Πέθανε ο Michael Jackson

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Στο νοσοκομείο του Los Angeles, ο Michael Jackson, άφησε τη τελευταία πνοή του.
Σύμφωνα με Αμερικανικά μέσα μαζικής ενημέρωσης, όταν βασιλιάς της pop μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο βρισκόταν σε πολύ κρίσιμη κατάσταση, ενώ ο πατέρας του, που τον επισκέφτηκε επιβεβαίωσε ότι η κατάσταση της υγείας του δεν...
εξελίσσεται καλά.
Τελικά, ο πολυσυζητημένος σταρ απεβίωσε από ανακοπή καρδιάς.Ο βασιλιάς της pop, έφυγα πρόωρα, σε ηλικία μόλις 50 ετών.

Ο Michael Jackson, αυτή την περίοδο βρισκόταν σε πρόβες, προκειμένου να πραγματοποιήσει μια σειρά αποχαιρετιστήριων συναυλιών, οι οποίες αναμένονταν ως το πλέον φαντασμαγορικό γεγονός.
Ο διάσημος star ήταν πατέρας τριών ανήλικων παιδιών, του Michael Joseph Jackson, της Paris Michael Katherine Jackson και του Prince "Blanket" Michael Jackson II.





μεγάλος καλλιτέχνης μικρός άνθρωπος.

R.I.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Κρίμα....Και ήταν μόνο 50...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι; Πηγή κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Εχει δωθει πηγη στο αλλο θεμα που ανοιξαν για αυτο το γεγονος. Βγηκε και εκτακτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Τι; Πηγή κάτι;
Λες να βαρίεμαι βραδίατικα και να σκαρφίζομαι πλάκες?

δες εδώ https://troktiko.blogspot.com/
ή εδω συγκεκριμένα https://troktiko.blogspot.com/2009/06/reuters-michael-jackson.html

και https://4.bp.blogspot.com/_Moz08RhEWgo/SkP30M3mRoI/AAAAAAAAb-A/kZwy9-U2Hwk/s1600-h/reuetrs.jpg

και παντού το ίντερνετ θα είναι τίγκα

έχει και άλλο τέτοιο θέμα στο χαλαρή κουβέντα νομίζω τώρα το είδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
UH. Να δω πως θα το φέρω στην μητέρα μου τώρα αυτό.
Μπορεί να μην ήταν του γούστου μου ή κάτι αλλά τον θαύμαζα κάθε φορά που έβλεπα κάποιο video από live του.

R.I.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
κριμα για αλλον ενα ανθρωπο που εφυγε απο τη ζωη αρκετα νωρις.
αλλα με αυτα που επαιρνε λογικο δεν ειναι καποια στιγμη να τον προδωσει η καρδια του?οπως και να εχει R.I.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
όλοι οι μεγάλοι καλιτέχνες κάτι πέρνουν

δεν πειράζει κρίνουμε το έργο του όχι το ποιόν του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
R.I.P. :(
μεγάλος καλλιτέχνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Uh. To Cnn δεν το επιβεβαιωνει. =/ (απλά ελπίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
R.I.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ακυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ε ενταξει αυτα εχει η ζωη-αν εγινε κιολας :-P ... εγω στεναχωριεμαι περισσοτερο για τις απλες καθημερινες οικογενειες στις οποιες ο πατερας φευγει νωρις(ειδικα οταν η μανα δεν εργαζεται..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Μορφη ηταν αφησε το αποτυπωμα του....Rip Michael....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω...Οχι ρε σεις.
Ντροπή σε όλα τα μελη του φόρουμ τα οποία χλέυασαν το θάνατο του. Σεβασμός ρε στο νεκρό. Αλλά βέβαια. Είμαστε ξερόλες. Ντροπή σας.


RIP MJ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω...Οχι ρε σεις.
Ντροπή σε όλα τα μελη του φόρουμ τα οποία χλέυασαν το θάνατο του. Σεβασμός ρε στο νεκρό. Αλλά βέβαια. Είμαστε ξερόλες. Ντροπή σας.


RIP MJ


Επιτελους,καποιος που συμφωνει,μολις ειχα μιλησει για σεβασμο στο νεκρο,ειδικα στο shoutbox,κοντεψαν να με φανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα :'( . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον:'( . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......


Μην γραφεις για Θεο γιατι θα πεσουν να σε φανε εδω :P
-----------------------------------------



Τα τετοια σου κουνιουντε και δεν θες και να τον προσβαλεις?Τι θα επρεπε δηλαδη να πεις για να τον προσβαλεις?
Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα :'( . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον:'( . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......



Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη

Δεν ειναι εκφραση για τον οποιοδηποτε νεκρο,δεν ειπα για σεβασμο στον Jackson,ειπα σεβασμος στους νεκρους,τετοιες εκφρασεις δεν αρμοζουν σε κανεναν νεκρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα :'( . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον:'( . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......



Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη
Σαφώς και όχι πένθος σοκ κτλ κτλ.
Αλλά ρε φούστη. Σεβασμός. Σεβασμός στους νεκρούς. Δηλαδή έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ομολογώ οτι λυπήθηκα.
Άκουγα μικρός πολύ τα τραγούδια του, ακόμα τα ακούω κατά καιρούς.
Όχι οτι δεν είναι (ήταν τεσπά) show biz η όλη κατάσταση, αλλά για κάποιο λόγο μου φάνταζε πιο αθώο απο τη σύγχρονη εκδοχή του όρου.
Κρίμα κάπως.

Άντε να του αφιερώσουμε κι ένα τραγουδάκι του:
Michael Jackson - Gone Too Soon (απο το Dangerous)
RIP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top