I.P.
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Αντιεξουσιαστης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε: στις 02:39, 26-06-09:

κριμα για αλλον ενα ανθρωπο που εφυγε απο τη ζωη αρκετα νωρις.
αλλα με αυτα που επαιρνε λογικο δεν ειναι καποια στιγμη να τον προδωσει η καρδια του?οπως και να εχει R.I.P
Παράθεση

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

O agiostimotheos έγραψε: στις 02:42, 26-06-09:

όλοι οι μεγάλοι καλιτέχνες κάτι πέρνουν

δεν πειράζει κρίνουμε το έργο του όχι το ποιόν του
Παράθεση

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H abracadabra! έγραψε: στις 02:44, 26-06-09:

R.I.P.
μεγάλος καλλιτέχνης
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 02:44, 26-06-09:

Uh. To Cnn δεν το επιβεβαιωνει. =/ (απλά ελπίζω)
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 02:48, 26-06-09:

R.I.P.
Παράθεση

cheery

Περιβόητο Μέλος

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 02:51, 26-06-09:

ακυρο
Παράθεση

Maria17

Δραστήριο Μέλος

H Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

H Maria17 έγραψε: στις 02:53, 26-06-09:

Ε ενταξει αυτα εχει η ζωη-αν εγινε κιολας :-P ... εγω στεναχωριεμαι περισσοτερο για τις απλες καθημερινες οικογενειες στις οποιες ο πατερας φευγει νωρις(ειδικα οταν η μανα δεν εργαζεται..)
Παράθεση

reaction (Ηλιάνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H reaction έγραψε: στις 02:59, 26-06-09:

Μορφη ηταν αφησε το αποτυπωμα του....Rip Michael....
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr έγραψε: στις 03:08, 26-06-09:

Παιδιά σίγουρα..μήπως είναι αλλό ένα θαύμα της παραπληρόφορησης στο ιντερνετ??Δεν ξέρω τι να πιστέψω..βγήκε επίσημη ανακοίνωση..??Όπως και να έχει κρατώ τις επιφυλάξεις μου..

Πάντως αν αληθεύει θα είναι κρίμα που πέθανε ένας τόσο μεγαλός καλλιτέχνης σαν αυτόν που πούλησε περισσότερο και από τον Έλβις Πρίσλευ,με το άλμπουμ του που είχε το κομμάτι Thriller..ακόμα και τώρα παίζεται..Κρίμα..

Δείτε και αυτό

http://latimesblogs.latimes.com/lano...teve-ruda.html
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 03:43, 26-06-09:

Δεν το πιστεύω...Οχι ρε σεις.
Ντροπή σε όλα τα μελη του φόρουμ τα οποία χλέυασαν το θάνατο του. Σεβασμός ρε στο νεκρό. Αλλά βέβαια. Είμαστε ξερόλες. Ντροπή σας.

RIP MJ
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 03:55, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Δεν το πιστεύω...Οχι ρε σεις.
Ντροπή σε όλα τα μελη του φόρουμ τα οποία χλέυασαν το θάνατο του. Σεβασμός ρε στο νεκρό. Αλλά βέβαια. Είμαστε ξερόλες. Ντροπή σας.

RIP MJ

Επιτελους,καποιος που συμφωνει,μολις ειχα μιλησει για σεβασμο στο νεκρο,ειδικα στο shoutbox,κοντεψαν να με φανε.
Παράθεση

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε: στις 03:55, 26-06-09:

Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......

Αρχική Δημοσίευση από M4dn3sS
Μην γραφεις για Θεο γιατι θα πεσουν να σε φανε εδω
-----------------------------------------

Τα τετοια σου κουνιουντε και δεν θες και να τον προσβαλεις?Τι θα επρεπε δηλαδη να πεις για να τον προσβαλεις?
Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

O M4dn3sS έγραψε: στις 03:57, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4

Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......

Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Δεν ειναι εκφραση για τον οποιοδηποτε νεκρο,δεν ειπα για σεβασμο στον Jackson,ειπα σεβασμος στους νεκρους,τετοιες εκφρασεις δεν αρμοζουν σε κανεναν νεκρο.
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 03:58, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4

Σαφώς και όχι πένθος σοκ κτλ κτλ.
Αλλά ρε φούστη. Σεβασμός. Σεβασμός στους νεκρούς. Δηλαδή έλεος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πέθανε ο Νίκος Φώσκολος - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-13 στις 01:29.
    • Υπόθεση Michael Jackson - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 68 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-13 στις 22:52.
    • Ένας αλήτης πέθανε... - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-12 στις 14:02.
    • Michael Flatley - Lord of the Dance - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-10 στις 10:26.
    • Michael Jackson - This Is It Tour [2009] - Από taint3d_s0ul
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-10 στις 11:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα