Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,530 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 343 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πέθανε ο Michael Jackson

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε: στις 04:52, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Jewish Boy
εισαι ελεινος...βλεπεις πολλα μεσημεριανα μαλλον φιλε και απο εκει ακουσεσ την υποθεση παιδεραστιας που και καλα ειχε εμπλακει...αντε ψαξε καλυτερα το θεμα και μετα μιλα θα δεις οτι ηταν μεγαλη μουφα ολη η υποθεση και οτι τον εκμεταλευτικαν για να του τα παρουν

και στο κατω κατω
ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο(οπως λεει και η θρησκεια σας)

Δεν εχω ακουσει για καμια τετοια υποθεση και δεν παρακολουθω μεσημεριανα γιατι εχω αλεργεια και βγαζω σπυρακια .
Εγω απο οτι καταλαβα και ισως να καταλαβα λαθος ειπες πως δεν σεβεσε τον θανατο ενως παιδοφιλου (γενικα) δεν ξερω ισως να καταλαβα και λαθος .
Και μετα απλα ηθελα να ακουσω απο εσενα το γιατι .
-----------------------------------------
http://troktiko.blogspot.com/2009/06...kson_3475.html
Αστυνομικό ελικόπτερο του Los Angeles μετέφερε πριν λίγα λεπτά τη σωρό του Michael Jackson απο το νοσοκομείο στο νεκροτομείο που θα διερρευνηθεί και ο λόγος του θανάτου του
Τι πραγμα ? αστυνομικο ελικπτερο ?:!::s
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mariapg (Μαρια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H mariapg έγραψε: στις 09:14, 26-06-09:

Δεν έχει αξια πλεον να μιλάμε για τέτοια πράγματα... o Michael ηταν μοναδικός στον είδος του κ δυστυχώς πλέον ειναι νεκρός. Aς τον σεβαστούμε όπως και αν εχει. Προσωπικά στεναχωρήθηκα παρά πολυ!

RIP Michael
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 11:28, 26-06-09:

Δεν με συγκινουσε ποτε, και μια φορα τον σιχαινομουν, επειδη ειχε παει δικαστηριο οτι βιαζε παιδακια, something like that.-.-'
Οπως και να 'χει, συμφωνω με Λυδια, σεβασμος στους νεκρους.
Ας αναπαυτει η ψυχη του (αν αληθευει τελικα και δεν ειναι μαλακιες δημοσιογραφων).
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 11:48, 26-06-09:

Εντάξει, κάποιοι από εδώ μέσα δεν τον πάνε, νομίζουν ότι είναι ένα Θεός ξέρει τι. Ούτε εγώ τον συμπάθησα ποτέ μου. Έχει κανα νόημα όμως τώρα να μιλάμε για το τι έκανε στο παρελθόν; Δεν πρόκειται να ξανακάνει τα ίδια, να είστε σίγουροι.

Από την πλευρά μου, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ευχηθώ να αναπαυθεί η ψυχή του και να δώσει ο Θεός δύναμη στην οικογένειά του.

R.I.P Michael και σ' ευχαριστούμε για τα τραγούδια σου

Παράθεση

SCULLY

Περιβόητο Μέλος

H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,024 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε: στις 11:56, 26-06-09:

Αναμενομενο αν σκεφτει κανεις ολα τα θεματα υγειας που ειχαν προκυψει..δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ποτε αλλα νομιζω κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει οτι υπηρξε ενας καλλιτεχνης που αφησε το σημαδι του σε μια ολοκληρη εποχη και αλλαξε πολλα δεδομενα στη μουσικη.
RIP οπως και να χει και ευχαριστουμε για την καλλιτεχνικη του προσφορα.
Παράθεση

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O agiostimotheos έγραψε: στις 12:36, 26-06-09:

Aς πω κάτι και εγώ...Ναι χάθηκε μια ανθρώπινη ζωή και πρέπει να το σεβαστούμε..Εκνευρίζομαι όμως όταν βλέπω rip κοκ μόνο για διάσημους καλλιτέχνες και γενικά δημόσια πρόσωπα.
Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε να ποστάρουμε 500.000 RIP κάθε μέρα?
Ο κόσμος λυπάτε γιατί πέθανε ένας μεγάλος καλλιτέχνης και μια παγκόσμια αναγνωρίσιμη μορφή, κάθε ανθρώπινος θάνατος είναι απώλεια αλλα πως γίνεται να καλύπτεις όλους όσους απεβιώνουν κάθε μέρα με RIP κ.ο.κ? Μην λες ότι δεν λυπάτε ο κόσμος για τους υπόλοιπους νεκρούς από πολέμους από ασθένιες και από την πείνα αυτό συμβολίζουν οι αντιπολεμικές διαδηλώσεις οι πορείες κατά τις παγκόσμιας πείνας κλπ
Τα RIP που λες για διάσημους καλλιτέχνες είναι απλώς αυτά που υπερπροβάλονται από τα ΜΜΕ δεν είναι τα μόνα.
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:11, 26-06-09:

Αν και ποτέ μου δεν είχα σε εκτίμηση το συγκεκριμένο καλλιτέχνη (χωρίς να αμφισβητώ την καλλιτεχνική του προσφορά στο χώρο της μουσικής) θα πρέπει να αποδώσω το δέοντα σεβασμό σε μια ανθρώπινη ψυχή που "έφυγε". Εκτός αυτού όμως, όπως ανέφερε και η Κυριακή εξίσου ζωές χάνονται οπότε οι όποιοι θρήνοι μάλλον περιττεύουν. Όσον αφορά κάποια σχόλια του τύπου "σειρά έχουν άλλοι τώρα" απλώς δεν αξίζουν σχολιασμό...
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 13:12, 26-06-09:

εγώ εκνευρίζομαι που μόλις πεθάνει κάποιος όσο κάθαρμα κι αν ήταν όλοι ξαφνικά θυμούνται να πουν πόσο καλός ήταν ο μακαρίτης. Ηταν καλλιτέχνης μοναδικός στο είδος του και παρόλο που δεν μου άρεσε ποτέ τον παραδέχομαι. Δεν πρόκειται όμως να λυπηθώ κιόλας γιατί ήταν το χειρότερο είδος ρατσιστή, ρατσιστής προς τον εαυτό του.
Ο κόσμος έχασε ένα μεγάλο καλλιτέχνη
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 13:19, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από myrto.s
εγώ εκνευρίζομαι που μόλις πεθάνει κάποιος όσο κάθαρμα κι αν ήταν όλοι ξαφνικά θυμούνται να πουν πόσο καλός ήταν ο μακαρίτης. Ηταν καλλιτέχνης μοναδικός στο είδος του και παρόλο που δεν μου άρεσε ποτέ τον παραδέχομαι. Δεν πρόκειται όμως να λυπηθώ κιόλας γιατί ήταν το χειρότερο είδος ρατσιστή, ρατσιστής προς τον εαυτό του.
+1000000000
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Franco έγραψε: στις 13:23, 26-06-09:

Ναι έχεις δίκιο. Κανονικά πρέπει να θυμόμαστε όλα τα κακά και να τον θάβουμε στα forums. Ένα δίκιο το έχεις.
:emm:
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s έγραψε: στις 13:25, 26-06-09:

δεν είπα αυτό και το ξέρεις. Στο κάτω κάτω αυτό νομίζω εγώ και αν σου αρέσει.
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,839 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 13:36, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Σήμερα πέθανε ένας διάσημος άνθρωπος.Θλιβερό γεγονός πράγματι ο χαμός ενος ανθρώπου.

Ο ευαίσθητος πλανήτης παθαίνει σοκ.Γίνεται είδηση.

Καθημερινά τέτοιες εικόνες λαμβάνουν χώρα.

http://isiria.files.wordpress.com/2009/03/white-phosphorus.jpg

http://www.qdeansloan.com/images/iraq-dad-dead-daughter.jpg

http://www.uslaboragainstwar.org/img/original/Fallujah.november.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_NE-72ZXux-g/SabzmnJYkuI/AAAAAAAAIhE/oBuUin0X7NU/s400/0+Dead+Iraqi+kids.bmp

http://3.bp.blogspot.com/_LMwqZQzXS1Q/R0ge6_r5oOI/AAAAAAAAABU/FvYo50vTRC0/s320/great+famine.jpg

http://filipspagnoli.files.wordpress.com/2008/05/famine.jpg

Ο ευαισθητος πλανήτης μένει απαθής.Δεν αποτελεί είδηση.

Αν ο θάνατος ενός πλουσιου προσώπου της σόουμπιζ έπρεπε να με συγκινήσει λυπάμαι αλλά προτιμώ την ασέβεια και την αναισθησία.
Η ευαισθησία του καθενος θα φανεί αλλού πιστεύω εν καιρώ.

:no1:κι εκτος αυτου κανένα παιδί δεν πεθαίνει εξ'αιτίας των επιλογών του κι ας παρεξηγηθεί αυτο το σχόλιο.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 13:37, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από gianniskeeper
:no1:κι εκτος αυτου κανένα παιδί δεν πεθαίνει εξ'αιτίας των επιλογών του κι ας παρεξηγηθεί αυτο το σχόλιο.
+10000
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Franco έγραψε: στις 13:44, 26-06-09:

Πες και τίποτα άλλο εσύ. Όλο +100000.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:46, 26-06-09:

Δεν πρόκειται όμως να λυπηθώ κιόλας γιατί ήταν το χειρότερο είδος ρατσιστή, ρατσιστής προς τον εαυτό του.
Δηλαδή;

-petros
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s έγραψε: στις 13:53, 26-06-09:

να σου το εξηγήσω. Πως μπορείς να αγαπάς όποιονδήποτε αν πρώτα δεν άγαπας έστω και λίγο τον εαυτό σου. Αυτός ο άνθρωπς απεχθανόταν τόσο πολύ αυτό που ήταν που έκανε τα αδύνατα δυνατά για να γίνει ένας άλλος άνθρωπος....
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:58, 26-06-09:

να σου το εξηγήσω. Πως μπορείς να αγαπάς όποιονδήποτε αν πρώτα δεν άγαπας έστω και λίγο τον εαυτό σου. Αυτός ο άνθρωπς απεχθανόταν τόσο πολύ αυτό που ήταν που έκανε τα αδύνατα δυνατά για να γίνει ένας άλλος άνθρωπος....
Ελπίζω να μην αναφέρεσαι στο urban legend ότι έκανε εγχείριση για να γίνει από μαύρος, λευκός.

-petros
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s έγραψε: στις 14:05, 26-06-09:

δεν μίλησα για εγχείρηση εσύ το είπες. άσχετα ρωτάω τώρα, γιατί legend?
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 14:09, 26-06-09:

δεν μίλησα για εγχείρηση εσύ το είπες. άσχετα ρωτάω τώρα, γιατί legend?
Απ' όσο ξέρω είχε μια δερματολογική ασθένεια (Vitiligo) από μικρή ηλικία και η οποία με τα χρόνια εξελίχθηκε.

Τότε γιατί τον λες ρατσιστή με τον εαυτό του; Τον ήξερες προσωπικά;

-petros
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 14:09, 26-06-09:

Χτες το βραδυ το εμεθα απο τον Τριανταφυλλοπουλο. Κριμα, αν και δεν τον πηγαινα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πέθανε ο Νίκος Φώσκολος - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-13 στις 01:29.
    • Υπόθεση Michael Jackson - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 68 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-13 στις 22:52.
    • Ένας αλήτης πέθανε... - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-12 στις 14:02.
    • Michael Flatley - Lord of the Dance - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-10 στις 10:26.
    • Michael Jackson - This Is It Tour [2009] - Από taint3d_s0ul
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-10 στις 11:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα